chess.cz
Šachový svaz České republiky z. s.
Zátopkova 100/2,
160 17 Praha 6 - Břevnov
IČ: 48548464
účet 1721907504 / 0600
Reprezentace
Extraliga
Soutěže
Mládež
Informace
KŠS
Fórum
Šachy do škol
SKŠ
Akademici
SŠP
Menu
Soutěže mládeže
Mistrovské soutěže jednotlivců
MČR do 16 let
MČech do 16 let
MMoravy do 16 let
MČR do 8 let
MČR v rapidu šachu
MČech 8 - 10 let
Postupové klíče
Mistrovské soutěže družstev
Přebor škol v šachu
Ostatní soutěže
Šachový kalendář mládeže
Reprezentace mládeže
Dokumenty
Metodické materiály
Konkurzy
Podpora oddílů a kroužků
Projekt KTCM
Kontakty
Konečné výsledky Mistrovství ČR do 16 let 2006
Úvodní stránka
»
Mládež
»
Soutěže mládeže
»
Mistrovské soutěže jednotlivců
»
MČR do 16 let
»
2006
Mistrovství ČR mládeže H12-H16 2006
Zlaté Hory, 11.-18.3.2006
konečné pořadí
9 kol švýcarským systémem, 90 min. na partii + 30 s na tah (D12 každá s každou stejným tempem)
BHm.
- střední Bucholz,
BH.
- Bucholz,
vict
- počet výher,
SB son
- Sonnenborn/Berger
Por.
St.c.
Jméno
Rtg
Klub
Nar.
Body
BH.
BH.
vict
res
SB.Son
H16
1
2
Ponížil Cyril
2180
SK Zlín
13.05.1991
7,0
36,5
45,5
6
34,50
2
1
Rojíček Vojtěch
2243
BŠŠ Frýdek-Místek
21.09.1990
6,5
33,5
42,0
6
29,00
3
15
Kratochvíl Milan
2035
Lokomotiva Brno
09.07.1991
5,5
38,0
46,5
4
25,25
4
4
Fojtů Jan
2062
Biomedica Říčany
01.04.1990
5,5
37,0
48,0
5
26,25
5
7
Uřičář Jakub
2030
ŠK Staré Město
15.11.1990
5,5
36,0
47,5
4
27,25
6
6
Štukner Šimon
2050
BŠŠ Frydek-Mistek
09.02.1990
5,5
36,0
47,0
4
27,50
7
19
Novotný Petr
1779
SSS Staré Město
25.09.1990
5,0
36,5
48,0
3
26,25
8
11
Oreský Jan
1981
1.novoborský SK
27.11.1990
5,0
34,0
42,0
3
20,25
9
12
Konštacký Matěj
1967
Sokol Fryčovice
04.10.1991
5,0
33,5
44,0
4
22,25
10
20
Pečinka Martin
1742
Jiskra Ústí n.O.
16.09.1990
5,0
32,5
39,5
3
19,50
11
8
Roubalík Jakub
2019
ŠK Zlín
17.10.1991
5,0
26,5
33,5
4
14,75
12
18
Sirota Sergej
1810
Desko Liberec
03.01.1990
4,5
34,5
43,5
2
21,75
13
5
Macíček Jakub
2061
Sokol Fryčovice
19.09.1990
4,5
33,5
44,0
4
17,50
14
3
Horsák Jan
2091
ŠK Staré Město
17.02.1990
4,5
31,5
40,0
3
19,00
15
9
Mitura Karel
1996
BŠŠ Frýdek-Místek
13.09.1991
4,5
31,5
38,0
1
18,75
16
17
Jonáš Václav
1886
Sokol Klatovy
18.02.1990
4,0
31,0
39,0
3
13,25
17
14
Dvořák Martin
1915
Sokol Postoupky
07.08.1991
4,0
29,5
36,5
2
13,75
18
16
Horák Karel
1905
Sokol Vyšehrad
16.08.1990
3,5
25,0
31,5
2
8,75
19
13
Steinhauser František
1934
Řemdih Strmilov
20.01.1990
3,0
27,0
35,5
3
6,00
20
22
Fidrmuc Ladislav
1596
OAZA Praha
25.02.1991
2,5
25,5
33,5
2
5,25
21
10
Böhm Tomáš
1986
Sokol Vyšehrad
23.02.1990
2,0
27,0
34,0
0
2,50
22
21
Bartas Pavel
1650
Fatra-Slavia Napajedla
20.05.1990
1,5
28,0
36,0
0
5,25
H14
1
4
Bureš Jaroslav
2006
ŠK Prostějov
31.01.1993
7,5
36,0
46,0
7
36,50
2
5
Svoboda Václav
2003
OAZA Praha
18.02.1992
7,0
37,0
48,5
6
37,25
3
9
Pecha Tomáš
1906
BŠŠ Frýdek-Místek
11.02.1992
6,0
37,0
47,5
6
27,50
4
1
Krejčí Jan
2131
BŠŠ+Tatran Litovel
27.09.1992
6,0
36,0
46,5
6
28,00
5
2
Kočiščák Jiří
2087
BŠŠ Frýdek-Místek
02.04.1993
5,5
35,5
45,0
5
24,00
6
3
Kuchynka Lukáš
2069
HPM TEC Hustopeče
21.02.1992
5,5
32,5
41,5
4
24,50
7
12
Vlasák Lukáš
1881
Spartak Chodov
08.12.1993
5,0
38,0
48,0
4
24,00
8
10
Vala Filip
1898
Jiskra Havlíčkův Brod
29.01.1992
5,0
37,0
47,0
4
21,75
9
8
Šnevajs Heřman
1910
A64 Grygov
17.07.1992
5,0
30,5
40,5
5
18,50
10
13
Kratochvíl Josef
1830
TJ Námešť n.O.
