Světové a české žebříčky ELO FIDE k 01.01.2008

V čele světového šachového žebříčku k 01.01.2008 jsou dva hráči - Vladimir Kramnik (RUS, 2799) a V.Anandem (IND, 2799), třetí je V.Topalov (BUL, 2780). Na 38. místě světového žebříčku je David Navara (ŠK Mahrla Praha, 2680), který je v čele českého žebříčku před druhým Zbyňkem Hračkem (1. Novoborský ŠK, 2613) a třetím Viktorem Lázničkou (ŠK Rapid Pardubice, 2595) ...

Světové žebříčky:
České žebříčky:

TOP FIDE 100

#Jméno hráčeTitulNár.FidePartieNarozen
1 Kramnik, Vladimir g RUS 2799 9 1975
2 Anand, Viswanathan g IND 2799 3 1969
3 Topalov, Veselin g BUL 2780 14 1975
4 Morozevich, Alexander g RUS 2765 12 1977
5 Svidler, Peter g RUS 2763 19 1976
6 Mamedyarov, Shakhriyar g AZE 2760 35 1985
7 Shirov, Alexei g ESP 2755 49 1972
8 Leko, Peter g HUN 2753 9 1979
9 Ivanchuk, Vassily g UKR 2751 30 1969
10 Aronian, Levon g ARM 2739 16 1982
11 Gelfand, Boris g ISR 2737 9 1968
12 Radjabov, Teimour g AZE 2735 20 1987
13 Carlsen, Magnus g NOR 2733 37 1990
14 Karjakin, Sergey g UKR 2732 36 1990
15 Kamsky, Gata g USA 2726 32 1974
16 Adams, Michael g ENG 2726 31 1971
17 Jakovenko, Dmitry g RUS 2720 33 1983
18 Ponomariov, Ruslan g UKR 2719 40 1983
19 Cheparinov, Ivan g BUL 2713 36 1986
20 Alekseev, Evgeny g RUS 2711 35 1985
21 Grischuk, Alexander g RUS 2711 21 1983
22 Polgar, Judit g HUN 2707 10 1976
23 Akopian, Vladimir g ARM 2700 30 1971
24 Bacrot, Etienne g FRA 2700 23 1983
25 Wang, Yue g CHN 2698 49 1987
26 Rublevsky, Sergei g RUS 2695 26 1974
27 Eljanov, Pavel g UKR 2692 8 1983
28 Bu, Xiangzhi g CHN 2691 51 1985
29 Dominguez Perez, Lenier g CUB 2691 15 1983
30 Milov, Vadim g SUI 2690 17 1972
31 Malakhov, Vladimir g RUS 2689 40 1980
32 Sokolov, Ivan g NED 2686 23 1968
33 Nisipeanu, Liviu-Dieter g ROU 2684 33 1976
34 Kasimdzhanov, Rustam g UZB 2681 21 1979
35 Van Wely, Loek g NED 2681 16 1972
36 Inarkiev, Ernesto g RUS 2681 12 1985
37 Ni, Hua g CHN 2680 62 1983
38 Navara, David g CZE 2680 20 1985
39 Sasikiran, Krishnan g IND 2677 30 1981
40 Zvjaginsev, Vadim g RUS 2677 27 1976
41 Bareev, Evgeny g RUS 2677 25 1966
42 Movsesian, Sergei g SVK 2677 21 1978
43 Sargissian, Gabriel g ARM 2676 18 1983
44 Vallejo Pons, Francisco g ESP 2675 23 1982
45 Volokitin, Andrei g UKR 2674 12 1986
46 Nakamura, Hikaru g USA 2670 22 1987
47 Almasi, Zoltan g HUN 2667 29 1976
48 Wang, Hao g CHN 2665 62 1989
49 Gashimov, Vugar g AZE 2665 21 1986
50 Nikolic, Predrag g BIH 2665 21 1960
51 Timofeev, Artyom g RUS 2664 23 1985
52 Onischuk, Alexander g USA 2664 12 1975
53 Harikrishna, P. g IND 2664 8 1986
54 Bologan, Viktor g MDA 2663 7 1971
55 Georgiev, Kiril g BUL 2662 28 1965
56 Roiz, Michael g ISR 2659 26 1983
57 Tkachiev, Vladislav g FRA 2657 18 1973
58 Lautier, Joel g FRA 2657 0 1973
59 Fressinet, Laurent g FRA 2656 19 1981
60 Karpov, Anatoly g RUS 2655 10 1951
61 Fedorchuk, Sergey A. g UKR 2652 27 1981
62 Ivanisevic, Ivan g SRB 2649 32 1977
63 Tiviakov, Sergei g NED 2649 30 1973
64 Amonatov, Farrukh g TJK 2649 13 1978
65 Baklan, Vladimir g UKR 2647 24 1978
66 Miroshnichenko, Evgenij g UKR 2647 22 1978
67 Sakaev, Konstantin g RUS 2646 32 1974
68 Tomashevsky, Evgeny g RUS 2646 31 1987
69 Afromeev, Vladimir f RUS 2646 0 1954
70 Korneev, Oleg g RUS 2645 80 1969
71 Areshchenko, Alexander g UKR 2645 23 1986
72 Short, Nigel D g ENG 2645 15 1965
73 Motylev, Alexander g RUS 2644 24 1979
74 Jobava, Baadur g GEO 2643 20 1983
75 Moiseenko, Alexander g UKR 2643 19 1980
76 Sutovsky, Emil g ISR 2642 17 1977
77 Predojevic, Borki g BIH 2641 27 1987
78 Landa, Konstantin g RUS 2641 17 1972
79 Zhang, Pengxiang g CHN 2640 42 1980
80 Naiditsch, Arkadij g GER 2638 30 1985
81 Beliavsky, Alexander G g SLO 2638 27 1953
82 Efimenko, Zahar g UKR 2638 25 1985
83 Khalifman, Alexander g RUS 2638 12 1966
84 Izoria, Zviad g GEO 2637 10 1984
85 Vachier-Lagrave, Maxime g FRA 2637 8 1990
86 Krasenkow, Michal g POL 2636 27 1963
87 Tregubov, Pavel V. g RUS 2636 18 1971
88 Socko, Bartosz g POL 2635 21 1978
89 Mchedlishvili, Mikheil g GEO 2635 9 1979
90 Najer, Evgeniy g RUS 2634 15 1977
91 Dreev, Alexey g RUS 2633 28 1969
92 Mikhalevski, Victor g ISR 2632 27 1972
93 Delchev, Aleksander g BUL 2630 24 1971
94 Pantsulaia, Levan g GEO 2629 16 1986
95 Kotronias, Vasilios g GRE 2628 31 1964
96 Avrukh, Boris g ISR 2628 18 1978
97 Riazantsev, Alexander g RUS 2628 8 1985
98 Seirawan, Yasser g USA 2628 3 1960
99 Postny, Evgeny g ISR 2627 28 1981
100 Fridman, Daniel g GER 2627 11 1976
101 Vladimirov, Evgeny g KAZ 2627 0 1957

