Změny oddílových příslušností, přestupy členů v přestupním termínu od 1.5. - 31.8.2004 - stav k 8.10.2004
Příjmení, jméno | Datum.nar. | Mateřský oddíl | Nový oddíl | Došlo | Vyřízeno | Poznámka |
---|---|---|---|---|---|---|
Adámek Stanislav | 26.7.1936 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Adamík Milan | 19.9.1998 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Adámková Štěpánka | 23.5.1980 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Alexa Jaroslav | 4.5.1965 | TJ Spartak Počátky | Šachový spolek Bechyně | 18.8.2004 | 18.8.2004 | |
Antoš Oldřich | 18.1.1931 | Sokol Postoupky | Slavia Kroměříž | 16.6.2004 | 16.6.2004 | |
Bachr Josef | 27.7.1927 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Bajgar Ondřej | 6.5.1992 | TJ Tourist Biomedica Říčany | ŠK Řevnice | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Bakajsa Libor | 27.5.1992 | TJ Sokol Litvínov-Lom. | TJ Lokomotiva Most | 26.7.2004 | 26.7.2004 | |
Bakalář Petr | 27.1.1970 | SK Litoměřice | TJ Praga Praha | 29.7.2004 | 17.8.2004 | |
Balcárek Stanislav | 19.1.1958 | Agentura Garde Calcio Olomouc | Sokol Přemyslovice | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Barannikov Jaroslav | 29.7.1989 | TJ Sokol Údlice | TJ Lokomotiva Most | 16.7.2004 | 16.7.2004 | |
Bárta Tomáš | 25.7.1993 | ŠK Dům armády Praha | ŠK ODDM Praha 6 | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Bažant Petr | 21.12.1982 | Jäkl Karviná | ŠK Staré Město | 13.8.2004 | 13.8.2004 | |
Bažant Petr | 17.3.1957 | ŠK Staré Město | ŠK Trinom Zlín | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Bečvář Pavel | 1.7.1956 | SK OAZA Praha | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | |
Bednář Václav | 30.6.1938 | TJ Kelč | Sokol Skalička | 3.9.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (12) |
Bednařík Radovan | 8.9.1978 | ŠK Kostelec n.Čern.lesy | Sokol Pečky | 18.8.2004 | 18.8.2004 | |
Belec Mikoláš | 29.8.1992 | ŠO TJ Tatran Prachatice | TJ Slavoj České Budějovice | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Belec Rudolf | 17.3.1967 | ŠO TJ Tatran Prachatice | TJ Slavoj České Budějovice | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Běloušek Michal | 30.12.1966 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | Sokol Bedřichov | 17.6.2004 | 17.6.2004 | |
Beneš Martin | 2.10.1988 | TJ Sokol Mělník | DDM Mělník | 17.8.2004 | 18.8.2004 | |
Beneš Miroslav | 23.4.1978 | Bystřice p/H | TJ Vlčnov | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Beseda Robert | 14.8.1975 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Beseda Robert | 7.6.1953 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Bezpalec Vratislav | 4.3.1940 | TJ Lokomotiva Ústí nad Labem | TJ Chlumec | 16.8.2004 | 16.8.2004 | |
Bláha Jiří | 20.4.1973 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Blahuta Marek | 29.9.1973 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Boháč Luboš | 21.5.1949 | TJ Lanškroun | ŠO TROPIC Lanškroun | 25.8.2004 | 25.8.2004 | hromadný přestup (9) |
Boháč Mário | 16.5.1973 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Bojanovský Milan | 7.11.1966 | ŠK Sokol Vyšehrad | TJ Sokol Praha - Vršovice | 8.6.2004 | 8.6.2004 | hromadný přestup (3) |
Boreš Miroslav | 30.1.1972 | ŠK Česká Lípa | 1. Novoborský ŠK | 26.8.2004 | 13.9.2004 | hromadný přestup (13) |
Boreš Roman | 14.4.1963 | ŠK Česká Lípa | 1. Novoborský ŠK | 26.8.2004 | 13.9.2004 | hromadný přestup (13) |
Borůvka Radim | 12.8.1975 | TJ Jiskra Jaroměř | TJ Sokol Struhařov | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Bosák Zdeněk | 16.7.1928 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Boštík Vladimír | 7.4.1957 | TJ Spartak Vlašim | ŠK KDJS Sedlčany | 18.8.2004 | 18.8.2004 | |
Botek Ludvík | 2.12.1935 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 18.5.2004 | 18.5.2004 | hromadný přestup (2) |
Botur Michal | 27.6.1982 | ŠK Frýdek-Místek | Agentura 64 Grygov | 12.8.2004 | 12.8.2004 | |
Brabec Jaroslav | 9.12.1945 | ŠK Sokol Vyšehrad | TJ Sokol Praha - Vršovice | 8.6.2004 | 8.6.2004 | hromadný přestup (3) |
Brož Jiří | 28.9.1996 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠO DDM Karlovy Vary | 16.8.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (11) |
Brož Zdeněk | 10.11.1948 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Brtníček Antonín | 3.3.1943 | ŠK DDM Slavkov u Brna | ŠK TJ Komořany | 30.8.2004 | 23.9.2004 | |
Brzobohatý Viktor | 29.9.1988 | HYDRO-EKO Prusinovice | TJ Sokol Holešov | 18.5.2004 | 18.5.2004 | |
Březovský Milan | 17.1.1932 | TJ Spartak Tesla Praha-Karlín | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | hromadný přestup (4) |
Bubla Pavel | 21.2.1958 | TJ Krupka | TJ Bonex Teplice | 2.8.2004 | 9.8.2004 | |
Buksa Jaromír | 14.10.1953 | TJ Spartak Tesla Praha-Karlín | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | hromadný přestup (4) |
Burč Zdeněk | 14.8.1948 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Bureš Stanislav | 14.5.1944 | TJ Spartak TOS Žebrák | ŠK Praskolesy | 17.6.2004 | 20.7.2004 | |
Bušina Vladimír | 28.9.1928 | Sokol Konice | SK ROŠÁDA Prostějov | 7.5.2004 | 7.5.2004 | |
Caha Jan | 14.11.1976 | Sokol Kněžice | Sokol Opatov | 23.8.2004 | 3.9.2004 | |
Caha Rostislav | 29.5.1971 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Cífka Stanislav | 9.11.1987 | TJ Slavoj České Budějovice | Polabí Sokol Joly | 3.8.2004 | 13.9.2004 | |
Cozl David | 24.9.1976 | TJ Lokomotiva Beroun | TJ Spartak TOS Žebrák | 3.6.2004 | 18.6.2004 | |
Csibriová Radka | 18.2.1970 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Cvek Robert | 6.1.1979 | Slezan Opava | ŠK Slavoj Poruba | 13.8.2004 | 13.8.2004 | |
Čech Pavel | 16.5.1974 | ŠK Trinom Zlín | ŠO Slavie Turnov | 19.8.2004 | 19.8.2004 | |
Čemus Mikuláš | 13.9.1990 | TJ Sokol Mělník | DDM Mělník | 17.8.2004 | 18.8.2004 | |
Čermák David | 9.1.1995 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Čermák Jaroslav | 25.12.1944 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Černík Vladimír | 19.3.1961 | MARTY Baník Most | TJ Lokomotiva Most | 16.7.2004 | 16.7.2004 | |
Černín Radim | 11.1.1978 | Slezan Opava | Sokol Jakartovice | 28.7.2004 | 28.7.2004 | |
Černoušek Lukáš | 9.12.1983 | TJ Bohemians Praha | Polabí Sokol Joly | 3.8.2004 | 15.9.2004 | |
Černý Karel | 15.5.1937 | ŠK Infinity Pardubice | TJ Jablonné nad Orlicí | 21.9.2004 | 23.9.2004 | technický přestup |
Černý Václav | 17.3.1987 | TJ Union Plzeň | TJ Spartak Klenčí p. Čerchovem | 27.5.2004 | 27.5.2004 | |
Červenka Antonín | 9.8.1947 | TJ Slovan Velvary | TJ Baník Stochov | 12.7.2004 | 27.7.2004 | |
Červinka Michal | 8.10.1984 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Červinka Rudolf | 29.1.1987 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Číhal František | 25.2.1938 | Spartak Bílovec | ŠK Staré Město | 13.8.2004 | 13.8.2004 | |
