Šachový svaz má nový FANSHOP!

ŠSČR není jen zastřešující instituce šachových klubů a jejich členů. Chtěli bychom zlepšit mínění o fungování svazu, a být pro své členy něčím víc. Nově si fanoušci Šachového svazu (a šachu) mohou pořídit na stránkách Fanshopu ŠSČR trička, mikiny, hrnečky, ale i polštářky nebo plyšáky s motivem šachů a Šachového svazu. Na stránky se dostanete buď přes banner na stránkách www.chess.cz nebo přímo zde.

Zakoupením věcí ve Fanshopu podpoříte Šachový svaz ČR, přičemž získané prostředky půjdou na financování mládežnických projektů (Šachy do škol, KTCM, tréninky talentů).

Všem Vám navíc nabízíme zaváděcí slevu 10 procent! V nákupním košíku klikněte na ikonu "uplatnit slevový kód" a napište do políčka heslo: Šsvaz2017.

Na bannerech níže můžete vidět naše reprezentanty Viktora Lázničku a Kristýnu Havlíkovou, kteří jsou oblečení v tričkách Fanshopu. Viktor i Kristýna jsou v současné době na 2. místě českého mužského, resp. ženského žebříčku FIDE ELA. Autorkou ateliérových fotografií je Anežka Kružíková.