|
účast za |
jméno |
Tit |
nar. |
ELON |
oddíl |
1 |
KP Praha |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
2 |
KP Středočeský |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
3 |
KP Jihočeský |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
4 |
KP Plzeň |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
5 |
KP K.Vary |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
6 |
KP Ústí |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
7 |
KP Liberec |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
8 |
KP Hradec Králové |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
9 |
KP Pardubice |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
10 |
KP Vysočina |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
11 |
KP Jihomoravský |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
12 |
KP Zlín |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
13 |
KP Olomouc |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
14 |
KP Moravskoslezský |
Nominace KM KŠS |
|
|
|
|
15 |
Rating 1 |
Krejčí Jan |
IM |
92 |
2436 |
Tatran Litovel |
16 |
Rating 2 |
Plát Vojtěch |
IM |
94 |
2416 |
TŽ Třinec |
17 |
Rating 3 |
Bureš Jaroslav |
M |
93 |
2363 |
Agentura 64 Grygov |
18 |
Rating 4 |
Kuchynka Lukáš |
FM |
92 |
2355 |
Tatran Litovel |
19 |
Rating 5 |
Kriebel Tadeáš |
FM |
95 |
2316 |
Beskydská šachová škola o.s. |
20 |
Rating 6 |
Tuma Jakub |
M |
92 |
2314 |
ŠK Viamont Teplice |
21 |
Rating 7 |
Havlíková Kristýna |
WIM |
92 |
2313 |
ŠK Sokol Klatovy |
22 |
Rating 8 |
Kočiščák Jiří |
FM |
93 |
2289 |
Šachový klub GEOFIN Ostrava |
23 |
Rating 9 |
Svoboda Václav |
KM |
92 |
2280 |
SK OAZA Praha |
24 |
Rating 10 |
Kratochvíl Josef |
FM |
92 |
2243 |
ŠK Caissa Třebíč |
25 |
Rating 11 |
Pecha Tomáš |
KM |
92 |
2239 |
Beskydská šachová škola o.s. |
26 |
Rating 12 |
Vlasák Lukáš |
KM |
93 |
2238 |
ŠK Sokol Klatovy |
27 |
Rating 13 |
Bednář Marcel |
KM |
92 |
2232 |
ŠK Holdia DP Praha |
28 |
Rating 14 |
Mrázek Lumír |
KM |
93 |
2229 |
SK Slavia Orlová |
29 |
Rating 15 |
Jančařík Joel |
KM |
93 |
2224 |
Sokol Praha-Kobylisy |
30 |
Rating 16 |
Klecker Tadeáš |
KM |
93 |
2223 |
SK OAZA Praha |
31 |
Rating 17 |
Klement Lukáš |
KM |
92 |
2216 |
ŠK Viamont Teplice |
32 |
Rating 18 |
Nguyen Dinh Phong |
KM |
93 |
2186 |
ŠK Viamont Teplice |
33 |
Rating 19 |
Olšarová Karolína |
WFM |
93 |
2181 |
SK Slavia Orlová |
34 |
Rating 20 |
Čižinský Petr |
KM |
95 |
2180 |
2222 ŠK Polabiny |
35 |
Rating 21 |
Šrejber Michal |
KM |
93 |
2164 |
TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
36 |
Rating 22 |
Kraus Tomáš |
KM |
95 |
2159 |
TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
37 |
Rating 23 |
Papay Marek |
KM |
95 |
2151 |
SK Děčín |
38 |
Rating 24 |
Rabatin Jakub |
KM |
94 |
2149 |
Beskydská šachová škola o.s. |
39 |
Rating 25 |
Gabriel Adam |
KM |
93 |
2148 |
SK Boršice |
40 |
Rating 26 |
Rubeš Jan |
KM |
95 |
2146 |
ŠK Viamont Teplice |
41 |
Rating 27 |
Miturová Magdaléna |
Mž |
93 |
2134 |
Beskydská šachová škola o.s. |
42 |
Rating 28 |
Braun Marek |
KM |
94 |
2133 |
TJ Desko Liberec |
43 |
Rating 29 |
Seidl Štěpán |
KM |
95 |
2132 |
Sokol Bedřichov |
44 |
Rating 30 |
Haman Jakub |
KM |
96 |
2131 |
ŠK Kladno |
45 |
Rating 31 |
Karlík Ondřej |
KM |
95 |
2127 |
Sokol Hošťálková |
46 |
Rating 32 |
Kracík Tomáš |
KM |
93 |
2125 |
Šachová škola Panda Rychnov n.Kn. |
47 |
Rating 33 |
Vesecký Martin |
KM |
92 |
2110 |
Sokol Pečky |
48 |
Divoká karta |
|
|
|
|
|
49 |
Divoká karta |
|
|
|
|
|
50 |
Divoká karta |
|
|
|
|
|
Pořadí dalších hráčů 92 a ml. dle LOK k 5. 9. 2010: Körschner Miroslav 2105, Baláček Tadeáš 2094, Wasserbauer Radek 2093, Chmel Kristián 2084, Pilch Roman 2078, Vala Filip 2070, Volčík Luděk 2069, Zezula Rudolf 2062, Svoboda Karel 2059, Hrdina Robin 2059, Kawulok Marek 2055…