Čižmár Štefan | 29.12.1947 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Čmiko Jakub | 28.6.1978 | TJ Sokol Praha-Vršovice | SK OAZA Praha | 30.8.2004 | 7.9.2004 | |
Čupr Tomáš | 8.10.1982 | ŠK Svitavy | TJ Štefanydes Polička | 20.8.2004 | 20.8.2004 | |
Dalecký Břetislav | 28.11.1965 | ŠK Česká Lípa | 1. Novoborský ŠK | 26.8.2004 | 13.9.2004 | hromadný přestup (13) |
Daniel Jiří | 30.11.1953 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Daniel Jiří | 27.4.1989 | Sokol Nymburk | Polabí Sokol Joly | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Daniel Robert | 25.3.1976 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Dědeček Tomáš | 17.9.1990 | ŠK AD Jičín | ŠK Praha-Smíchov | 26.1.2004 | 26.1.2004 | technický přestup |
Dirgas Josef | 15.10.1980 | Sokol Šakvice | Sokol ČOS Vranovice | 23.7.2004 | 26.7.2004 | |
Dittrich Aleš | 7.9.1997 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Dlouhý David | 28.2.1970 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Dlouhý Jiří | 16.10.1944 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Dobeš Oldřich | 25.6.1977 | ŠK Hodonice | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Dočekal Jan | 4.6.1984 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Dočekal Vladimír | 9.11.1945 | ŠK Sokol Vyšehrad | TJ Sokol Praha - Vršovice | 8.6.2004 | 8.6.2004 | hromadný přestup (3) |
Dohnálek Martin | 24.3.1991 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 28.6.2004 | 28.6.2004 | hromadný přestup (5) |
Doležal Jan | 23.5.1946 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Doležal Martin | 13.4.1962 | ŠK Sokol Vyšehrad | FIMA ČSOB | 12.7.2004 | 29.7.2004 | |
Dudek Jan | 25.10.1972 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Ďúran Tomáš | 28.7.1976 | TJ Autobrzdy, Jablonec nad Nisou | Sokol Bakov nad Jizerou | 17.6.2004 | 17.6.2004 | |
Dusil Radek | 2.10.1995 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Dušek Jiří | 16.1.1996 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Dvořák Jiří | 26.9.1966 | ŠK Gordic Jihlava | 1. ŠK Jihlava | 1.7.2004 | 1.7.2004 | |
Dvořák Miloš | 10.2.1944 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Dvořák Tomáš | 10.3.1991 | Sokol Hradec Králové | ŠK Lípa | 27.8.2004 | 27.8.2004 | |
Dvořák Tomáš | 16.9.1982 | Jäkl Karviná | ŠK H Fuchs Ostrava | 31.8.2004 | 13.9.2004 | |
Ederer Karel | 27.12.1962 | TJ Lokomotiva Ústí nad Labem | TJ Spartak Ústí nad Labem | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Efler David | 1.5.1972 | Polabí Sokol Joly | TJ Synthesia Pardubice | 3.9.2004 | 3.9.2004 | |
Fakan Petr | 12.4.1962 | TJ Sokol Plzeň-Letná | TJ Sokol Plzeň-Košutka | 25.8.2004 | 25.8.2004 | |
Farář Václav | 24.8.1942 | ŠK Černovice | Sokol Střelice | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Fastová Karolína | 6.7.1986 | TJ Union Plzeň | ŠK Líně | 26.8.2004 | 26.8.2004 | |
Fischl Richard | 25.4.1930 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Flašar Jan | 12.2.1991 | První Brněnská | Lokomotiva Brno | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Folta Jaroslav | 7.5.1942 | TJ Baník Habartov | TJ Slavoj Kyšperk n.O. | 22.6.2004 | 22.6.2004 | |
Folta Jiří | 13.12.1974 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Folta Václav | 15.3.1941 | TJ Baník Habartov | TJ Slavoj Kyšperk n.O. | 22.6.2004 | 22.6.2004 | |
Forman Štěpán | 4.4.1981 | ŠK Dům armády Praha | ŠK Holdia DP Praha | 26.8.2004 | 26.8.2004 | |
Franc Ondřej | 3.6.1995 | ŠK Praha-Smíchov | ŠK Řevnice | 26.2.2004 | 15.3.2004 | technický přestup |
František Ondřej | 2.8.1984 | Sportovní klub Prostějov | SK ROŠÁDA Prostějov | 19.8.2004 | 19.8.2004 | |
Fryč Miroslav | 18.6.1976 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠO DDM Karlovy Vary | 2.9.2004 | 3.9.2004 | |
Frydrýn Zdeněk | 28.11.1990 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠO DDM Karlovy Vary | 16.8.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (11) |
Fyman Václav | 19.12.1980 | ŠK DDM Postoloprty | ŠK Pivovar Louny | 22.7.2004 | 22.7.2004 | |
Galuška František | 10.2.1956 | Loko Uherský Ostroh | TJ ŠK Veselí n/M | 17.5.2004 | 5.10.2004 | |
Gernert Otakar | 20.9.1977 | TJ Praha-Pankrác | TJ Sokol Struhařov | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Gil Karel | 18.9.1953 | Viktorie Bohumín | Baník Havířov | 30.8.2004 | 30.8.2004 | |
Gottlieb Miroslav | 7.5.1929 | TJ Praha-Pankrác | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | |
Gregor Jiří | 26.1.1965 | TJ Spartak Tesla Praha-Karlín | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | hromadný přestup (4) |
Ha Tuan Ngoc Josef | 27.8.1991 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | TJ Jiskra Litomyšl | 2.8.2004 | 2.8.2004 | |
Hackel Luděk | 3.11.1963 | Sokol Mělník | STS Chvojkovice Brod | 12.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (8) |
Hadžala Daniel | 20.3.1956 | TJ Spartak Tesla Praha-Karlín | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | hromadný přestup (4) |
Hajný Lothar | 20.11.1943 | TJ Desko Liberec | TJ Lokomotiva Liberec | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Hamala Miroslav | 4.6.1973 | TJ Lokomotiva Most | KC Kaskáda Bílina | 29.4.2004 | 4.5.2004 | |
Hampl Bohumil | 7.2.1948 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Handl Martin | 26.6.1980 | TJ Sloup | VSK Universita Brno | 1.9.2004 | 6.9.2004 | |
Hartman Vítek | 6.7.1995 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Hartmann Michal | 22.3.1989 | Klub šachistů Štětí | TJ Lokomotiva Liberec | 7.9.2004 | 7.9.2004 | technický přestup |
Hartnann František | 25.5.1959 | Klub šachistů Štětí | TJ Lokomotiva Liberec | 7.9.2004 | 7.9.2004 | technický přestup |
Hasník Vít | 23.5.1969 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 18.5.2004 | 18.5.2004 | hromadný přestup (2) |
Haškovec Cedrik | 12.10.1943 | TJ Viktorie Praha-Žižkov | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | |
Hausner Ivan | 15.4.1952 | ŠK Holdia DP Praha | Polabí Sokol Joly | 2.9.2004 | 3.9.2004 | |
Havlík Jan | 18.8.1987 | ŠO TJ Tatran Prachatice | Sokol Písek | 22.7.2004 | 22.7.2004 | |
Havlík Jan | 30.8.1958 | TJ Sokol Chvalšiny | ŠO TJ Tatran Prachatice | 23.7.2004 | 10.8.2004 | |
Havlík Josef | 11.11.1956 | TJ Sokol Libčice nad Vltavou | CAISSA Úholičky | 12.7.2004 | 12.7.2004 | |
Havrlík Pavel | 21.1.1944 | TJ Spartak Tesla Praha-Karlín | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | hromadný přestup (4) |
Hejl Jaroslav | 29.11.1988 | ŘEMDIH Strmilov | ŠK Veselí nad Lužnicí | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Herec Jiří | 9.6.1970 | Sokol Slavičín | Lokomotiva Brno | 16.8.2004 | 16.8.2004 | |
Heyda Jan | 18.6.1983 | TJ Spoje České Budějovice | SK ASIX Praha | 30.8.2004 | ||
