Ostatní reprezentace

Sports et citoyennete europeenne 2008 - Česká republika na 2. místě

(26.02.2009 23:47, Jan Paukert)
Ve dnech 2. - 4. prosince se v Paříži uskutečnila na závěr francouzského předsednictví Evropské unie velmi pěkná společenská akce, jejíž součástí byl také šachový turnaj a běžecký závod. Za českou republiku se zúčastnila pouze šachová část, a to ve složení Václav Svoboda a Jiřina Prokopová, jako vedoucí IM David Kaňovský. Čeští reprezentanti se v turnaji rozhodně neztratili, když Vašek celý turnaj vyhrál a v součtu bodů se ČR umístila na pěkném 2. místě za výpravou Dánska. více ...Sports et citoyennete europeenne 2008 - Česká republika na 2. místě

V prvním kole Arktického poháru remíza

(11.10.2007 01:09, Jan Paukert)
Mezinárodního juniorského turnaje o Artický pohár na Sibiři se účastní i družstvo ČR, složené z reprezentantů Beskydské šachové školy. V prvním kole družstvo remizovalo se Samarskou oblastí, když jej podrželi Vojtěch Rojíček a Kateřina Němcová. více ...V prvním kole Arktického poháru remíza

Přátelské utkání Německo – ČR do 18 let

(15.06.2006 09:34, webmaster)
Ve dnech 22. - 27.3.2004 se ve Waischenfeld – Pulvermühle uskutečnilo tréninkové soustředění a dvojzápas Německo – ČR do 18 let. více ...Přátelské utkání Německo – ČR do 18 let