TOP FIDE 50 - ženy

#Jméno hráčeTitulNár.FidePartieNarozen
1 Polgar, Judit g HUN 2707 10 1976
2 Koneru, Humpy g IND 2612 11 1987
3 Xie, Jun g CHN 2574 4 1970
4 Zhu, Chen g QAT 2548 24 1976
5 Hou, Yifan wg CHN 2527 67 1994
6 Cramling, Pia g SWE 2524 11 1963
7 Kosteniuk, Alexandra g RUS 2523 8 1984
8 Zhao, Xue wg CHN 2517 52 1985
9 Sebag, Marie m FRA 2510 8 1986
10 Xu, Yuhua g CHN 2500 14 1976
11 Ruan, Lufei CHN 2495 35 1987
12 Kosintseva, Tatiana m RUS 2495 8 1986
13 Chiburdanidze, Maia g GEO 2489 12 1961
14 Ushenina, Anna m UKR 2484 22 1985
15 Danielian, Elina m ARM 2480 21 1978
16 Socko, Monika m POL 2479 15 1978
17 Pogonina, Natalija wg RUS 2476 25 1985
18 Hoang Thanh Trang g HUN 2475 20 1980
19 Cmilyte, Viktorija m LTU 2475 16 1983
20 Lahno, Kateryna g UKR 2475 16 1989
21 Krush, Irina m USA 2473 18 1983
22 Kosintseva, Nadezhda m RUS 2472 8 1985
23 Javakhishvili, Lela m GEO 2470 20 1984
24 Stefanova, Antoaneta g BUL 2464 13 1979
25 Vijayalakshmi, Subbaraman m IND 2464 0 1979
26 Peng, Zhaoqin g NED 2461 21 1968
27 Muzychuk, Anna wg SLO 2460 22 1990
28 Galliamova, Alisa m RUS 2460 0 1972
29 Zatonskih, Anna m USA 2458 0 1978
30 Arakhamia-Grant, Ketevan m GEO 2457 21 1968
31 Korbut, Ekaterina m RUS 2457 14 1985
32 Hunt, Harriet V m ENG 2457 4 1978
33 Harika, Dronavalli m IND 2455 32 1991
34 Kovalevskaya, Ekaterina m RUS 2455 12 1974
35 Zhukova, Natalia wg UKR 2443 25 1979
36 Skripchenko, Almira m FRA 2443 11 1976
37 Khurtsidze, Nino m GEO 2441 22 1975
38 Rajlich, Iweta m POL 2437 32 1981
39 Matveeva, Svetlana m RUS 2433 5 1969
40 Huang, Qian wm CHN 2430 58 1986
41 Shen, Yang wg CHN 2429 41 1989
42 Dzagnidze, Nana m GEO 2429 25 1987
43 Dembo, Yelena m GRE 2427 17 1983
44 Li, Ruofan wg SIN 2425 23 1978
45 Gaponenko, Inna m UKR 2422 22 1976
46 Paehtz, Elisabeth m GER 2420 28 1985
47 Vajda, Szidonia m HUN 2418 18 1979
48 Tania, Sachdev wg IND 2417 11 1986
49 Wang, Pin wg CHN 2415 10 1974
50 Foisor, Cristina Adela m ROU 2412 22 1967
51 Shadrina, Tatiana wg RUS 2412 17 1974
52 Maric, Alisa m SRB 2412 7 1970