Hladil Ivo | 13.11.1965 | Sokol Slavičín | Lokomotiva Brno | 16.8.2004 | 16.8.2004 | |
Hladký Petr | 3.6.1997 | Baník Eastman Sokolov | TJ Spartak Chodov | 16.8.2004 | 16.8.2004 | |
Hlávka Stanislav | 5.10.1950 | TJ SOU Příbram-Dubno | ŠK Hustopeče | 30.8.2004 | 30.8.2004 | |
Hnilička Michal | 1.3.1975 | ŠK Lipůvka | Sokol Rudice | 19.8.2004 | 19.8.2004 | |
Hofner František | 3.9.1950 | ŠK Kladno | TJ Baník Stochov | 12.7.2004 | 27.7.2004 | |
Hochman Jan | 5.8.1982 | ŠK Kladno | ŠK Rakovník | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Holek Jaroslav | 7.4.1940 | Ritmus Ostrava | ŠK Šenov | 12.8.2004 | 12.8.2004 | |
Holemář David | 18.11.1973 | ŠK Duras BVK | Lokomotiva Brno | 16.8.2004 | 16.8.2004 | |
Horák Vladimír | 11.2.1952 | TJ Spartak Vlašim | TJ Praga Praha | 29.7.2004 | 29.7.2004 | |
Horáková Tereza | 10.11.1998 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Horníček Jan | 10.1.1962 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Horníček Jan | 28.1.1989 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Horníček Ondřej | 5.1.1988 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Horníček Pavel | 18.1.1996 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Horníček Petr | 12.2.1992 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Horváth Julius | 27.7.1967 | TJ Spartak TOS Žebrák | ŠK Praskolesy | 17.6.2004 | 20.7.2004 | |
Hořínek Karel | 8.1.1959 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Hošek Alois | 2.8.1925 | TJ Slovan Jirkov | SK Děčín | 30.3.2004 | 30.3.2004 | technický přestup |
Hovad Václav | 7.2.1955 | ŠK DDM Kostelec nad Orlicí | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | 21.5.2004 | 21.5.2004 | |
Hradil Radek | 24.6.1978 | MKS Vyškov | Sokol Moravské Málkovice | 30.8.2004 | 16.9.2004 | |
Hrazdil Vojtěch | 1.5.1964 | Kovohutě Břidličná | Slavoj Bruntál | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Hroch Jiří | 19.6.1963 | ŠK Líně | TJ Sokol Plzeň-Letná | 16.7.2004 | 16.7.2004 | |
Hrochová Jana | 25.11.1985 | TJ Kelč | Sokol Skalička | 3.9.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (12) |
Hrochová Zdena | 27.8.1979 | TJ Kelč | Sokol Skalička | 3.9.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (12) |
Hromada Pavel | 6.9.1971 | Slezan Opava | Sokol Jakartovice | 28.7.2004 | 28.7.2004 | |
Hrouza Martin | 9.12.1989 | Lokomotiva Krnov | VMS Sosnová-Lichnov | 31.8.2004 | 3.9.2004 | |
Hrouza Ondřej | 12.1.1988 | Slavoj Bruntál | VMS Sosnová-Lich. | 31.8.2004 | 13.9.2004 | |
Hroza Jiří | 27.7.1979 | ASK Blansko | ČKD Blansko | 27.8.2004 | 30.8.2004 | |
Hruška Jan | 25.2.1975 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Hruška Ondřej | 3.8.1990 | Sokol Tábor | TJ Spartak Pelhřimov | 10.5.2004 | 10.5.2004 | |
Hruška Pavel | 17.11.1973 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Hruška Tomáš | 20.5.1942 | TJ Bohemians Praha | CAISSA Úholičky | 12.7.2004 | 12.7.2004 | |
Hřebíček Petr | 8.5.1978 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Hůlka Jiří | 19.4.1984 | SK Boršice | KK-ŠK Osvětimany | 25.8.2004 | 6.9.2004 | |
Hůlka Libor | 29.12.1970 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | TJ Sokol Němčice | 9.8.2004 | 9.8.2004 | |
Hůlka Martin | 31.10.1987 | SK Boršice | KK-ŠK Osvětimany | 25.8.2004 | 6.9.2004 | |
Hůrka Jiří | 23.5.1958 | ŠK Kladno | ŠK Rakovník | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Charvát Jaroslav | 17.8.1927 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Charvát Karel | 20.1.1958 | TJ CHS Chotěboř | SK OAZA Praha | 30.8.2004 | 7.9.2004 | |
Chmelař Josef | 1.5.1954 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Chmelař Vítězslav | 18.6.1987 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | ŠK DDM Kostelec nad Orlicí | 1.6.2004 | 1.6.2004 | |
Chmiel Michal | 22.5.1983 | TŽ Třinec | ŠK ODDM Praha 6 | 31.8.2004 | 31.8.2004 | |
Cholasta Josef | 1.3.1949 | ŠK ZLÍNTERM | Spartak Hulín | 11.5.2004 | 11.5.2004 | |
Chutný Aleš | 3.2.1984 | Spartak Hulín | ŠK PDA Kroměříž | 12.5.2004 | 12.5.2004 | |
Chutný Tomáš | 28.11.1945 | Spartak Hulín | ŠK PDA Kroměříž | 12.5.2004 | 12.5.2004 | |
Illetško Jaroslav | 1.8.1942 | TJ Bohemians Praha | TJ Praga Praha | 29.7.2004 | 29.7.2004 | |
Janoušek Miroslav | 20.4.1964 | TJ Slavoj Strojplast Tachov | SKK ZP Rokycany | 24.8.2004 | 6.9.2004 | |
Jarkovský Pavel | 18.5.1970 | Sokol ČOS Vranovice | Sokol Šakvice | 23.7.2004 | 26.7.2004 | |
Jedlička Aleš | 5.2.1971 | Polabí Sokol Joly | 2222 ŠK Polabiny | 12.8.2004 | 12.8.2004 | |
Jelínek Tomáš | 6.1.1977 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Jelínek Václav | 29.10.1951 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | Sokol Bedřichov | 17.6.2004 | 17.6.2004 | |
Ježek Adam | 8.2.1994 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Jína Jiří | 10.2.1960 | ŠK Česká Lípa | 1. Novoborský ŠK | 26.8.2004 | 13.9.2004 | hromadný přestup (13) |
Jirásek Jan | 3.7.1994 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Jirásek Pavel | 31.5.1985 | Sokol Hradec Králové | ŠK Lípa | 26.8.2004 | 27.8.2004 | |
Jirkovský Tomáš | 5.5.1969 | ŠK Rakovník | ŠK Kladno | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Jirovský Miloš | 17.3.1974 | Polabí Sokol Joly | ŠK Mahrla Praha | 30.8.2004 | 30.8.2004 | |
Jonáš Vlastimil | 18.11.1963 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Julíček Jan | 30.1.1995 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 28.6.2004 | 28.6.2004 | hromadný přestup (5) |
Jüptner Jan | 21.3.1981 | ŠK Sokol Vyšehrad | TJ Spartak Vrchlabí | 27.8.2004 | 27.8.2004 | |
Kacafírek Miroslav | 26.4.1956 | TJ Spartak Tesla Praha-Karlín | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | hromadný přestup (4) |
Kacálek Tomáš | 21.4.1964 | OREL Ořechov | Sokol Střelice | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Kačírek Petr | 5.2.1976 | TJ Slavia Hradec Králové | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 18.5.2004 | 18.5.2004 | |
Kačírková Petra | 28.7.1992 | ŠK Kladno | ŠK Hotel Merkur | 26.7.2004 | 26.7.2004 | |
Kalčic Filip | 11.10.1992 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠO DDM Karlovy Vary | 16.8.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (11) |
Kalecký Karel | 14.1.1991 | ŠK MěDDM Týniště nad Orlicí | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 31.8.2004 | 31.8.2004 | |
Káňa Pavel | 24.5.2004 | Jäkl Karviná | Sokol Plzeň l | 27.8.2004 | 6.9.2004 | |
Kaňok Jaroslav | 19.9.1959 | ŠK H Fuchs Ostrava | ŠK Slavoj Poruba | 13.8.2004 | 13.8.2004 | |
Karasz Jiří | 12.3.1985 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Karhánek Pavel | 28.4.1966 | TJ Mořkov | Ritmus Ostrava | 31.5.2004 | 12.8.2004 | |
Karkuš Dušan | 13.3.1941 | ŠK Sokol Vyšehrad | TJ Sokol Praha - Vršovice | 8.6.2004 | 8.6.2004 | hromadný přestup (3) |
