Nový šachový projekt ChessTalker

Ing. Petr Bělohlávek, hráč ŠK Caissa Třebíč, by Vám rád se svým týmem představil nový webový šachový projekt ChessTalker.

ChessTalker: Vytvořte si svůj šachový profil

Sehráli jste pěknou šachovou partii a rádi byste ji ukázali ostatním šachistům? Nestihli jste se soupeřem zanalyzovat vaši společnou partii a rádi byste chtěli dořešit některé pozice? Nebo si jen rádi přehráváte šachové partie? Tak právě proto je tu nový český šachový projekt ChessTalker - www.chesstalker.com.

Sehráli jste pěknou partii? Ukažte ji ostatním!

Každý bezplatně registrovaný šachista má přidělen vlastní šachový účet, který nabízí několik zajímavých možností. Mezi jednu z nich patří vkládání šachových partií a jejich následné přehrávání na Internetu. Pokud se vám tedy povedla sehrát nějaká zajímavá partie, neváhejte a pochlubte se s ní!

Píšete po zápase články a odkazujete se na partie?

Po šachových zápasech se čím dál více píší články, ve kterých se rozebírají sehrané partie. Ty jsou popisovány především z diagramů, ale většina z nás by ráda znala jejich celý průběh. A proto je tu možnost u vložené partie získání jejího veřejného odkazu, který lze poté do vašeho článku přiložit. Není to ale vše. Každá vložená partie obsahuje i jedinečný webový rámec (iframe), který můžete umístit na vaši webovou stránku a poté na ní partii přímo přehrávat!

Rádi byste probrali sehranou partii s vaším soupeřem?

Stalo se vám, že jste po partii neměli příliš času na její analýzu s vaším soupeřem? Nebo byste ji jen rádi probrali s šachovými kolegy? Nic vám v tom nebrání. Díky ChessTalkeru partii můžete analyzovat z pohodlí vašeho domova. Stačí ji pouze vložit a poté už jen debatovat nad jednotlivými tahy.

Sledujte šachisty a jejich vložené partie

Většinu z nás zajímají partie našich šachových kamarádů, kolegů, ale i šachistů na vysokých úrovních. A právě ty si můžete přidat do sledování a poté z jednoho místa přehledně vidět jejich vložené partie. Každého šachisty si také můžete detailně zobrazit, kde v přehledu uvidíte jeho vložené partie a základní šachové údaje.

Co tedy ve zkratce ChessTalker nabízí?

  • Online vkládání vašich sehraných partií a jejich přehrávání
  • Komentování jednotlivých tahů šachových partií
  • Sledování šachových kolegů a jejich vložených partií
  • Doporučování zajímavých partií
  • Odkazování partií v šachových článcích

Najdete nás na Facebooku

Přidejte si naši Facebook stránku ChessTalker a získávejte tak pravidelné informace o novinkách, rozšířeních a plánovaných akcích na www.facebook.com/chesstalker. Pravidelné informace také poskytujeme přímo na našich stránkách www.chesstalker.com v oblasti “Poslední aktualita”, všechny aktuality pak pod odkazem “Výpis všech aktualit”.

Informační leták ke stažení