Olga Sikorová se ve Znojmě stala Mistryní ČR žen v rapid šachu 2004. Mistrovství bylo hráno již tradičně jako součást mezinárodního turnaje Znojemská královna ve dnech 15. - 16. 5. 2004 a Olga Sikorová v něm jako nejlepší česká hráčka ziskem 6,5 bodu obsadila 3. místo (1. Daiva Batyte - LTU 7,5 b., 2. Jolanta Zawadzka - POL 7 b.). Stříbrnou hráčkou mistrovství byla celkově pátá Věra Medunová a bronz si odvezla šestá Petra Blažková.
Pořadatel: AVE-Kontakt s.r.o. Pardubice, SK Znojmo
Ředitel turnaje: Jiri Petruzalek, Josef Lahodny
Rozhodčí: IA Gutdeutsch Otto (AUT), Ing. Josef Petlak
Místo konání: Znojmo, Hotel Dukla
Datum konání: 15.05.2004 - 16.05.2004
ELO: ø 1905
Poř. | Los | Jméno hráčky | FIDE | ELO | Nár. | Body | Fide | BH Bu | øElo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Batyte Daiva | 2176 | 0 | LTU | 7½ | 37½ | 52 | 2127 | |
2 | 3 | WIM | Zawadzka Jolanta | 2236 | 0 | POL | 7 | 36 | 52½ | 2149 |
3 | 1 | WIM | Sikorova Olga | 2275 | 0 | CZE | 6½ | 31½ | 49½ | 2134 |
4 | 2 | WIM | Matras Agnieszka | 2269 | 0 | POL | 6 | 37½ | 52 | 2162 |
5 | 6 | WIM | Medunova Vera Ing. | 2191 | 0 | CZE | 6 | 33½ | 50½ | 2128 |
6 | 4 | WIM | Blazkova Petra | 2226 | 0 | CZE | 6 | 31 | 48 | 2108 |
7 | 12 | Kulovana Eva | 2108 | 0 | CZE | 6 | 30 | 48½ | 2049 | |
8 | 15 | Leks Hanna | 2102 | 0 | POL | 6 | 30 | 47½ | 2013 | |
9 | 14 | Pertlova Sona | 2104 | 0 | CZE | 6 | 29½ | 44 | 2019 | |
10 | 5 | WIM | Orsagova Silvie | 2217 | 0 | CZE | 5½ | 30 | 46½ | 2118 |
11 | 7 | Bochnickova Andrea | 2180 | 0 | SVK | 5½ | 28½ | 46½ | 2049 | |
12 | 16 | Pallova Romana | 2090 | 0 | CZE | 5½ | 27 | 45 | 2030 | |
13 | 10 | Folkova Martina | 2164 | 0 | CZE | 5 | 34½ | 50 | 2030 | |
14 | 9 | WFM | Holusova Tana | 2164 | 0 | CZE | 5 | 26½ | 44½ | 2012 |
15 | 19 | Nemcova Katerina | 2062 | 0 | CZE | 5 | 26 | 44 | 1900 | |
16 | 20 | Adamkova Stepanka | 2059 | 0 | CZE | 5 | 25½ | 41 | 1928 | |
17 | 17 | Slepankova Radka | 2071 | 0 | CZE | 5 | 24½ | 40 | 1889 | |
18 | 24 | Nemcova Kristyna | 0 | 1903 | CZE | 5 | 21 | 40½ | 1884 | |
19 | 28 | Balkova Anna | 0 | 1743 | CZE | 5 | 20 | 37 | 1812 | |
20 | 11 | Chlost Marlena | 2113 | 0 | POL | 4½ | 24½ | 42½ | 1929 | |
21 | 18 | Valickova Martina | 2063 | 0 | CZE | 4½ | 24½ | 39 | 1879 | |
22 | 23 | Bartoszova Jitka | 0 | 2011 | CZE | 4½ | 23½ | 42 | 1833 | |
23 | 22 | Valickova Petra | 1900 | 0 | CZE | 4½ | 23 | 41 | 1908 | |
24 | 31 | Cuprova Iva | 0 | 1674 | CZE | 4½ | 20½ | 35½ | 1864 | |
25 | 33 | Novakova Blanka | 0 | 1647 | CZE | 4½ | 18 | 33½ | 1762 | |
26 | 27 | Babulova Mariana | 0 | 1759 | SVK | 4 | 22 | 42½ | 1999 | |