Karlík Vladimír | 5.1.1951 | Jäkl Karviná | Slavia Kroměříž | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Karpíšek Jan | 16.3.1974 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Kasalický Petr | 1.6.1962 | ŠK Dům armády Praha | TJ Tourist Biomedika Říčany | 20.7.2004 | 20.7.2004 | |
Kastner Oldřich | 9.2.1961 | TJ Synthesia Pardubice | TJ Štefanydes Polička | 20.8.2004 | 20.8.2004 | |
Kielar Jan | 25.3.1985 | Baník Havířov | TJ Slovan Havířov | 25.8.2004 | 25.8.2004 | |
Kincl Dobromil | 10.4.1953 | TJ Kelč | Sokol Skalička | 3.9.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (12) |
Kirs Pavel | 29.3.1955 | ŠK Bystřanští jezdci Bystřany | TJ Glaverbel Czech Teplice | 17.8.2004 | 17.8.2004 | |
Kleiber Karel | 8.1.1959 | Lokomotiva Brno | ŠK Duras BVK | 1.9.2004 | 22.9.2004 | |
Klein Eduard | 21.7.1942 | ŠK Kladno | ŠO TP Nova Kladno | 17.8.2004 | 18.8.2004 | |
Klíma Miloš | 19.8.1946 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Klus Jan | 25.3.1949 | Lokomotiva Krnov | VMS Sosnová-Lichnov | 31.8.2004 | 3.9.2004 | |
Koblása Petr | 2.8.1993 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Kobr Vladimír | 23.8.1937 | TJ Spartak Tesla Praha-Karlín | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | hromadný přestup (4) |
Kocman Richard | 16.5.1959 | ŠO TP Habrovany | ŠK TJ Komořany | 30.8.2004 | 23.9.2004 | |
Kocmel Rostislav | 2.8.1965 | Sportovní klub Prostějov | SK ROŠÁDA Prostějov | 7.5.2004 | 7.5.2004 | |
Kocour Zdeněk | 31.3.1947 | Baník Eastman Sokolov | ŠK Global Sokolov | 23.8.2004 | 23.8.2004 | |
Kohout Jaroslav | 19.5.1964 | TJ Spartak Kaplice | Šachklub Velešín | 20.8.2004 | 20.8.2004 | |
Kochrda Pavel | 27.9.1983 | Sokol Kněžice | Sokol Opatov | 23.8.2004 | 3.9.2004 | |
Kolář Jiří | 12.9.1937 | Sokol Kamenice | Gambit Jihlava | 1.7.2004 | 1.7.2004 | |
Kolovratník Miloš | 20.12.1964 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Konečný Lukáš | 3.3.1993 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Kořínek Ondřej | 17.5.1985 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | TJ Slavia Hradec Králové | 4.6.2004 | 4.6.2004 | |
Kořínek Vladimír | 20.9.1965 | SK Ježov | TJ Kovo Ždánice | 28.6.2004 | 16.8.2004 | |
Košata jiří | 5.3.1983 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 18.5.2004 | 18.5.2001 | hromadný přestup (2) |
Košťál Otakar | 1.6.1942 | NH Ostrava | Ritmus Ostrava | 31.8.2004 | 31.8.2004 | |
Košťálek Otakar | 20.7.1971 | ŠK Mahrla Praha | ŠK Teplárna Praha-Malešice | 13.9.2003 | 11.5.2004 | |
Koubek Antonín | 3.5.1996 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Kozák Petr | 5.4.1978 | AŠK DA Olomouc | Loko Zábřeh | 24.8.2004 | 24.8.2004 | |
Kozák Václav | 6.7.1995 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Kozohorský Jan | 21.8.1986 | ŠK Petřvald u NJ | Tatra Kopřivnice | 28.7.2004 | 29.7.2004 | |
Král Jiří | 25.10.1993 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Král Pavel | 19.2.1977 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Kraus František | 19.3.1951 | TŽ Třinec | TJ Vendryně | 12.5.2004 | 12.5.2004 | |
Kraus Petr | 13.6.1988 | TJ Zlaté Hory | Slavoj Bruntál | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Krejčí Vlastimil | 21.1.1966 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Krejčová Kateřina | 21.11.1985 | Sokol Hradec Králové | TJ Stadion Kutná Hora | 13.8.2004 | 7.9.2004 | |
Krejník Miloš | 24.10.1982 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | TJ Stadion Kutná Hora | 31.8.2004 | 14.9.2004 | technický přestup |
Kresta Jan | 9.7.1990 | Agentura 64 Grygov | Slavia Kroměříž | 16.6.2004 | 16.6.2004 | |
Krischke Arnold | 31.8.1963 | TcJ Sokol Benešov | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | |
Krišica Ondřej | 5.7.1988 | ŠO Slavie Turnov | TJ Desko Liberec | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Kříž Luboš | 12.7.1967 | TJ Lokomotiva Plzeň | TJ Union Plzeň | 12.8.2004 | 12.8.2004 | |
Kříž Pavel | 4.2.1988 | Sokol Mělník | STS Chvojkovice Brod | 12.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (8) |
Křížek Jaroslav | 8.10.1964 | SK OAZA Praha | ŠK Kladno | 25.8.2004 | 25.8.2004 | |
Kubát Miroslav | 1.10.1988 | ŠK Sokol Klatovy | TJ Union Plzeň | 24.8.2004 | 25.8.2004 | |
Kubečka David | 20.9.1976 | Slezan Opava | SK ASIX Praha | 20.7.2004 | 20.7.2004 | |
Kubelová Soňa | 6.5.1969 | Lokomotiva Krnov | VMS Sosnová-Lichnov | 31.8.2004 | 3.9.2004 | |
Kubíček Jiří | 8.4.1946 | ŠK VA Brno | Průkopník-Petria Brno | 26.8.2004 | 26.8.2004 | |
Kubíček Robert | 30.4.1976 | Sokol Praha-Kobylisy | MSA Dolní Benešov | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Kubíková Hana | 10.8.1962 | TJ Spartak Tesla Praha-Karlín | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | hromadný přestup (4) |
Kubištová Věra | 21.8.1975 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠO DDM Karlovy Vary | 2.9.2004 | 3.9.2004 | |
Kučera Michal | 9.2.1994 | TJ Slavoj České Budějovice | ŘEMDIH Strmilov | 2.9.2004 | 2.9.2004 | |
Kučera Petr | 26.7.1976 | TJ Klášterec nad Ohří | Šachový klub Merkur Kadaň | 14.7.2004 | 14.7.2004 | |
Kučera Petr | 23.12.1964 | ŠO Slavie Turnov | 1. Novoborský ŠK | 26.8.2004 | 26.8.2004 | |
Kučera Tomáš | 7.1.1972 | Sokol Mělník | STS Chvojkovice Brod | 12.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (8) |
Kudela Stanislav | 23.4.1950 | ŠK Sokol Vyšehrad | TJ Sokol Praha - Vršovice | 8.6.2004 | 8.6.2004 | hromadný přestup (3) |
Kuchynková Lucie | 24.4.1995 | Tatran Poštorná | ŠK Hustopeče | 27.5.2004 | 1.6.2004 | |
Kukla Petr | 6.11.1976 | PDA Loko České Budějovice | ŠK Český Krumlov | 29.7.2004 | 9.8.2004 | |
Kužvart Jan | 15.3.1989 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠO DDM Karlovy Vary | 16.8.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (11) |
Kwasek Andrzej | 22.5.1965 | TŽ Třinec | Lokomotiva Petrovice | 20.7.2004 | 20.7.2004 | |
Lacina Adolf | 4.7.1955 | PDA Loko České Budějovice | ŘEMDIH Strmilov | 2.9.2004 | 2.9.2004 | |
Langr Petr | 21.3.1969 | TJ Jablonné nad Orlicí | Sokol Mistrovice | 28.5.2004 | 28.5.2004 | |
Laník Jiří | 2.11.1986 | SK Slavia Orlová | Viktorie Bohumín | 3.9.2004 | 3.9.2004 | |
Lechtýnský Jiří | 25.11.1947 | ŠK Infinity Pardubice | ŠO Slavie Turnov | 22.7.2004 | 22.7.2004 | |
Lexa Josef | 13.1.1973 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Lexa Václav | 17.11.1949 | ŠK Sokol Vyšehrad | TJ Sokol Praha - Vršovice | 8.6.2004 | 8.6.2004 | hromadný přestup (3) |
Lipták Pavel | 30.6.1956 | TJ Víchová nad Jizerou | TJ Spartak Vrchlabí | 27.8.2004 | 27.8.2004 | |
Lisý Miroslav | 18.6.1934 | TJ Spartak TOS Žebrák | ŠK Praskolesy | 17.6.2004 | 20.7.2004 | |
Liška Jiří | 28.5.1947 | SK Tokajík Chomutov | Šachový klub Merkur Kadaň | 14.7.2004 | 14.7.2004 | |