TOP 20 FIDE - junioři

#Jméno hráčeTitulNár.FidePartieNarozen
1 Carlsen, Magnus g NOR 2733 37 1990
2 Karjakin, Sergey g UKR 2732 36 1990
3 Wang, Hao g CHN 2665 62 1989
4 Vachier-Lagrave, Maxime g FRA 2637 8 1990
5 Rodshtein, Maxim g ISR 2614 23 1989
6 Kuzubov, Yuriy g UKR 2606 27 1990
7 Nepomniachtchi, Ian g RUS 2600 11 1990
8 Caruana, Fabiano g ITA 2598 26 1992
9 Popov, Ivan g RUS 2595 39 1990
10 Laznicka, Viktor g CZE 2595 30 1988
11 Mamedov, Rauf g AZE 2583 23 1988
12 Baramidze, David g GER 2582 27 1988
13 Andreikin, Dmitry g RUS 2573 22 1990
14 Lenic, Luka m SLO 2568 32 1988
15 Li, Chao b CHN 2566 33 1989
16 Vovk, Yuri m UKR 2561 45 1988
17 Zhigalko, Sergei g BLR 2558 18 1989
18 Brkic, Ante g CRO 2558 15 1988
19 Gareev, Timur g UZB 2557 0 1988
20 Nguyen, Ngoc Truong Son g VIE 2551 12 1990

TOP 20 FIDE - juniorky

#Jméno hráčeTitulNár.FidePartieNarozen
1 Hou, Yifan wg CHN 2527 67 1994
2 Lahno, Kateryna g UKR 2475 16 1989
3 Muzychuk, Anna wg SLO 2460 22 1990
4 Harika, Dronavalli m IND 2455 32 1991
5 Shen, Yang wg CHN 2429 41 1989
6 Foisor, Sabina-Francesca wg ROU 2386 21 1989
7 Tairova, Elena m RUS 2386 13 1991
8 Charochkina, Daria wm RUS 2383 18 1990
9 Ju, Wenjun CHN 2360 29 1991
10 Vasilkova, Svetlana wm RUS 2359 23 1988
11 Muzychuk, Mariya wm UKR 2357 9 1992
12 Nebolsina, Vera wm RUS 2348 26 1989
13 Stock, Lara wm CRO 2346 10 1992
14 Nemcova, Katerina wm CZE 2342 39 1990
15 Girya, Olga wf RUS 2342 22 1991
16 Bodnaruk, Anastasia wf RUS 2317 9 1992
17 Soumya, Swaminathan wm IND 2315 35 1989
18 Mamedjarova, Turkan wg AZE 2313 18 1989
19 Paikidze, Nazi wf GEO 2311 20 1993
20 Zhang, Xiaowen CHN 2309 29 1989

