Mistrem ČR zdravotně postižených šachistů pro rok 2004 se v Jeseníku stal Martin Sekáč z Baníku Havířov před Horstem Mayerhoferem ze ŠKTP Hrabyně (oba 6,5 bodu). Třetí místo se 6 body obsadil Walter Kocur ze ŠKTP Hrabyně. Nejlepší ženou se stala se 6 body celkově šestá Irena Badačová ze Spastic Handicap, druhá byla Martina Sedláčková z A64 Grygov se 4,5 body a třetí Blanka Ševčíková z Gemini Praha se 3,5 body.
Místo | Jméno | Rtg | ELO | Oddíl | Skóre | Progr. | Stř.-Buch. | Buch. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sekac Martin | 2125 | 2086 | Banik Havirov | 6.5 | 37.0 | 39.0 | 50.0 |
2 | Mayerhofer Horst | 2170 | 2107 | SKTP Hrabyne | 6.5 | 33.0 | 39.5 | 49.5 |
3 | Kocur Walter | 2118 | 2097 | SKTP Hrabyne | 6 | 35.5 | 41.0 | 51.0 |
4 | Snyta Zdenek | 2063 | 2077 | TJ Respekt | 6 | 32.0 | 38.0 | 49.0 |
5 | Valenta Vit | 2182 | 2129 | TJ Respekt | 6 | 31.0 | 38.0 | 48.5 |
6 | Badacova Irena | 1912 | 1768 | Spastic Handicap | 6 | 30.0 | 34.0 | 43.0 |
7 | Pinkava Josef | 1845 | TJ Hronov | 6 | 29.5 | 37.5 | 47.0 | |
8 | Tichy Miroslav | 2050 | 1982 | Spastic Handicap | 5.5 | 30.5 | 36.5 | 47.5 |
9 | Sorel Eduard | 2090 | 2006 | SKTP Hrabyne | 5.5 | 30.0 | 37.5 | 47.5 |
10 | Jaros Bohumil | 2063 | 2022 | SKTP Hrabyne | 5.5 | 29.0 | 32.5 | 42.0 |
11 | Rosner Tomas | 1820 | USP Brno | 5.5 | 27.5 | 34.5 | 44.0 | |
12 | Lizner Milan | 2117 | Gemini Praha | 5.5 | 26.0 | 35.0 | 45.5 | |
13 | Holovcak Jiri | 1823 | SO TP Nova Kladno | 5 | 30.0 | 35.5 | 45.5 | |
14 | Nyvlt Otto | 1889 | TJ Respekt | 5 | 27.5 | 37.0 | 47.0 | |
15 | Kropik Jan | 2035 | 1896 | Gemini Praha | 5 | 26.5 | 32.0 | 41.5 |
16 | Pastorek Alfons | 2068 | 2036 | SKTP Hrabyne | 5 | 26.0 | 34.0 | 43.5 |
17 | Malina Tomas | 1652 | Unie Hlubina | 5 | 24.5 | 30.5 | 39.0 | |
18 | Kouba Petr | 1544 | Gemini Praha | 5 | 21.0 | 30.0 | 39.0 | |
19 | Chovanec Karel | 1891 | SKTP Hrabyne | 5 | 21.0 | 29.0 | 36.5 | |
20 | Korinek Jaroslav | 1761 | SK Svinov | 4.5 | 26.0 | 37.0 | 46.0 | |
21 | Korber Antonin | 1617 | SK Spartak Budisov | 4.5 | 23.5 | 37.0 | 46.5 | |
22 | Spacil Leos | 1740 | USP Brno | 4.5 | 23.5 | 34.5 | 42.0 | |
23 | Klus Jan | 1592 | SKTP Hrabyne | 4.5 | 23.0 | 35.0 | 43.5 | |
24 | Slezak Petr | 1582 | TJ Habrovany | 4.5 | 19.5 | 28.5 | 37.0 | |
25 | Kucera Stanislav | 1668 | TJ Habrovany | 4.5 | 19.0 | 30.0 | 39.0 | |
26 | Sedlackova Martina | 1427 | Agentura 64 Grygov | 4.5 | 16.0 | 27.5 | 34.5 | |
27 | Krcmar Vaclav | 1756 | TJ Habrovany | 4 | 23.5 | 32.5 | 40.5 | |
28 | Strnad Pavel | 1737 | SO TP Nova Kladno | 4 | 19.5 | 30.5 | 38.5 | |
29 | Sperlin Stanislav | 1685 | SKTP Hrabyne | 4 | 15.5 | 26.0 | 33.5 | |
30 | Sumbera Antonin | 1669 | SKTP Hrabyne | 3.5 | 20.0 | 30.0 | 39.0 | |
31 | Sevcikova Blanka | 1590 | Gemini Praha | 3.5 | 19.5 | 30.0 | 38.5 | |
32 | Kral Pavel | 1585 | VOKD Poruba | 3.5 | 18.0 | 29.0 | 36.5 | |
33 | Broz Martin | 1606 | SO TP Nova Kladno | 3.5 | 17.5 | 27.5 | 35.5 | |
34 | Fendrych Josef | 1665 | Gemini Praha | 3.5 | 17.0 | 29.5 | 37.5 | |
35 | Mikulencak Jan | 1427 | SKTP Hrabyne | 3.5 | 16.5 | 27.5 | 35.0 | |
36 | Spevacek Jiri | 1667 | SO TP Nova Kladno | 3.5 | 16.0 | 28.0 | 36.5 | |
37 | Zacek Petr | SO TP Nova Kladno | 3.5 | 12.5 | 22.5 | 28.5 | ||
38 | Tikovska Anastazie | SK 64 Brno | 3 | 11.0 | 26.5 | 34.5 | ||
39 | Snajdr Jaroslav | 1521 | TJ Habrovany | 3 | 11.0 | 23.5 | 31.0 | |
40 | Laurencik Kamil | TJ Respekt | 2.5 | 13.0 | 25.5 | 31.5 | ||
41 | Vejpustkova Ivana | TJ Habrovany | 2 | 5.5 | 25.5 | 32.5 | ||
42 | Stana Michael | 1564 | TJ Habrovany | 1.5 | 8.0 | 19.5 | 27.0 |