Liška Petr | 31.5.1985 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 18.5.2004 | 18.5.2004 | hromadný přestup (2) |
Locker Tomáš | 29.3.1998 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Lošan Rudolf | 28.4.1942 | ŠK Praha-Smíchov | TJ Sokol Praha-Vršovice | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Macoun Václav | 27.4.1984 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Macháček Martin | 23.12.1979 | ŠK Steinitz-Makabi Praha | CAISSA Úholičky | 12.7.2004 | 13.7.2004 | |
Macháň Jan | 22.7.1997 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Macharadze Levan | 19.10.1989 | TJ Uranové doly Hamr | TJ Jiskra Jaroměř | 26.2.2004 | 4.3.2004 | technický přestup |
Majchrák Adam | 16.9.1987 | ŠK ZŠ Brankovice | MKS Vyškov | 16.8.2004 | 17.8.2004 | |
Mareček Martin | 9.12.1964 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Marečková Martina | 15.1.1990 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Marouš Roman | 16.11.1985 | TJ Sokol Praha-Vršovice | TcJ Sokol Bemešov | 6.9.2004 | 6.9.2004 | |
Masák Pavel | 30.9.1970 | TJ Sloup | ŠK Garde Lipovec | 30.8.2004 | 30.8.2004 | |
Masný Kamil | 19.4.1987 | ŠK ZŠ Brankovice | MKS Vyškov | 16.8.2004 | 17.8.2004 | |
Matějka František | 26.2.1945 | Sokol Litenčice | ŠO TJ Zborovice | 25.8.2004 | 25.8.2004 | |
Matějka Jiří | 15.6.1994 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Matras Ondřej | 20.7.1978 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Mazánek Kamil | 29.6.1970 | ŠK Kladno | TJ Klášterec nad Ohří | 3.9.2004 | 3.9.2004 | |
Medová Nikola | 14.8.1990 | Sokol Tábor | TJ Spartak Pelhřimov | 10.5.2004 | 10.5.2004 | |
Medunová Věra | 6.7.1965 | Slezan Opava | SK Stonava | 31.8.2004 | 14.9.2004 | |
Melich Jindřich | 2.9.1950 | TJ Praha-Pankrác | TJ Praga Praha | 29.7.2004 | 29.7.2004 | |
Měřička Luděk | 24.7.1922 | TJ Spartak Tesla Praha-Karlín | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | hromadný přestup (4) |
Mezera Lukáš | 13.11.1978 | TJ Spoje České Budějovice | TJ Lokomotiva České Budějovice | 27.8.2004 | 16.9.2004 | |
Michálek Jaroslav | 2.5.1978 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Michenka Josef | 21.9.1955 | Slezan Opava | NH Ostrava | 8.6.2004 | 8.6.2004 | |
Mikulík Eduard | 14.1.1990 | Sokol Suchdol nad Lužnicí | DDM Mělník | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Mikulík Tomáš | 26.10.1992 | Sokol Suchdol nad Lužnicí | DDM Mělník | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Miskolczi Vítězslav | 22.11.1964 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Mižák Ján | 11.11.1964 | Spartak Adamov | ŠK Garde Lipovec | 30.8.2004 | 30.8.2004 | |
Molík Zdeněk | 28.6.1977 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Moravec David | 21.11.1976 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Moravec Jaroslav | 16.12.1945 | Sokol Plzeň 1 | TJ ZČE Plzeň | 2.7.2004 | 2.7.2004 | |
Morávek Jakub | 29.7.1987 | TJ Spolana Neratovice | TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou | 6.9.2004 | 6.9.2004 | |
Most Zdeněk | 20.9.1936 | Baník Eastman Sokolov | TJ Baník Habartov | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Moulis Mojmír | 7.12.1973 | VSK Universita Brno | OREL Ořechov | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Mrňa Vladimír | 24.5.1977 | TcJ Sokol Benešov | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | |
Mudra Tomáš | 4.1.1988 | ŠK Bydo Zakřany | ŠK Duras BVK | 9.8.2004 | 9.8.2004 | |
Müller Petr | 12.2.1985 | TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec | SK Holcim Prachovice | 18.5.2004 | 18.5.2004 | |
Murček Ján | 30.7.1969 | SK Přerov | Spartak PS Přerov | 23.7.2004 | 26.7.2004 | |
Musil Stanislav | 20.3.1978 | ŠK Teplárna Praha-Malešice | ŠK DDM Kostelec nad Orlicí | 25.8.2004 | 25.8.2004 | |
Myška František | 3.7.1963 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | TJ Sokol Němčice | 9.8.2004 | 9.8.2004 | |
Nábělek Marek | 12.10.1987 | Slavoj Bruntál | Slezan Opava | 9.8.2004 | 9.8.2004 | |
Naučuk Igor | 21.10.1983 | Lokomotiva Krnov | VMS Sosnová-Lichnov | 31.8.2004 | 3.9.2004 | |
Navrátil Jiří | 10.9.1997 | TJ UNEX ŠK | Tatran Litovel | 18.5.2004 | 18.5.2004 | |
Nechyba Ilja | 2.10.1963 | SK Tokajík Chomutov | Šachový klub Merkur Kadaň | 14.7.2004 | 14.7.2004 | |
Němec David | 4.1.1994 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Němeček Jaroslav | 26.11.1946 | TJ Spartak Tesla Praha-Karlín | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | hromadný přestup (4) |
Nepožítek Svatomír | 22.7.1954 | Kovohutě Břidličná | Slavoj Bruntál | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Nesl Daniel | 3.8.1996 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Neslová Nelly | 23.1.1991 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Netušil Oldřich | 1.12.1952 | TJ Lokomotiva Liberec | TJ Desko Liberec | 9.6.2004 | 9.6.2004 | |
Nguyen Dinh Phong | 25.10.1993 | TJ Spartak Klenčí p.Čerchovem | ŠK Sokol Klatovy | 8.6.2004 | 8.6.2004 | |
Nosek Jakub | 9.4.1994 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2001 | hromadný přestup (1) |
Nosková Vendula | 14.5.1997 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Novák Bořivoj | 27.8.1948 | Slezan Opava | T.J. Sokol Hranice | 9.8.2004 | 9.8.2004 | |
Novák Milan | 24.6.1960 | INVESTE Příbram | TJ SOU Příbram-Dubno | 19.5.2004 | 19.5.2004 | |
Novotná Kristýna | 8.12.1993 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠO DDM Karlovy Vary | 16.8.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (11) |
Novotný Jaroslav | 8.8.1967 | ŠK Brno-Žabovřesky | ŠK Bydo Zakřany | 29.7.2004 | 29.7.2004 | |
Novotný Josef | 3.1.1951 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Nykl Radomír | 1.11.1947 | ŽHS Šardice | SK STAK Domanín | 13.8.2004 | 13.8.2004 | |
Ohryzek Ludvík | 15.7.1937 | SK Olomouc Sigma MŽ | TJ Start Karko Ústí nad Labem | 24.9.2004 | 24.9.2004 | technický přestup |
Omelka Antonín | 7.1.1954 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Orava Milan | 19.7.1958 | TJ Kelč | Sokol Skalička | 3.9.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (12) |
Otcovský Jan | 3.7.1943 | Alfa Praha - ŠK MF | ŠK Teplárna Praha-Malešice | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Pail Milan | 28.6.1962 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | TJ Sokol Němčice | 9.8.2004 | 9.8.2004 | |
Pala Vladimír | 24.12.1960 | Sokol Slavičín | SK Přerov | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Palaš Milan | 19.6.1930 | ASK Blansko | ČKD Blansko | 27.8.2004 | 30.8.2004 | |
Palla Květoslav | 12.4.1953 | TJ Lanškroun | ŠO TROPIC Lanškroun | 25.8.2004 | 25.8.2004 | hromadný přestup (9) |
Palla Stanislav | 10.8.1946 | TJ Lanškroun | ŠO TROPIC Lanškroun | 25.8.2004 | 25.8.2004 | hromadný přestup (9) |