TOP 100 CZE muži

#JménoVTELOFIDEFEvCisOddilNar.
1 Navara David GM 2680 309095 ŠK Mahrla Praha 85
2 Hráček Zbyněk GM 2613 300071 1. Novoborský ŠK 70
3 Láznička Viktor GM 2595 316385 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 88
4 Babula Vlastimil GM 2594 301264 Agentura 64 Grygov 73
5 Štoček Jiří GM 2584 304760 TJ Ostrov 77
6 Votava Jan GM 2546 300535 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 74
7 Oral Tomáš GM 2544 303739 Tatran Litovel 77
8 Polák Tomáš GM 2538 300560 ŠK Zlín 74
9 Hába Petr GM 2536 300160 1. Novoborský ŠK 65
10 Bernášek Jan IM 2535 311995 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 86
11 Cvek Robert GM 2532 307424 1. Novoborský ŠK 79
12 Mirumian Viguen IM 2525 316180 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 77
13 Rausis Igors GM 2520 11600098 Beskydská šachová škola o.s. 61
14 Velička Petr GM 2506 300659 ŠK H Fuchs Ostrava 67
15 Kalod Radek GM 2490 305421 1. Novoborský ŠK 78
16 Jansa Vlastimil GM 2486 300128 ŠK Mahrla Praha 42
17 Žilka Štěpán FM 2483 315303 Tatran Litovel 88
18 Jirovský Miloš GM 2482 303224 ŠK Mahrla Praha 74
19 Rašík Vítězslav IM 2464 300306 ŠK H Fuchs Ostrava 73
20 Šimáček Pavel IM 2463 307165 1. Novoborský ŠK 79
21 Vološin Leonid GM 2451 311111 Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. 64
22 Konopka Michal IM 2447 308633 Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. 66
23 Petr Martin IM 2438 318299 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 88
24 Vokáč Marek GM 2435 300101 1. Novoborský ŠK 58
25 Berezjuk Sergej IM 2433 312614 Beskydská šachová škola o.s. 60
26 Blatný Pavel GM 2432 300047 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 68
27 Meduna Eduard GM 2431 300055 ŠK Mahrla Praha 50
28 Čech Pavel IM 2430 302139 ŠK Zlín 74
29 Doležal Radoslav IM 2421 304735 ŠK Mahrla Praha 77
30 Biolek Richard IM 2422 300756 Agentura 64 Grygov 70
30 Černoušek Lukáš IM 2422 311707 SK Litoměřice 83
30 Lechtýnský Jiří GM 2422 300217 Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. 47
33 Mokrý Karel GM 2420 306070 Agentura 64 Grygov 59
34 Civín Tomáš M 2419 305847 ŠK Mahrla Praha 76
34 Talla Vladimír IM 2419 303445 ŠK H Fuchs Ostrava 73
36 Orság Milan IM 2418 300853 ŠK Dům armády Praha 64
37 Neuman Petr IM 2415 305243 TJ Bohemians Praha 78
37 Zpěvák Pavel IM 2415 300586 ŠK Staré Město 58
39 Špaček Petr IM 2413 300314 Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. 54
40 Klíma Lukáš IM 2412 307548 1. Novoborský ŠK 77
41 David Pavel IM 2407 300152 ŠK Zlín 65
42 Červený Petr M 2403 322016 ŠK Duras BVK 87
43 Cífka Stanislav FM 2402 317349 ŠK Mahrla Praha 87
44 Kaňovský David IM 2399 316210 Agentura 64 Grygov 86
44 Kulhánek Tomáš IM 2399 309656 1. Novoborský ŠK 78
46 Zvára Petr FM 2398 304000 TJ Bohemians Praha 75
47 Hausner Ivan IM 2394 300110 ŠK Mahrla Praha 52
48 Jirka Jiří IM 2391 311731 TJ Bohemians Praha 83
