O víkendu začne MČR juniorek a Polofinále MČR juniorů

V neděli 12.listopadu bude ve 14hod. zahájeno v krušnohorské obci Kovářská Mistrovství ČR juniorek kat. D18 a D20 a Polofinále MČR juniorů H18 a H20. Ve zdejším hotelu Central se juniorské mistrovství konalo již v loňském roce a na základě pozitivních ohlasů od účastníků se do Kovářské opět vracíme. Startovní listiny obou mistrovských turnajů početně výrazně posílily. Juniorek je přihlášeno 26 a juniorů 66. Doprovodný OPEN bude komorní záležitostí o 5-6-ti hráčích.

Startovní listinu všech tří turnajů naleznete na: http://chess-results.com/tnr312594.aspx?lan=5&art=0&fed=CZE&wi=821. Informace z turnaje včetně online přenosů předních šachovnic naleznete na stránce pořadatele: http://www.sachy-neratovice.cz/junior2017/index.html.

Turnaje bude řídit mezinárodní rozhodčí Josef Lácha z Litoměřic. Rozbory partií bude provádět zkušený trenér Petr Pisk.

Pořadatel akce, šachový oddíl TJ Neratovice děkuje za podporu Ústeckému kraji, obci Kovářská, Šachovému svazu ČR, Hotelu Central Kovářská, společnosti Cayman Pharma Neratovice, Ústeckému šachovému svazu, šachovému klubu ŠK Most a všem “drobným” podporovatelům naší akce.

12. – 18.listopadu na shledanou v Kovářské.
Roman Burda