01.05.1992
4,5
34,5
45,5
4
20,75
11
7
Steinhauser Dominik
1927
Řemdih Strmilov
17.05.1992
4,5
31,5
40,0
3
18,50
12
16
Svoboda Karel
1784
Lokomotiva Brno
22.04.1993
4,5
23,0
32,0
3
13,25
13
17
Šrejber Michal
1729
Jiskra Jaroměř
01.06.1993
4,0
32,0
41,0
4
14,50
14
11
Klecker Tadeáš
1891
OAZA Praha
03.01.1993
4,0
28,5
38,0
3
14,75
15
6
Kracík Tomáš
1938
DDM Třebechovice
28.01.1993
4,0
28,5
37,5
4
12,00
16
19
Kozel Jan
1659
BŠŠ Frýdek-Místek
26.03.1993
4,0
28,5
36,0
3
13,00
17
18
Pfeffer Erik
1701
ŠK Boršice
02.10.1993
3,5
29,5
37,5
2
12,00
18
15
Jančařík Joel
1878
Sokol Kobylisy
14.02.1993
3,0
28,5
38,0
3
9,50
19
14
Bílek Martin
1825
OAZA Praha
09.06.1992
3,0
28,0
36,0
1
10,50
20
20
Stachovec Čeněk
1610
Sokol Fryčovice
13.03.1992
3,0
24,5
32,5
2
9,25
21
21
Kosek Marek
1589
ŠK Vysoke Myto
22.04.1993
2,5
26,5
33,5
2
8,00
22
22
Kawulok Marek
1567
BŠŠ+TJ Cesky Tesin
27.05.1993
2,0
25,0
33,0
2
6,00
H12
1
1
Plát Vojtěch
2189
ŠK Staré Město
23.01.1994
9,0
34,0
44,0
9
43,50
2
5
Rabatin Jakub
1775
BŠŠ Frýdek-Místek
11.01.1994
6,5
33,5
46,0
6
31,25
3
2
Braun Marek
1885
Desko Liberec
08.08.1994
6,0
35,0
47,5
5
27,50
4
6
Baláček Tadeáš
1719
Sokol Kolín
17.04.1995
5,5
34,0
46,5
5
22,50
5
3
Bujnošek Tomáš
1816
BŠŠ Frýdek-Místek
20.04.1995
5,5
33,5
43,5
5
25,50
6
15
Volčík Luděk
1529
ŠK Boršice
07.05.1995
5,5
30,5
42,5
4
21,50
7
13
Seidl Štěpán
1534
DDM Moravské Budějovice
19.01.1995
5,0
32,5
42,5
3
21,25
8
7
Boráň Ondřej
1685
BŠŠ Frýdek-Místek
20.04.1994
5,0
31,0
37,0
3
17,75
9
4
Boráň Tomáš
1808
BŠŠ Frýdek-Místek
20.04.1994
5,0
30,0
37,5
3
19,75
10
12
Kraus Tomáš
1537
Jiskra Hořice
30.08.1995
4,5
34,0
46,0
4
19,00
11
14
Musil Jiří
1530
Lokomotiva Brno
27.01.1995
4,5
31,0
40,5
3
16,75
12
8
Váchal Pavel
1679
Sokol Domažlice
15.10.1994
4,5
27,5
34,5
4
11,25
13
20
Pfeffer Dominik
1390
ŠK Boršice
21.03.1995
4,5
26,5
32,0
4
15,25
14
18
Rubeš Jan
1416
Bonex Teplice
05.11.1995
4,0
34,5
47,5
3
18,50
15
16
Škoda Adam
1456
Sokol Teplá
28.05.1994
4,0
33,0
41,5
3
14,00
16
11
Charvát Jiří
1539
OAZA Praha
30.07.1994
4,0
30,0
36,5
2
11,75
17
9
Růžička Václav
1627
ŠK Kladno