48 Šuráň Jan FM 2391 305782 TJ Bohemians Praha 77
48 Vesselovsky Serguei IM 2391 313998 Jäkl Karviná 52
51 Chytilek Roman IM 2390 304980 ŠK Zlín 76
52 Gross David IM 2389 305251 Sokol Plzeň 1 75
53 Žůrek Milan IM 2388 300241 Tatran Litovel 66
54 Nun Jiří IM 2385 300179 TJ Slavia Hradec Králové 57
54 Dobrovolský Ladislav IM 2385 300250 ŠK Šenov 50
56 Kačírek Petr FM 2384 305340 Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. 76
57 Kubala Martin IM 2382 304875 Beskydská šachová škola o.s. 77
57 Michenka Jozef IM 2382 301175 Tatran Litovel 55
59 Langner Ladislav IM 2379 300403 TŽ Třinec 69
60 Malinovský Karel FM 2376 313874 Agentura 64 Grygov 88
60 Priehoda Vítězslav IM 2376 14900122 ŠK JOLY Lysá nad Labem 60
62 Jacková Jana IM 2375 308498 Beskydská šachová škola o.s. 82
63 Možný Miloš IM 2373 300454 Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. 54
64 Pisk Petr IM 2366 304689 ŠK Zlín 74
65 Stratil Ladislav IM 2368 300500 Tatran Litovel 68
66 Přibyl Josef IM 2367 300187 ŠK Holdia DP Praha 47
67 Ambrož Jan IM 2364 300209 TJ Tourist Biomedica Říčany 54
67 Příborský Jan M 2364 317063 Sokol Plzeň 1 88
69 Novák Pavel M 2361 309192 Sokol Plzeň 1 80
69 Vojta Tomáš FM 2361 308781 TJ Spartak Vlašim 76
71 Walek Milan FM 2359 301469 TŽ Třinec 69
72 Jüptner Jan FM 2358 314587 TJ Spartak Vrchlabí 80
73 Krejčí Jan FM 2357 322156 Tatran Litovel 92
74 Tričkov Vasil IM 2356 311103 TJ Bohemians Praha 69
75 Bažant Petr M 2352 311766 ŠK Zlín 82
75 Sosna Jan IM 2352 304379 ŠK Zlín 60
75 Virostko Petr M 2352 308340 Beskydská šachová škola o.s. 81
78 Prandstetter Eduard IM 2349 300225 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 48
78 Rojíček Vojtěch FM 2349 319902 Beskydská šachová škola o.s. 90
78 Sluka Radek M 2349 305456 Agentura 64 Grygov 76
81 Řehořek Martin M 2348 303704 ŠK EMERGE Mladá Boleslav 64
82 Turner Jan M 2347 308560 TJ Slavoj Strojplast Tachov 73
83 Michálek Jan IM 2346 303976 Sokol Plzeň 1 69
84 Němcová Kateřina WIM 2342 322750 SK OAZA Praha 90
85 Fiřt Stanislav FM 2340 300268 ŠK H Fuchs Ostrava 62
85 Kuklin Valentin M 2340 316199 ŠK Praha-Smíchov 84
85 Olšar Jaroslav M 2340 307327 Jäkl Karviná 59
88 Kárník Pavel M 2338 304093 Slavoj Bruntál 72
88 Šimek Petr FM 2338 306827 QCC České Budějovice, sportovní klub 60
90 Trapl Jindřich IM 2337 300233 TJ Bonex Teplice 42
91 Buchníček Petr FM 2336 305235 Agentura 64 Grygov 74
92 Juřek Josef IM 2335 300993 Sokol Plzeň 1 54
93 Chloupek Stanislav M 2334 303518 ŠK Sokol Vyšehrad 73
94 Sabol Marian M 2333 308056 ŠK Vysoké Mýto 66
95 Sodoma Jan M 2332 323195 TJ Bohemians Praha 83
96 Příborský Ivo M 2331 316326 Sokol Plzeň 1 86
97 Jasný Stanislav FM 2329 311030 Beskydská šachová škola o.s. 78
97 Mudrák Josef FM 2329 301116 Slavia Kroměříž 61
97 Smištík Milan M 2329 309001 ŠK Bydo Zakřany 81
100 Babula Milan IM 2328 300632 TŽ Třinec 50

