- švýcarský systém na 9 kol, 2x30 minut, sobota 6 kol s přestávkou na oběd 2 hodiny, neděle 3 kola. Bez přístupu diváků k hráčům.
Poř. | Jméno hráče | Oddíl | Body | BH. | SB. | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rubeš Jan | Teplice | 8 | - | 50 | |
2. | Baláček Tadeáš | Velim | 7 | 39 | 52 | |
3. | Žoch Vítězslav | Jaroměř | 7 | 38 | 49 | |
4. | Horníček Pavel | Panda Rychnov | 6 | 37,5 | 47,5 | |
5. | Koref Tomáš | Havl. Brod | 6 | 34 | 44,5 | |
6. | Hrdina Robin | Vlašim | 5 | 33,5 | 43,5 | |
7. | Rychterová Renata | Čenkov | 5 | 31,5 | 41 | 1. D8 ČŠS |
8. | Šimurdová Jana | Říčany | 5 | 31 | 40,5 | 2. D8 ČŠS |
9. | Čižmár David | Hydina Košice | 5 | 31 | 40,5 | |
10. | Sabolová Kristýna | Vysoké Mýto | 5 | 25,5 | 34 | 3. D8 ČŠS |
11. | Pleskač Václav | Chotěboř | 4 | - | 37 | |
12. | Derco Martin | Řevnice | 3 | - | 33 | |
13. | Hrkal Jakub | Čenkov | 2,5 | - | 30,5 | |
14. | Pogoda Bartosz | Klodzko | 2,0 | - | 34,5 | |
15. | Bielčiková Sára | Kámen | 1,5 | - | 31,5 | 4. D8 ČŠS |
- švýcarský systém na 9 kol, tempo 1 hodina na partii pro každého hráče, v pátek 3 kola, sobota 4 kola, neděle 2 kola.
Poř. | Jméno hráče | Oddíl | Body | BH. | SB. | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaněk Tomáš | Hlušice | 7,5 | - | 46,5 | postup na M ČR |
2. | Szydelko Marcin | Klodzko | 7 | - | 52 | |
3. | Charvát Jiří | OAZA Praha | 6,5 | - | 48 | postup na M ČR |
4. | Braun Marek | Liberec | 6 | 40,5 | 52 | postup na M ČR |
5. | Šimurdová Zdeňka | Říčany | 6 | 37,5 | 47,5 | 1. D10 ČŠS |
6. | Lazsewicz Magdalena | Klodzko | 6 | 37 | 47,5 | |
7. | Kolář Daniel | Ústí nad Labem | 5,5 | 41 | 52 | postup na M ČR |
8. | Straka Vojtěch | Vyšehrad | 5,5 | 37 | 47,5 | postup na M ČR |
9. | Kracík Tomáš | Třebechovice | 5,5 | 33,5 | 44 | 1. náhradník pro M ČR |
10. | Vích Ondřej | Bakov nad Jiz. | 5,5 | 31,5 | 41,0 | 2. náhradník pro M ČR |
11. | Tomeš Marek | Vysoké Mýto | 5,0 | 37,5 | 46,5 | |
12. | Bažant Michal | Ústí nad Labem | 5,0 | 35,0 | 40,5 | |
13. | Inquort Vít | Vyšehrad | 5.0 | 34 | 44,5 | |
14. | Růžička Václav | Kladno | 5,0 | 34 | 43 | |
15. | Růžička Filip | Synt. Pardubice | 5,0 | 32,5 | 41,5 | |
16. | Melzer Pavel | Ústí nad Labem | 4,5 | 29,5 | 38 | |
17. | Rubeš Vít | Bonex Teplice | 4,5 | 29 | 37,5 | |
18. | Mazura Ondřej | SK Žamberk | 4,5 | 29,5 | 37,5 | |
19. | Zvára David | Spartak Vlašim | 4,5 | 29 | 37,5 | |
20. | Krejčí Patrik | Řevnice | 4,5 | 28,5 | 36,0 | |
21. | Šmahel Michal | Říčany | 4,5 | 27,5 | 33,5 | |
22. | Zahradník Tomáš | Panda Rychnov | 4,5 | 27 | 33,5 | |
23. | Lorenc Josef | Žamberk | 4,5 | 27 | 33 | |
24. | Machač David | Liberec | 4,5 | 23,5 | 29,0 | |
25. | Pazderka Radek | Pelhřimov | 4,0 | 35 | 44,0 | |
26. | Nosek Jakub | Panda Rychnov | 4,0 | 32,5 | 40 | |
27. | Le Michal | Most | 4,0 | 31 | 27 | |
28. | Med Matěj | Pelhřimov | 4,0 | 29 | 35,5 | |
29. | Chu Anh Minh | Pelhřimov | 3,5 | 33 | 44,5 | |
30. | Strycharz Lukas | Klodzko | 3,5 | 34 | 43,5 | |
31. | Bielčik Šimon | Kámen | 3,0 | 29 | 36,5 | |
32. | Paukert Jindřich | Řevnice | 3,0 | 27 | 34 | |
33. | Netolický Tomáš | Zruč n. S. | 2,5 | 26 | 34 | |
34. | Pogoga Patrik | Klodzko | 1,5 | 24,5 | 30,5 | |
35. | Bezarová Erika | Říčany | 1,5 | 21 | 28,5 | 2. D10 ČŠS |
36. | Sneiberg Kryštof | Smíchov | 1 | 27 | 36 | (odstoupil po 3. kole) |