05.02.1994
3,5
37,5
51,0
3
18,50
18
17
Fedor Ondřej
1443
Sokol Údlice
03.08.1994
3,5
29,0
35,0
3
8,75
19
10
Zvára David
1577
Spartak Vlašim
23.06.1994
3,5
28,0
37,5
3
8,00
20
19
Náplava Pavel
1414
ŠK Boršice
20.07.1994
3,0
28,5
34,5
3
9,00
21
21
Paukert Jindřich
1376
ŠK Řevnice
16.02.1994
2,0
27,5
33,0
2
3,50
22
22
Suchomel Aleš
1000
Desko Liberec
06.11.1995
0,5
28,0
34,5
0
2,25
H10
1
2
Pavelek Tomáš
1553
BŠŠ Frýdek-Místek
11.01.1997
7,0
35,5
45,0
7
33,00
2
19
Půlpán Jakub
1250
DDM Chrudim
02.06.1998
6,5
34,0
43,5
6
31,75
3
11
Mazur Dominik
1270
Lokomotiva Most
13.02.1996
6,0
38,5
45,5
6
28,50
4
15
Kozel Jiří
1250
BŠŠ Frýdek-Místek
24.03.1996
6,0
36,5
43,5
6
25,50
5
4
Vyhnálek Lukáš
1481
Tatran Litovel
04.04.1997
6,0
36,0
47,0
6
29,50
6
1
Navratil Jiří
1563
Tatran Litovel
10.09.1997
5,5
34,5
44,5
5
22,75
7
17
Mičulka David
1250
TJ Náměšť n.O.
19.01.1998
5,5
33,0
43,0
5
25,25
8
3
Kaftan Petr
1517
Sokol Kobylisy
31.07.1996
5,0
34,0
43,5
5
20,00
9
20
Svoboda Matěj
1250
BŠŠ Frýdek-Místek
19.05.1997
5,0
31,5
41,5
4
22,50
10
5
Palášek Jan
1475
Sokol Postoupky
26.01.1996
4,5
37,5
47,5
4
22,75
11
18
Novotný Richard
1250
Spartak Třebíč
16.04.1997
4,5
33,5
43,5
4
16,75
12
8
Kalužný Matyáš
1335
Sokol Údlice
26.09.1997
4,5
32,5
42,5
3
20,75
13
9
Žolnerčík Martin
1323
Sokol Vyšehrad
11.02.1996
4,0
30,5
37,5
4
11,50
14
12
Haman Jakub
1250
SK Kladno
18.10.1996
4,0
30,5
37,0
3
10,75
15
13
Hrdina Robin
1250
Spartak Vlašim
23.06.1996
4,0
30,0
40,5
3
14,75
16
14
Kopřiva Martin
1250
Union Plzeň
19.12.1996
4,0
30,0
35,5
4
12,00
17
10
Horníček Pavel
1320
Panda Rychnov n.Kn.
18.01.1996
3,5
28,5
38,5
2
13,25
18
16
Macek Lukáš
1250
BŠŠ Frýdek-Místek
06.06.1996
3,5
27,5
33,0
2
10,50
19
21
Dobeš Vojtěch
1100
ŠK Staré Město
25.01.1996
3,5
27,0
34,0
2
9,00
20
7
Novák Jiří
1433
Slavia Orlová
07.05.1996
3,5
26,5
31,0
3
8,75
21
6
Hladký Petr
1444
Spartak Chodov
03.06.1997
3,0
30,0
36,0
3
9,00
22
22
Novák Jan
1000
Desko Liberec
18.08.1996
0,0
28,5
37,5
0
0,00
D16
1
2
Němcová Kateřina
2135
OAZA Praha
14.11.1990
8,0
35,5
47,0
7
40,75
2
5
Marečková Martina
1894
Panda Rychnov n.Kn.