TOP 50 CZE ženy

#JménoVTELOFIDEFEvCisOddilNar.
1 Jacková Jana IM 2375 308498 Beskydská šachová škola o.s. 82
2 Němcová Kateřina WIM 2342 322750 SK OAZA Praha 90
3 Kulovaná Eva WFM 2323 318779 ŠK Gordic Jihlava 87
4 Movsesjanová Petra WGM 2303 304050 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 76
5 Richtrová Eliška WGM 2282 300683 QCC České Budějovice, sportovní klub 59
6 Sikorová Olga WIM 2256 307033 TŽ Třinec 75
7 Kořenová Martina WIM 2234 302805 TJ Tourist Biomedica Říčany 75
8 Blažková Petra WIM 2233 305260 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 78
9 Orságová Silvie WIM 2208 304670 ŠK Dům armády Praha 75
10 Kubíková Alena WFM 2197 319872 Sokol Praha-Kobylisy 88
11 Pirklová Hana 2181 313777 Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou 82
12 Pertlová Soňa WFM 2176 318787 TŽ Třinec 88
13 Kubíková Hana WFM 2175 302597 TJ Praga Praha 62
14 Čedíková Kateřina WIM 2169 311235 ŠK Sokol Klatovy 81
15 Folková Martina 2167 304271 Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou 73
16 Hitzgerová Gabriela WIM 2165 308366 TJ Bohemians Praha 79
17 Eretová Jana 2164 303380 ŠK Sokol Klatovy 73
18 Churová Ivana WIM 2161 304751 TJ Mittal Ostrava 77
19 Hallerová Eva 2156 306088 TJ Sokol Plzeň-Letná 75
20 Havlíková Kristýna 2142 309672 ŠK Sokol Klatovy 92
21 Svobodová Michaela WFM 2130 302767 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 66
22 Medunová Věra WIM 2129 315141 SK Stonava 65
23 Urbánková Eva 2120 306266 TJ Praha-Pankrác 74
24 Horáková Dana WFM 2107 302562 ŠK Slavoj Poruba 64
24 Jilemnická Jana 2107 311146 ŠK Sokol Jablonec nad Nisou 80
26 Eretová Květa WGM 2106 302538 ŠK Sokol Vyšehrad 26
27 Peltanová Zuzana 2105 311740 TJ Spartak Pelhřimov 72
28 Vaňková Marcela WFM 2103 324000 Jiskra RMSK Nový Bydžov 66
29 Buldrová Monika 2097 313769 ŠK Sokol Klatovy 81
30 Olšarová Tereza KMž 2092 325449 SK Slavia Orlová 91
31 Blümelová Zdeňka 2091 302775 Slavia Kroměříž 63
31 Holušová Táňa WFM 2091 314781 Beskydská šachová škola o.s. 86
33 Vavrušková Romana 2090 310905 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 78
34 Jínová Lucie 2089 316466 1. Novoborský ŠK 83
35 Rožumberská Jitka KMž 2088 329533 ŠK Dům armády Praha 87
36 Fastová Karolína 2086 328847 ŠK Líně 86
37 Jedličková Petra KMž 2083 313475 ŠK Líně 82
37 Komárková Magdaléna 2083 318183 TJ Štefanydes Polička 77
39 Bažantová Marie 2081 309354 ŠK Spartak Ústí n.L. 63
40 Čejková Miroslava 2078 302627 ŠK Mahrla Praha 69
41 Palková Kateřina KMž 2072 330140 ŠK Sokol Klatovy 90
42 Hodová Lucie 2063 316130 ŠK Líně 84
43 Olšarová Karolína KMž 2061 320242 SK Slavia Orlová 93
44 Schirmbeck Štěpánka 2054 319953 SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 80
45 Novosadová Kristýna KMž 2044 328065 Beskydská šachová škola o.s. 90
46 Zavadilová Jana KMž 2041 330205 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 86
47 Stodolová Kristýna KMž 2040 321443 TJ Viktorie Praha-Žižkov 86
48 Modrová Hana WFM 2039 302651 TJ Bohemians Praha 48
49 Němcová Kristýna 2038 323900 SK OAZA Praha 88
50 Dvořáková Magdalena KMž 2036 317420 Beskydská šachová škola o.s. 84