Pánik Štefan | 26.12.1956 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 28.6.2004 | 28.6.2004 | hromadný přestup (5) |
Pánik Tomáš | 26.6.1987 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 18.5.2004 | 18.5.2004 | hromadný přestup (2) |
Papáček Tomáš | 27.11.1970 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Paulas Miloš | 25.6.1954 | Sokol Kněžice | Sokol Opatov | 23.8.2004 | 3.9.2004 | |
Pavelka Vladimír | 24.3.1980 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Pěkník Milan | 3.5.1955 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | TJ Sokol Němčice | 9.8.2004 | 9.8.2004 | |
Pešák Roman | 18.4.1979 | TJ Podlužan Prušánky | SK Horáček-Sudoměřice | 11.8.2004 | 13.8.2004 | |
Peška Antonín | 8.10.1948 | HYDRO-EKO Prusinovice | TJ Sokol Holešov | 18.5.2004 | 18.5.2004 | |
Petr Martin | 23.8.1988 | TJ Synthesia Pardubice | ŠK Infinity Pardubice | 27.8.2004 | 27.8.2004 | |
Petras Milan | 2.6.1959 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Petráš Pavel | 18.8.1993 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 28.6.2004 | 28.6.2004 | hromadný přestup (5) |
Petrilák Jan | 2.12.1956 | ŠK Černovice | Lokomotiva Brno | 16.8.2004 | 16.8.2004 | |
Petružela Josef | 17.8.1953 | Kovohutě Břidličná | Slavoj Bruntál | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Pirklová Hana | 15.7.1982 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Pirklová Jarmila | 10.5.1981 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Placheta Rostislav | 20.11.1940 | ŠK Sokol Vyšehrad | TJ Sokol Praha - Vršovice | 8.6.2004 | 8.6.2004 | hromadný přestup (3) |
Ploch Petr | 10.4.1987 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 18.5.2004 | 18.5.2004 | hromadný přestup (2) |
Plšek Martin | 6.6.1990 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠO DDM Karlovy Vary | 16.8.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (11) |
Podešva Antonín | 2.2.1949 | ŠK Staré Město | TJ Mařatice | 22.6.2004 | 22.6.2004 | |
Podzimek Martin | 12.12.1984 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Pokorný Jan | 2.11.1983 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Pokorný Radovan | 14.3.1960 | OREL Ořechov | Sokol Střelice | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Pokrupa Marek | 5.2.1973 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠO DDM Karlovy Vary | 1.9.2004 | 15.9.2004 | |
Polách Josef | 15.11.1942 | ASK Blansko | ČKD Blansko | 27.8.2004 | 30.8.2004 | |
Porč Pavel | 15.9.1968 | ŠK Tetčice | OREL Ořechov | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Pospíšil Dušan | 2.4.1936 | Lokomotiva Brno | ŠK Bydo Zakřany | 12.8.2004 | 16.8.2004 | |
Pražák Ondřej | 31.5.1985 | TJ Desko Liberec | TJ Jiskra Tanvald | 19.8.2004 | 19.8.2004 | |
Pražák Pavel | 6.4.1965 | Sokol Hradec Králové | ŠK Lípa | 26.8.2004 | 26.8.2004 | |
Princ Jiří | 23.2.1939 | SK Motorlet Praha | TJ Krásná Lípa | 25.8.2004 | 25.8.2004 | |
Procházka Dalibor | 14.2.1970 | Karlovarský šachklub Tietz | TJ Praga Praha | 1.9.2004 | 15.9.2004 | |
Procht Martin | 21.12.1982 | Sokol Mělník | STS Chvojkovice Brod | 12.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (8) |
Předínský Vladan | 22.4.1976 | PROSTOR Šach | TJ Podlužan Prušánky | 2.8.2004 | 2.8.2004 | |
Pták Jaroslav | 7.7.1956 | Sokol Kněžice | Sokol Opatov | 23.8.2004 | 3.9.2004 | |
Pukl Rostislav | 9.2.1982 | Sokol Bzenec | SK STAK Domanín | 13.8.2004 | 13.8.2004 | |
Racek Kamil | 29.5.1991 | ŠK ZŠ Brankovice | Š.K. 1923 Sokol Kyjov | 21.7.2004 | 11.8.2004 | přestup na žádost oddílů zrušen |
Racek Michal | 28.7.1987 | ŠK ZŠ Brankovice | Š.K. 1923 Sokol Kyjov | 21.7.2004 | 11.8.2004 | |
Rafaja Marek | 9.8.1993 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 28.6.2004 | 28.6.2004 | hromadný přestup (5) |
Rainer Vladimír | 25.7.1941 | TJ Praha-Pankrác | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | |
Rajnoha Luboš | 6.11.1985 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Rašík Vítězslav | 7.11.1973 | TŽ Třinec | ŠK H Fuchs Ostrava | 23.8.2004 | 23.8.2004 | |
Rayman Karel | 9.11.1947 | Alfa Praha - ŠK MF | 1. Novoborský ŠK | 26.8.2004 | 26.8.2004 | |
Reich Adam | 11.12.1990 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠO DDM Karlovy Vary | 16.8.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (11) |
Reitingerová Iveta | 10.12.1989 | TJ Lokomotiva Most | ŠK Chemopetrol Litvínov | 26.8.2004 | 26.8.2004 | |
Repčík Jiří | 30.1.1965 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Richtr Tomáš | 28.12.1984 | PDA Loko České Budějovice | SK ASIX Praha | 23.8.2004 | 23.8.2004 | |
Riška Lubomír | 9.4.1968 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Roszynec Jiří | 17.11.1993 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Roško Luboš | 19.4.1987 | TJ Jiskra Jaroměř | TJ Slavia Hradec Králové | 4.6.2004 | 4.6.2004 | |
Roubínek David | 28.2.1993 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠO DDM Karlovy Vary | 16.8.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (11) |
Roušar Zdeněk | 30.5.1957 | TJ ŠO a DDM Chrudim | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 18.5.2004 | 18.5.2004 | |
Rujder Tibor | 6.1.1941 | TJ Lokomotiva Beroun | TJ Spartak TOS Žebrák | 3.6.2004 | 18.6.2004 | |
Rulič Jan | 21.10.1992 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠO DDM Karlovy Vary | 16.8.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (11) |
Rumánek Josef | 7.10.1932 | Sokol Bystřička | Zbrojovka Vsetín | 2.9.2004 | 3.9.2004 | |
Rybák Milan | 28.11.1953 | Polabí Sokol Joly | TJ Náchod | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Rydl František | 14.2.1980 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Rychtecký Pavel | 22.6.1947 | ŠK Holdia DP Praha | ŠK Teplárna Praha-Malešice | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Řehák Martin | 20.4.1976 | ŠK Sokol Vyšehrad | TJ Praga Praha | 29.7.2004 | 29.7.2004 | |
Řičánek Miroslav | 2.3.1946 | TJ Spartak Tesla Praha-Karlín | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | hromadný přestup (4) |
Říha Samuel | 28.3.1990 | První Brněnská | Lokomotiva Brno | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Sabol Marian | 18.8.1966 | TJ Slavia Hradec Králové | TJ Lanškroun | 15.6.2004 | 15.6.2004 | |
Saida Jan | 10.1.1955 | ASK Blansko | Sokol Rudice | 30.8.2004 | 30.8.2004 | |
Satranský Jaroslav | 15.9.1965 | ŠK Rakovník | ŠK Kladno | 25.8.2004 | 25.8.2004 | přestup na žádost oddílů zrušen |
Savka Milan | 21.2.1960 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Sedláček Jakub | 6.4.1993 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 28.6.2004 | 28.6.2004 | hromadný přestup (5) |
Sedláček Jiří | 24.12.1983 | TJ Slavoj Strojplast Tachov | TJ Sokol Plzeň-Letná | 16.7.2004 | 9.8.2004 | |