15.01.1990
8,0
35,0
45,5
7
40,25
3
1
Bálková Anna
2136
Tatran Poštorná
07.04.1990
6,5
36,5
47,0
6
32,00
4
3
Palková Kateřina
2020
Sokol Klatovy
20.05.1990
6,0
37,0
48,5
6
27,00
5
4
Olšárová Tereza
1916
Slavia Orlová
16.05.1991
5,0
38,0
50,0
5
22,50
6
8
Čuprová Iva
1696
ZŠ Brankovice
22.03.1991
5,0
32,0
42,0
4
19,25
7
6
Novosadová Kristýna
1814
BŠŠ Frýdek-Místek
15.08.1990
5,0
29,5
39,5
5
18,00
8
7
Sochorová Jana
1776
ŠK Smíchov
28.12.1991
4,5
33,5
44,0
3
19,75
9
11
Březinová Jana
1397
Biomedica Říčany
15.08.1990
4,5
32,0
42,0
3
12,00
10
9
Škutová Sněžena
1575
Sokol Klatovy
01.10.1991
4,5
30,5
40,5
4
17,50
11
13
Cholevová Kristýna
1373
Sokol Fryčovice
20.02.1990
4,5
29,0
37,5
2
13,25
12
12
Smolíkova Barbora
1387
TJ Kralupy
29.04.1990
4,0
35,0
46,5
3
12,50
13
10
Říhová Kamila
1553
Biomedica Říčany
08.04.1991
4,0
34,5
45,0
3
19,25
14
15
Zerzánková Aneta
1294
TJ Náměšť n.O.
27.08.1990
4,0
26,5
33,5
3
9,50
15
16
Baloghová Darina
1250
Sokol Emerge Ml.Boleslav
24.04.1991
4,0
26,5
33,5
2
10,75
16
18
Dunglová Eva
1250
Sokol Postoupky
17.02.1990
4,0
25,5
32,0
2
10,50
17
14
Křížková Michaela
1329
Sokol Domažlice
24.12.1990
3,0
29,0
39,0
1
7,50
18
19
Peterová Jitka
1250
Sokol Domažlice
22.09.1990
3,0
26,0
33,0
1
6,25
19
17
Dřímalová Barbora
1250
Sokol Domažlice
30.12.1990
2,5
27,5
35,0
0
5,00
D14
1
10
Miturová Magdalena
1535
BŠŠ Frýdek-Místek
29.09.1993
6,5
40,0
50,0
6
34,50
2
3
Havlíková Kristýna
1716
Union Plzeň
22.07.1992
6,5
39,5
50,0
6
35,25
3
1
Olšárová Karolína
1936
Slavia Orlová
28.06.1993
6,5
37,0
47,5
6
33,00
4
5
Nytrová Adéla
1655
Sokol Fryčovice
13.04.1992
6,5
36,5
47,0
5
32,75
5
16
Prokopová Jiřina
1323
Jiskra RMSK Nový Bydžov
28.08.1992
6,0
39,0
49,5
5
30,50
6
2
Valešová Šárka
1800
ŠK Staré Město
17.09.1992
5,5
38,0
48,5
5
27,25
7
4
Němcová Karolína
1702
OAZA Praha
24.03.1993
5,5
36,0
46,5
5
24,50
8
8
Sabolová Gabriela
1560
ŠK Vysoké Mýto
21.02.1992
5,5
33,0
43,0
3
24,25
9
9
Kocourková Zuzana
1559
Jiskra Havlíčkův Brod
17.02.1992
5,0
39,0
49,5
4
25,00
10
6
Pavelková Michaela
1609
BŠŠ Frýdek-Místek
18.08.1992
5,0
36,5
47,0
4
23,00
11
7
Palková Nikola
1587
Union Plzeň
18.04.1993
5,0
31,5
39,5
5
19,50
12
17
Glaserová Lucie
1250
Slavoj České Budějovice
03.03.1993
5,0
27,5
33,0
4
13,00
13
14
Kolomazníková Barbora
1396
ŠK Zlín
26.01.1993
4,5
34,5
44,5
3
19,25
14
21
Šoltysová Andrea
1250
Šachklub města Dobrovice
21.04.1992
4,5
28,5
34,0
3
15,00
15
12
Grussová Helena
1500
TJ Klášterec n.O.