TOP 50 CZE junioři

#JménoVTELOFIDEFEvCisOddilNar.
1 Láznička Viktor GM 2595 316385 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 88
2 Žilka Štěpán FM 2483 315303 Tatran Litovel 88
3 Petr Martin IM 2438 318299 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 88
4 Malinovský Karel FM 2376 313874 Agentura 64 Grygov 88
5 Příborský Jan M 2364 317063 Sokol Plzeň 1 88
6 Krejčí Jan FM 2357 322156 Tatran Litovel 92
7 Rojíček Vojtěch FM 2349 319902 Beskydská šachová škola o.s. 90
8 Němcová Kateřina WIM 2342 322750 SK OAZA Praha 90
9 Ponížil Cyril M 2295 322202 ŠK Zlín 91
10 Biolek Richard M 2292 319996 Agentura 64 Grygov 90
11 Plát Vojtěch KM 2289 325740 ŠK Sokol Klatovy 94
12 Vrána Jan KM 2261 322369 1. Novoborský ŠK 88
13 Kočiščák Jiří KM 2242 322121 Beskydská šachová škola o.s. 93
14 Bureš Jaroslav KM 2203 322890 Sportovní klub Prostějov 93
15 Kubíková Alena WFM 2197 319872 Sokol Praha-Kobylisy 88
16 Svoboda Václav KM 2189 323551 SK OAZA Praha 92
17 Krčál Michal KM 2186 321184 ŠK Zlín 89
18 Příborský Marek KM 2179 317080 Sokol Plzeň 1 88
19 Roubalík Jakub KM 2177 322237 ŠK Zlín 91
20 Pecha Tomáš KM 2176 325171 Beskydská šachová škola o.s. 92
20 Pertlová Soňa WFM 2176 318787 TŽ Třinec 88
22 Kratochvíl Milan KM 2164 331015 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 91
23 Kuchynka Lukáš KM 2163 325058 ŠK Hustopeče 92
24 Havlíková Kristýna 2142 309672 ŠK Sokol Klatovy 92
25 Kratochvíl Karel KM 2142 325546 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 88
26 Postupa Pavel KM 2141 326410 ŠK JOLY Lysá nad Labem 88
27 Mudra Tomáš KM 2140 322172 ŠK Duras BVK 88
28 Zeinert Michal KM 2133 325376 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 89
29 Macíček Jakub KM 2118 325090 TJ Mořkov 90
30 Körschner Miroslav KM 2114 305057 ŠK Most 93
31 Tuma Jakub KM 2112 305553 ŠK Most 92
32 Rakús Pavel KM 2109 321931 MSA Dolní Benešov 89
33 Cuhra Martin KM 2108 327735 QCC České Budějovice 89
34 Šimůnek Filip KM 2107 324035 Sokol Plzeň 1 89
35 Toman Jan KM 2103 321451 Slavoj Tachov 88
36 Vlasák Lukáš 1 2095 324752 Spartak Chodov 93
37 Olšarová Tereza KMž 2092 325449 SK Slavia Orlová 91
38 Havlík Jindřich 1 2092 330256 Sokol Plzeň 1 89
38 Šimek Jan KM 2092 322792 TJ Lokomotiva Česká Třebová 89
38 Jeníček Michal KM 2092 322695 TJ SSZŠ Litvínov 88
41 Šenkýř Martin KM 2091 323047 ŠK Zlín 89
42 Slovák Petr KM 2089 318680 Beskydská šachová škola o.s. 88
43 Kučera Petr KM 2082 333840 1. Novoborský ŠK 88
44 Hejl Jaroslav KM 2076 324809 ŠK Veselí n.L. 88
45 Klecker Tadeáš KM 2075 326950 SK OAZA Praha 93
46 Palková Kateřina KMž 2072 330140 ŠK Sokol Klatovy 90
47 Braun Marek 1 2067 329029 TJ Desko Liberec 94
47 Trepka Jan 1 2067 322814 Sokol Tábor 88
49 Klement Lukáš 1 2064 305049 ŠK Most 92
49 Pošmůrný Oldřich KM 2064 328723 ŠK Most 88

TOP CZE juniorky

#JménoVTELOFIDEFEvCisOddilNar.
1 Němcová Kateřina WIM 2342 322750 SK OAZA Praha 90
2 Kubíková Alena WFM 2197 319872 Sokol Praha-Kobylisy 88
3 Pertlová Soňa WFM 2176 318787 TŽ Třinec 88
4 Havlíková Kristýna 2142 309672 ŠK Sokol Klatovy 92
5 Olšarová Tereza KMž 2092 325449 SK Slavia Orlová 91
6 Palková Kateřina KMž 2072 330140 ŠK Sokol Klatovy 90
7 Olšarová Karolína KMž 2061 320242 SK Slavia Orlová 93
8 Novosadová Kristýna 2044 328065 Beskydská šachová škola o.s. 90
9 Němcová Kristýna 2038 323900 SK OAZA Praha 88
10 Marečková Martina KMž 2035 327930 Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou 90
11 Reitingerová Iveta KMž 1984 323640 ŠK Most 89
12 Ondrová Michaela KMž 1935 325716 Tatran Litovel 89
13 Sochorová Jana 1 1931 329894 Sokol Buštěhrad 91
14 Němcová Karolína 1 1930 326984 SK OAZA Praha 93
15 Valešová Šárka 1 1912 326909 ŠK Zlín 92
16 Pavelková Michaela 1 1911 329452 Beskydská šachová škola o.s. 92
17 Bálková Anna 1908 322385 Tatran Poštorná 90
18 Kolomazníková Barbora 1894 337056 ŠK Zlín 93
19 Nytrová Adéla 1887 337730 Agentura 64 Grygov 92
20 Miturová Magdaléna 1882 330221 Beskydská šachová škola o.s. 93
21 Holoubková Kamila 1832 325635 Agentura 64 Grygov 89
22 Čuprová Iva 1818 332089 MKS Vyškov 91
23 Kocourková Zuzana 1804 302104 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 92
24 Langnerová Karolína 1785 329908 Beskydská šachová škola o.s. 94
25 Sabolová Gabriela 2 1780 332291 ŠK Vysoké Mýto 92
26 Bartošová Lucie 2 1758 327018 TJ Jiskra Litomyšl 89
27 Prokopová Jiřina 2 1555 337994 Jiskra RMSK Nový Bydžov 92
28 Nováková Veronika 2 1506 330574 Beskydská šachová škola o.s. 95
29 Slívová Veronika 2 1468 322920 TJ Slovan Havířov 93