Sedlák Josef | 29.1.1938 | ŠK Holdia DP Praha | ŠK Teplárna Praha-Malešice | 23.8.2004 | 23.8.2004 | |
Sedlář Martin | 22.4.1993 | TJ Bučovice | ŠK ZŠ Brankovice | 3.9.2004 | 13.9.2004 | |
Sedlářová Ivana | 9.10.1982 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 28.6.2004 | 28.6.2004 | hromadný přestup (5) |
Seman Miroslav | 7.2.1967 | Sokol Libčice nad Vltavou | FIMA ČSOB | 26.7.2004 | 11.8.2004 | |
Schlögl Jan | 17.9.1969 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Schneider Michal | 1.11.1957 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Schula Michal | 18.6.1971 | ŠK Sokol Vyšehrad | TJ Praha-Pankrác | 23.8.2004 | 23.8.2004 | |
Schuster Petr | 17.10.1942 | Moravská Slavia Brno | Lokomotiva Brno | 11.5.2004 | 11.5.2004 | |
Sikora-Lerch Jan | 14.9.1942 | TŽ Třinec | ŠK Infinity Pardubice | 27.8.2004 | 27.8.2004 | |
Skočková Kateřina | 16.11.1988 | SK ZP Baník Ostrava | VOKD Poruba | 31.8.2004 | 31.8.2004 | |
Skořepa Jan | 27.5.1983 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Skřivánek Jan | 7.2.1974 | Sokol Mělník | STS Chvojkovice Brod | 12.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (8) |
Sládek Vladislav | 24.4.1979 | TJ Bučovice | ŠK 64 Brno | 19.8.2004 | 19.8.2004 | |
Slaměník Jan | 16.1.1949 | Kovohutě Břidličná | ŠO Jiskra Rýmařov | 31.8.2004 | 22.9.2004 | |
Slovenčíková Iveta | 24.11.1989 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 18.5.2004 | 18.5.2004 | hromadný přestup (2) |
Slovenčíková Magda | 18.11.1987 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 18.5.2004 | 18.5.2004 | hromadný přestup (2) |
Směšný Jan | 17.7.1974 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 18.5.2004 | 18.5.2004 | hromadný přestup (2) |
Smetana David | 1.5.1973 | HTJ Odra Ostrava | Ritmus Ostrava | 31.8.2004 | 31.8.2004 | |
Smištík Milan | 11.2.1981 | Loko Uherský Ostroh | Lokomotiva Brno | 16.8.2004 | 16.8.2004 | |
Sohr Vladimír | 7.2.1966 | ŠK Šumperk | Loko Zábřeh | 30.8.2004 | 30.8.2004 | |
Sojka Aleš | 29.1.1977 | MKS Holešov | Slavia Kroměříž | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Sovadina Martin | 2.11.1983 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 18.5.2004 | 18.5.2004 | hromadný přestup (2) |
Sršeň Tomáš | 18.11.1997 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Staněk Stanislav | 29.5.1964 | VSK Universita Brno | ŠK Bydo Zakřany | 29.7.2004 | 29.7.2004 | |
Stehno Pavel | 10.10.1983 | TJ ŠO a DDM Chrudim | ŠK Infinity Pardubice | 27.8.2004 | 27.8.2004 | |
Steinfeld Jakub | 10.4.1974 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Stejskal Jakub | 26.10.1993 | TJ Jiskra Jaroměř | TJ Sokol Nová Paka | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Strakáč Petr | 6.3.1964 | Loko Uherský Ostroh | SK Horáček-Sudoměřice | 25.8.2004 | 25.8.2004 | |
Strmiska Pavel | 7.4.1967 | SK Ježov | TJ Kovo Ždánice | 28.6.2004 | 28.6.2004 | |
Strnad Josef | 22.2.1958 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | Sokol Bedřichov | 17.6.2004 | 17.6.2004 | |
Strouhal Radek | 3.4.1982 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 28.6.2004 | 28.6.2004 | hromadný přestup (5) |
Studnička Tomáš | 15.6.1985 | ŠK Dům armády Praha | Polabí Sokol Joly | 2.9.2004 | 6.9.2004 | |
Svoboda Jaroslav | 5.1.1963 | TJ Kelč | Sokol Skalička | 3.9.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (12) |
Šálek Josef | 8.3.1949 | Ritmus Ostrava | Sokol Vítkovice | 26.8.2004 | 26.8.2004 | |
Šašinka Jiří | 28.1.1968 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Šauer Jiří | 27.1.1946 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Šaur František | 22.6.1948 | ŠK Sokol Vyšehrad | TJ Sokol Praha - Vršovice | 8.6.2004 | 8.6.2004 | hromadný přestup (3) |
Šebela Petr | 13.9.1964 | ASK Blansko | Sokol Rudice | 30.8.2004 | 30.8.2004 | |
Šebrle Jaroslav | 27.6.1956 | TJ Lanškroun | ŠO TROPIC Lanškroun | 25.8.2004 | 25.8.2004 | hromadný přestup (9) |
Šedý Pavel | 29.4.1984 | ŠK Praha-Smíchov | TJ Bohemians Praha | 12.7.2004 | 12.7.2004 | |
Šenkýř Petr | 14.9.1977 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Šenkýř Vladimír | 6.7.1958 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | Sokol Bedřichov | 17.6.2004 | 17.6.2004 | |
Šeráková Táňa | 10.3.1987 | Sokol Postoupky | TJ Podlužan Prušánky | 3.9.2004 | 3.9.2004 | |
Šimetka Vlastimil | 13.2.1959 | TJ Respekt | TJ Frenštát p/R | 4.6.2004 | 4.6.2004 | |
Šimlová Jana | 10.2.1986 | TJ Union Plzeň | ŠK Líně | 26.8.2004 | 26.8.2004 | |
Šindler Václav | 7.9.1949 | TJ Respekt | TJ Frenštát p/R | 4.6.2004 | 4.6.2004 | |
Šípek Vítězslav | 11.10.1985 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Šišák Richard | 1.1.1968 | ŠK Holdia DP Praha | ŠK UNION Louny | 20.9.2004 | 20.9.2004 | technický přestup |
Škaroupka Jiří | 28.11.1972 | PSK Znojmo | ŠK Brno-Žabovřesky | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Šos Václav | 31.5.1953 | TJ Spartak TOS Žebrák | ŠK Praskolesy | 17.6.2004 | 20.7.2004 | |
Špererová Kateřina | 24.10.1993 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠO DDM Karlovy Vary | 16.8.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (11) |
Špinler Bronislav | 23.8.1965 | TJ Jablonné nad Orlicí | Sokol Mistrovice | 28.5.2004 | 28.5.2004 | |
Šplíchal Stanislav | 2.8.1963 | ŠK Svinov | NH Ostrava | 8.6.2004 | 8.6.2004 | |
Šrol Pavel | 3.1.1974 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Šrubař Pavel | 19.2.1955 | SKK ZP Rokycany | TJ Spartak TOS Žebrák | 3.6.2004 | 2.8.2004 | |
Štefek Martin | 13.8.1996 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Štibich Martin | 21.3.1961 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Šváb Jan | 30.8.1978 | MARTY Baník Most | TJ Lokomotiva Most | 1.9.2004 | 13.9.2004 | |
Švanda Josef | 21.3.1956 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Švarc Roman | 2.3.1967 | ŠK Kladno | Šachový klub MERKUR Kadaň | 23.8.2004 | 23.8.2004 | |
Švec Jan | 29.3.1994 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Švihel Karel | 27.5.1955 | ŠK Duras BVK | První Brněnská | 4.6.2004 | 4.6.2004 | přestup na žádost oddílů zrušen |
Talpa Pavel | 8.10.1974 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Tesárek Adolf | 29.5.1938 | Slezan Opava | TJ Hradec n/Moravicí | 2.6.2004 | 2.6.2004 | |
Tomáš Kraus | 30.8.1995 | TJ Lázně Bělohrad | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | 2.6.2004 | 2.6.2004 | |
Tomeček Jan | 13.11.1956 | Jäkl Karviná | Baník Havířov | 27.8.2004 | 6.9.2004 | |
Tomeček Marián | 25.1.1989 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 28.6.2004 | 28.6.2004 | hromadný přestup (5) |
Tomečková Aneta | 13.1.1993 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 28.6.2004 | 28.6.2004 | hromadný přestup (5) |