27 | 13 | Bogatka Tatjana | 2106 | 0 | CZE | 4 | 19 | 36½ | 1786 | |
28 | 32 | Mareckova Martina | 0 | 1662 | CZE | 4 | 18½ | 38 | 1899 | |
29 | 35 | Sochorova Jana | 0 | 1564 | CZE | 4 | 18 | 37½ | 1849 | |
30 | 36 | Valesova Sarka | 0 | 1538 | CZE | 4 | 15½ | 36 | 1789 | |
31 | 25 | Vaculikova Renata | 0 | 1896 | CZE | 3½ | 20½ | 42½ | 1980 | |
32 | 30 | Kottnauerova Libuse | 0 | 1707 | CZE | 3½ | 19½ | 36½ | 1845 | |
33 | 26 | Konvickova Dana | 0 | 1839 | CZE | 3½ | 17½ | 37½ | 1734 | |
34 | 29 | Fiktusova Jana | 0 | 1743 | CZE | 3½ | 17 | 38 | 1814 | |
35 | 39 | Miturova Magdalena | 0 | 1354 | CZE | 3½ | 14½ | 30½ | 1642 | |
36 | 34 | Vranova Jarmila | 0 | 1633 | CZE | 3½ | 13½ | 33 | 1731 | |
37 | 37 | Nemcova Olga | 0 | 1514 | CZE | 3½ | 13½ | 30 | 1674 | |
38 | 41 | Langnerova Karolina | 0 | 1264 | CZE | 3 | 15 | 31½ | 1754 | |
39 | 38 | Rulfova Zuzana | 0 | 1419 | CZE | 2½ | 10 | 32 | 1717 | |
40 | 21 | Boskova Herta | 1992 | 0 | CZE | 2½ | 9 | 31 | 1665 | |
41 | 40 | Illova Lenka | 0 | 1350 | CZE | 1 | 8 | 32½ | 1682 |
Pořadatel: AVE-Kontakt s.r.o. Pardubice, SK Znojmo
Ředitel turnaje: Jiri Petruzalek, Josef Lahodny
Rozhodčí: IA Gutdeutsch Otto (AUT), Ing. Josef Petlak
Místo konání: Znojmo, Hotel Dukla
Datum konání: 15.05.2004
ELO: ø 1361
Poř. | Los | Jméno hráčky | ELO | Nár. | Body | Fide | BH Bu | øElo |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Leks Maria | 1550 | POL | 6 | 25 | 30 | 1342 |
2 | 6 | Strouhalova Lenka | 1389 | CZE | 6 | 24½ | 27 | 1368 |
3 | 10 | Sabolova Gabriela | 1350 | CZE | 5 | 20 | 27½ | 1417 |
4 | 14 | Lapunikova Marketa | 1277 | CZE | 5 | 18 | 25½ | 1405 |
5 | 19 | Simurdova Zdenka | 1250 | CZE | 4 | 18½ | 29 | 1405 |
6 | 20 | Vencalkova Lenka | 1250 | CZE | 4 | 18 | 25 | 1365 |
7 | 15 | Rihova Kamila | 1277 | CZE | 4 | 17 | 32 | 1351 |
8 | 5 | Brezinova Jana | 1428 | CZE | 4 | 17 | 30 | 1358 |
9 | 4 | Vavrova Sona | 1550 | CZE | 4 | 16 | 27½ | 1308 |
10 | 8 | Kejhova Lenka | 1350 | CZE | 4 | 16 | 26 | 1359 |
11 | 9 | Kolomaznikova Barbora | 1350 | CZE | 4 | 13 | 18 | 1364 |
12 | 12 | Zavadilova Karolina | 1350 | CZE | 3 | 14 | 26 | 1340 |
13 | 11 | Smrckova Svetlana | 1350 | CZE | 3 | 13 | 22 | 1361 |
14 | 18 | Sabolova Kristyna | 1250 | CZE | 3 | 12 | 20½ | 1379 |
15 | 2 | Kuncarova Renata | 1550 | CZE | 2½ | 11 | 20 | 1347 |
16 | 1 | Buranova Svatava | 1550 | CZE | 2½ | 10 | 25 | 1331 |
17 | 16 | Fuskova Martina | 1250 | CZE | 2½ | 4½ | 18½ | 1384 |
18 | 13 | Kuchynkova Lucie | 1291 | CZE | 2 | 5 | 18 | 1354 |
19 | 7 | Hlavackova Jana | 1350 | CZE | 1 | 6 | 21 | 1356 |
20 | 17 | Kukacova Lucie | 1250 | CZE | ½ | 1½ | 21½ | 1319 |