09.09.1993
4,0
34,0
44,0
4
17,00
16
18
Malá Michaela
1250
ŠK Žamberk
24.08.1993
4,0
32,5
39,0
3
13,75
17
11
Škorvagová Martina
1517
Sokol Klatovy
18.12.1992
4,0
32,0
39,5
4
13,50
18
13
Šimurdová Zdeňka
1425
Biomedica Říčany
27.07.1993
4,0
30,5
36,0
4
12,00
19
25
Zörklerová Eliška
1250
Sokol Emerge Ml. Boleslav
18.07.1993
4,0
30,0
37,0
3
12,75
20
15
Strouhalová Lenka
1328
ŠK Zlín
18.10.1993
4,0
29,0
35,5
4
9,00
21
22
Špererová Kateřina
1250
DDM Karlovy Vary
24.01.1993
4,0
28,5
35,0
4
12,00
22
19
Novotná Kristýna
1250
DDM Karlovy Vary
08.12.1993
4,0
24,5
29,5
2
9,50
23
23
Tomečková Aneta
1250
Sokol Holešov
13.01.1993
3,5
26,0
32,5
3
6,00
24
20
Šedivá Kamila
1250
Jiskra RMSK Nový Bydžov
22.04.1993
2,5
26,5
31,5
2
3,75
25
24
Zemanová Šárka
1250
Desko Liberec
13.01.1993
1,5
26,0
31,0
1
2,00
26
26
Jelínková Jana
1100
Lokomotiva Most
28.05.1993
0,0
26,5
33,0
0
0,00
D12
1
3
Langnerová Karolína
1820
BŠŠ Frýdek-Místek
24.06.1994
6,5
0,0
22,00
2
4
Steinhauserová Anna
1250
Řemdih Strmilov
03.06.1994
6,5
0,0
20,00
3
2
Škorvagová Jana
1250
Sokol Klatovy
05.05.1994
6,0
0,5
17,25
4
9
Sabolová Kristýna
1250
ŠK Vysoké Mýto
06.03.1995
6,0
0,5
17,25
5
5
Kuchynková Lucie
1377
HPM TEC Hustopeče
24.04.1995
4,5
0,0
11,25
6
6
Zavadilová Karolína
1441
Duras Brno
29.06.1995
3,5
0,0
5,25
7
8
Komašková Jana
1250
Lokomotiva Beroun
21.06.1995
2,0
0,0
1,00
8
1
Mejstříkova Linda
1000
Bižuterie Jablonec
28.08.1995
1,0
0,0
0,00
9
7
Kucianová Martina
1250
TJ Zborovice
09.04.1995
0,0
0,0
0,00
D14
1
1
Johnová Eliška
1393
Jiskra Hořice
16.05.1996
8,5
37,0
49,0
8
45,50
2
6
Nováková Vendula
1250
BŠŠ Frýdek-Místek
16.07.1997
8,0
35,0
46,5
8
38,00
3
2
Maříková Jana
1349
ŠK Veselí n.L.
01.04.1996
7,0
38,0
50,5
6
35,75
4
5
Fusková Martina
1250
ŠK Staré Město
07.05.1998
5,0
38,0
49,5
5
21,00
5
10
Hatašová Michaela
1100
Caissa Úholičky
14.02.1997
5,0
36,5
45,0
5
16,50
6
4
Dunglová Natálie
1250
ŠK Žamberk
03.03.1996
5,0
35,5
45,0
4
18,25
7
7
Šimurdová Jana
1250
Biomedica Říčany
01.07.1996
5,0
34,0
42,5
5
14,00
8
8
Stránská Kamila
1250
Bonex Teplice
15.03.1997
5,0
32,0
40,5
5
12,00
9
9
Zemková Klára
1250
BŠŠ Frýdek-Místek
30.04.1997
5,0
30,5
39,0
5
13,50
10
3
Blechová Lenka
1250
KK-ŠK Osvětimany
25.04.1996
4,0
30,5
38,5
4
11,50
11
13
Petrová Jana
1100
Sokol Klatovy
06.11.1996
4,0
24,5
33,0
4
7,50
12
12
Macková Veronika
1100
TJ Praga
01.04.1998
3,5
25,0
30,0
3
6,50
13
16
Svobodová Kristýna
1000
Bižuterie Jablonec
02.12.1996
3,0
28,5
36,5
3
5,00
14
14
Shejbalová Adéla
1100
Biomedica Říčany
18.05.1996
3,0
27,5
35,5
3
4,50
15
11
Komašková Marta
1100
Lokomotiva Beroun
29.05.1997
1,0
27,5
32,5
1
0,00
16
15
Petrova Tereza
1000
Sokol Klatovy
15.02.1996
0,0
28,5
34,5
0
0,00