Ťoupal Josef | 30.11.1940 | TJ Spartak Tesla Praha-Karlín | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | hromadný přestup (4) |
Trejbal Jindřich | 7.7.1956 | TJ Slovan Velvary | SK DDM Slaný | 7.6.2004 | 7.6.2004 | |
Tričkov Vasil | 17.3.1969 | TJ Bohemians Praha | Lokomotiva Brno | 11.5.2004 | 11.5.2004 | |
Trnka Tomáš | 22.2.1947 | Pálava Mikulov | PROSTOR Šach | 31.8.2004 | 23.9.2004 | |
Třešňák Lukáš | 26.1.1988 | ŠK Kladno | TJ Lokomotiva Zdice | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Tschunko Pldřich | 4.7.1956 | TJ Lokomotiva Beroun | TJ Spartak TOS Žebrák | 3.6.2004 | 18.6.2004 | |
Tůma Jiří | 6.11.1986 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | Sokol Bedřichov | 17.6.2004 | 28.6.2004 | |
Tuma Josef | 24.11.1961 | ŠK Chemopetrol Litvínov | TJ Lokomotiva Most | 16.7.2004 | 16.7.2004 | |
Turner Oldřich | 22.6.1983 | TJ Lokomotiva Cheb | AVZO Františkovy Lázně | 27.8.2004 | 27.8.2004 | |
Umancová Barbora | 10.1.1984 | Sokol Mělník | STS Chvojkovice Brod | 12.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (8) |
Umanec Filip | 26.11.1986 | Sokol Mělník | STS Chvojkovice Brod | 12.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (8) |
Ungr Daniel | 24.9.1973 | Baník Eastman Sokolov | TJ Baník Habartov | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Ursta Lubomír | 25.4.1970 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Vacek Aleš | 12.10.1990 | Sokol Tábor | TJ Spartak Pelhřimov | 10.5.2004 | 10.5.2004 | |
Vacek Miroslav | 19.7.1988 | PDA Loko České Budějovice | TJ Slavoj České Budějovice | 9.8.2004 | 9.8.2004 | |
Vaňhara Jan | 28.3.1990 | SKP Holešov | TJ Sokol Holešov | 18.5.2004 | 18.5.2004 | hromadný přestup (2) |
Vanka Miloslav | 22.10.1941 | TJ Bohemians Praha | CAISSA Úholičky | 12.7.2004 | 12.7.2004 | |
Vantuch Miroslav | 31.7.1948 | Sokol Vrahovice | SK ROŠÁDA Prostějov | 8.6.2004 | 30.6.2004 | |
Vařejčko Josef | 13.9.1964 | TJ ŠO a DDM Chrudim | TJ Sokol Zaječice | 3.9.2004 | 3.9.2004 | |
Vašut Pavel | 25.11.1949 | Lokomotiva Krnov | VMS Sosnová-Lichnov | 31.8.2004 | 3.9.2004 | |
Vávra Pavel | 11.6.1941 | ŠK Jeseník | Zbrojovka Vsetín | 26.7.2004 | 18.8.2004 | |
Vavroušek Petr | 14.7.1942 | TcJ Sokol Benešov | TJ Spartak Choceň | 12.8.2004 | 12.8.2004 | |
Večerková Nina | 11.8.1992 | TJ ŠK Veselí n/M | ŠK Hodonín | 29.4.2004 | 4.5.2004 | |
Věchet Stanislav | 13.9.1949 | Sokol Bzenec | Lokomotiva Brno | 16.8.2004 | 16.8.2004 | |
Veselý Bohumil | 28.11.1947 | Pálava Mikulov | Sokol ČOS Vranovice | 1.7.2004 | 1.7.2004 | |
Veselý Jaromír | 16.4.1957 | ŠK Tišnov | Lokomotiva Brno | 16.8.2004 | 16.8.2004 | |
Vícha Marek | 1.7.1974 | TJ Fulnek | VOKD Poruba | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Viktorín Jaroslav | 24.4.1957 | TJ Lanškroun | ŠO TROPIC Lanškroun | 25.8.2004 | 25.8.2004 | hromadný přestup (9) |
Viliams Aleš | 17.11.1947 | ŠK Svinov | Dynamo DP Ostrava | 18.5.2004 | 18.5.2004 | |
Vinklárek Antonín | 2.2.1965 | TJ Kelč | Sokol Skalička | 3.9.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (12) |
Virostko Petr | 23.1.1981 | ŠK Trinom Zlín | ŠK Frýdek-Místek | 31.8.2004 | 31.8.2004 | |
Viták Pavel | 19.1.1978 | TJ Lokomotiva Cheb | TJ Praha-Pankrác | 23.8.2004 | 23.8.2004 | |
Vlasák Lukáš | 8.12.1993 | Karlovarský šachklub Tietz | TJ Spartak Chodov | 16.8.2004 | 16.8.2004 | |
Vlček Dalibor | 31.5.1974 | TJ Slovan Praha-Bohnice | Šachový klub Bohnice | 9.8.2004 | 10.8.2004 | hromadný přestup (6) |
Vlk Miroslav | 29.6.1984 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Voborný Pavel | 8.9.1981 | PSK Znojmo | ŠO ŠSK SPgŠ a G Znojmo | 30.8.2004 | 30.8.2004 | hromadný přestup (10) |
Vojta Jakub | 26.9.1988 | TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou | TJ Spolana Neratovice | 6.9.2004 | 6.9.2004 | |
Volf Michal | 29.5.1981 | TJ Dvůr Králové nad Labem | ŠK Lípa | 31.8.2004 | 31.8.2004 | |
Völfl Zdeněk | 20.9.1950 | ŠK Česká Lípa | 1. Novoborský ŠK | 26.8.2004 | 13.9.2004 | hromadný přestup (13) |
Vondrášek Ondřej | 25.8.1952 | ŠK Sokol Vyšehrad | TJ Sokol Praha - Vršovice | 8.6.2004 | 8.6.2004 | hromadný přestup (3) |
Votava Jan | 29.11.1974 | ŠK Infinity Pardubice | ŠK Mahrla Praha | 3.8.2004 | 3.8.2004 | |
Vozák Jaromír | 21.3.1967 | TJ Kelč | Sokol Skalička | 3.9.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (12) |
Vozák Luboš | 29.5.1969 | TJ Kelč | Sokol Skalička | 3.9.2004 | 3.9.2004 | hromadný přestup (12) |
Vrtal Jaroslav | 16.4.1952 | SK Boršice | Sokol Bzenec | 26.8.2004 | 26.8.2004 | |
Vykopal Jan | 27.1.1962 | TJ Kelč | T.J. Sokol Hranice | 18.8.2004 | 18.8.2004 | |
Vyskočil Neklan | 23.10.1972 | ŠK Duras BVK | Lokomotiva Brno | 16.8.2004 | 16.8.2004 | |
Vysoglad Petr | 22.4.1969 | Sokol Dobrá | ŠK Frýdek-Místek | 31.8.2004 | 31.8.2004 | |
Wadura Robert | 7.6.1973 | TJ Slovan Praha-Bohnice | FIMA ČSOB | 16.8.2004 | 17.8.2004 | hromadný přestup (7) |
Wimberský Antonín | 22.8.1955 | ŠO TJ Tatran Prachatice | ŠK Týn nad Vltavou | 16.7.2004 | 16.7.2004 | technický přestup |
Wünsch Jiří | 11.3.1965 | ŠK Rakovník | ŠK Kladno | 25.8.2004 | 25.8.2004 | |
Zahradník Tomáš | 12.9.1993 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Zákoucká Adéla | 15.7.1987 | TJ Union Plzeň | TJ Semily | 31.8.2004 | 1.9.2004 | |
Zatloukal Václav | 31.3.1987 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 12.5.2004 | 12.5.2004 | hromadný přestup (1) |
Závěšický Petr | 16.5.1963 | ŠK Frýdek-Místek | Sokol Dobrá | 7.9.2004 | 7.9.2004 | |
Závodný Antonín | 2.9.1948 | TJ Kelč | T.J. Sokol Hranice | 18.8.2004 | 18.8.2004 | |
Zavřel Zbyněk | 25.8.1989 | TJ Sokol Mělník | DDM Mělník | 17.8.2004 | 18.8.2004 | |
Zdeněk Petr | 11.4.1947 | TcJ Sokol Benešov | TJ Praga Praha | 10.6.2004 | 10.6.2004 | |
Zeinert Michal | 15.9.1989 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 2.8.2004 | 11.8.2004 | |
Zelený Tomáš | 25.3.1987 | TJ Union Plzeň | ŠO Slavie Turnov | 22.7.2004 | 22.7.2004 | |
Zeman Jiří | 15.4.1943 | ŠK Sokol Vyšehrad | TJ Sokol Praha - Vršovice | 8.6.2004 | 8.6.2004 | hromadný přestup (3) |
Zeman Jiří | 25.6.1957 | SK OAZA Praha | TJ Praga Praha | 1.9.2004 | 2.9.2004 | |
Zívr Martin | 16.8.1990 | TJ Lázně Bělohrad | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | 3.9.2004 | 3.9.2004 | |
Zmeškal Stanislav | 23.12.1963 | SK Tokajík Chomutov | TJ Sokol Údlice | 28.5.2004 | 28.5.2004 | |
Zubík Miloslav | 1.3.1963 | TJ Lanškroun | ŠO TROPIC Lanškroun | 25.8.2004 | 25.8.2004 | hromadný přestup (9) |
Zvěřina Pavel | 22.11.1942 | Sokol Kněžice | Sokol Opatov | 23.8.2004 | 3.9.2004 | |
Žáček Zdeněk | 23.11.1952 | TJ Sokol Praha-Vršovice | TJ Praga Praha | 29.7.2004 | 29.7.2004 | |
Žák Alois | 17.11.1960 | SK DDM Slaný | Slavia Kroměříž | 16.6.2004 | 16.6.2004 | |
Prokš Oldřich | 27.2.1945 | Sokol Vrahovice | Sokol Přemyslovice | 1.9.2004 | přestup zamítnut | chybí vyjádření MO |