Extraliga ČR družstev v šachu

Závěrečné 11.kolo extraligy družstev 2006/2007 - Mahrla Praha prohrává i s Třincem

(25.03.2007 19:15, )
Oslavy titulu vypukly v Pardubicích již včera po výhře v 10.kole. V dnešním 11.kole podlehly BŠŠ Frýdku-Místku nejtěsnějším rozdílem. BŠŠ Frýdek-Místek sympaticky poodkryl svou sestavu "budoucnosti", když dal v závěrečných kolech prostor na posledních šavnicích svým mladým nadějím. více ...Závěrečné 11.kolo extraligy družstev 2006/2007 - Mahrla Praha prohrává i s Třincem

10.kolo extraligy družstev - Pardubice obhájily titul, stříbro a bronz rozhodne poslední kolo

(24.03.2007 19:25, )
Kolo před koncem soutěže Pardubice pečetí svým dnešním vítězstvím obhajobu titulu. Nesmazatelně se tak zapisují do historie extraligy družstev, když získavají třetí titul v řadě. Svého soupeře - A64 Valoz Grygov porážejí v 10.kole těsně 4,5:3,5. více ...10.kolo extraligy družstev - Pardubice obhájily titul, stříbro a bronz rozhodne poslední kolo

9.kolo extraligy družstev - kolo plné remíz

(11.03.2007 19:53, )
Extraligový víkend pokračoval nedělním 9.kolem. I druhý zápas prohravá Labortech Ostarava a přepouští třetí příčku "novoborským". V tomoto kole Ostrava podlehla mistrovským Pardubicím. Pardubičtí se tak přiblížili k jistotě obhájení titulu, z posledních dvou kol jim stačí uhrát dva body. více ...9.kolo extraligy družstev - kolo plné remíz

Plzeň dělá důležitý krok k záchraně

(10.03.2007 19:50, )
Další extraligový víkend zahájilo dnešní sobotní 8.kolo. Dosavadní vedoucí tým průběžné extraligové tabulky Rapid Pardubice vítězí v Třinci těsně 4,5:3,5 a udržuje tak dostatečný pětibodový náskok před druhým týmem. více ...Plzeň dělá důležitý krok k záchraně

7.kolo extraligy družstev - na severu Moravy smír

(14.01.2007 02:20, )
Dva zápasy 7.kola byly již předehrány v podzimní části extraligy, dle rozpisu tedy zbývala odehrát v sobotu 13.1.2007 čtyři utkání. více ...7.kolo extraligy družstev - na severu Moravy smír

6.kolo extraligy družstev - Pardubice potvrzují své ambice

(20.12.2006 22:32, )
Šlágrem 6.kola extraligy družstev byl bezesporu zápas Rapid Pardubice - ŠK Mahrla Praha. Pardubičtí si připisují své šesté vítezství této sezóny za těsný výsledek 4,5:3,5. a upevňují si tak první pozici v průběžné tabulce. Tři body ztrácí druhá Labortech Ostrava, třetí příčku hájí třináctibodová Mahrla Praha. více ...6.kolo extraligy družstev - Pardubice potvrzují své ambice

5.kolo extraligy družstev - první prohra Labortech Ostrava

(16.12.2006 19:51, )
Novoborákům se podařilo vzít Ostravě letošní neporazitelnost. V zajímavém zápase, který jste mohli sledovat on-line, 1.Novoborský ŠK zvítězil 5,5:2,5. Za Rapid Pardubice tentokrát nastoupil Sergei Movsesian a i s jeho bodovým přispěním zvítězily Pardubice přesvědčivě nad Sokolem Vyšehrad 6,5:1,5. více ...5.kolo extraligy družstev - první prohra Labortech Ostrava

4.kolo extraligy - černý víkend Plzně, Mahrla ztratila body

(16.12.2006 19:48, )
Po víkendovém dvoukole se zúžila špička extraligové tabulky na dva vedoucí týmy. Dvanáctibodová Labortech Ostrava drží první příčku na pomocné hodnocení před druhým týmem - Rapid Pardubice. více ...4.kolo extraligy - černý víkend Plzně, Mahrla ztratila body

3.kolo extraligy družstev - Lokomotiva Brno chytla páru

(02.12.2006 19:18, )
V sobotu 2.12.06 bylo odehráno 3.kolo naší nejvyšší soutěže. Předpoklady se nenaplnily v zápase Brno se Sokolem Plzeň I. Ingem. Lokomotiva zvítězila v domácím prostředí 4,5:3,5. Za Rapid Pardubice opět nenastoupil GM Sergei Movsesian. I tak byl výlet Pardubic do Zlína úspěšný a odvážejí si tři body za vítězství 5:3. více ...3.kolo extraligy družstev - Lokomotiva Brno chytla páru

Extraliga ČR družstev 1. a 2.kolo

(08.11.2006 15:11, )
Ročník 2006/2007 byl zahájen 1. a 2.kolem. Představí se již tradičně dvanáct družstev, kteří mezi sebou sehrají v jedenácti kolech 66 zápasů. Na soupiskách je evidováno celkem 179 hráčů, z toho 33 cizinců. V soutěži se představí 32 velmistrů, 53 mezinárodních mistrů. více ...Extraliga ČR družstev 1. a 2.kolo