TOP 50 CZE mládež do 16 let

#JménoVTELOFIDEFEvCisOddilNar.
1 Krejčí Jan FM 2357 322156 Tatran Litovel 92
2 Plát Vojtěch KM 2289 325740 ŠK Sokol Klatovy 94
3 Kočiščák Jiří KM 2242 322121 Beskydská šachová škola o.s. 93
4 Bureš Jaroslav KM 2203 322890 Sportovní klub Prostějov 93
5 Svoboda Václav KM 2189 323551 SK OAZA Praha 92
6 Pecha Tomáš KM 2176 325171 Beskydská šachová škola o.s. 92
7 Kuchynka Lukáš KM 2163 325058 ŠK Hustopeče 92
8 Havlíková Kristýna 2142 309672 ŠK Sokol Klatovy 92
9 Körschner Miroslav KM 2114 305057 ŠK Most 93
10 Tuma Jakub KM 2112 305553 ŠK Most 92
11 Vlasák Lukáš 1 2095 324752 Spartak Chodov 93
12 Klecker Tadeáš KM 2075 326950 SK OAZA Praha 93
13 Braun Marek 1 2067 329029 TJ Desko Liberec 94
14 Klement Lukáš 1 2064 305049 ŠK Most 92
15 Olšarová Karolína KMž 2061 320242 SK Slavia Orlová 93
16 Baláček Tadeáš 1 2017 327646 Sokol Kolín 95
17 Pilch Roman 1 2012 337870 TŽ Třinec 92
18 Šnevajs Heřman 1 2012 328200 Agentura 64 Grygov 92
19 Škoda Martin 1 2010 331597 Sokol Bedřichov 93
20 Bednář Marcel 1 2010 331007 ŠK Holdia DP Praha 92
21 Kratochvíl Josef 1 2006 328626 TJ Náměšť n/Oslavou 92
22 Vala Filip 1 2001 325490 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 92
23 Jančařík Joel 1 1990 331996 Sokol Praha-Kobylisy 93
24 Svoboda Karel 1 1988 330213 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 93
25 Rabatin Jakub 1 1987 329517 Beskydská šachová škola o.s. 94
26 Hubáček Ondřej 1 1987 320714 Sokol Hradec Králové 92
27 Kříž Daniel 1 1984 324698 SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany 92
28 Boráň Ondřej 1 1982 324930 Beskydská šachová škola o.s. 94
29 Walek Pavel 1 1963 327239 Beskydská šachová škola o.s. 94
30 Bílek Martin 1 1963 327530 SK OAZA Praha 92
31 Volčík Luděk 1 1951 338931 SK Boršice 95
32 Kraus Tomáš 1 1950 331708 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 95
33 Růžička Václav 1 1946 332135 ŠK Kladno 94
34 Mrázek Lumír 1 1942 332127 SK Slavia Orlová 93
35 Hričko Martin 1 1940 336688 TJ Slovan Havířov 92
36 Kracík Tomáš 1 1932 328871 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 93
37 Náplava Pavel 1 1931 337587 SK Boršice 94
38 Němcová Karolína 1 1930 326984 SK OAZA Praha 93
39 Šrejber Michal 1 1926 328820 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 93
40 Bakajsa Libor 1 1924 304840 ŠK Most 92
41 Seidl Antonín 1 1919 332038 Sokol Bedřichov 93
42 Valešová Šárka 1 1912 326909 ŠK Zlín 92
43 Pavelková Michaela 1 1911 329452 Beskydská šachová škola o.s. 92
44 Straka Vojtěch 1 1909 312509 SK OAZA Praha 93
45 Steinhauser Dominik 1 1905 324051 ŘEMDIH Strmilov 92
46 Nguyen Dinh Phong 1 1900 337668 ŠK Sokol Klatovy 93
47 Kolomazníková Barbora 1894 337056 ŠK Zlín 93
48 Premus Jan 2 1893 312487 Slezan Opava 93
49 Nytrová Adéla 1887 337730 Agentura 64 Grygov 92
50 Jahn Richard 1 1875 321338 SK Slavia Orlová 92