Krajská kola přeboru škol v šachu |
| 1. - 5. třída ZŠ | 5. - 9. třída ZŠ | SŠ |
Postupující | Počet družstev | Postupující | Počet družstev | Postupující | Počet družstev |
Jihočeský kraj | ZŠ J. K. Tyla Písek | 13 | Gymnázium Jírovcova A | 12 | Gymnázium PdC Tábor | 11 |
CZŠ Rudolfovská České Budějovice | 0 | Gymnázium Jírovcova B | 0 | ČAG České Budějovice | 0 |
Jihomoravský kraj | ZŠ Kuřim Tyršova | 14 | Tyršova ZŠ Kuldova | 14 | Gymnázium tř.Kpt.Jaroše Brno | 14 |
ZŠ a MŠ Adamov | 49 | Gymnázium M. Lercha Brno | 61 | SŠTE Brno Olomoucká | 31 |
Karlovarský kraj | ZŠ Poštovní Karlovy Vary | 3 | 1. české gymnázium Karlovy Vary | 4 | Gymnázium Sokolov | 4 |
ZŠ Nové Sedlo | 0 | Gymnázium a obchodní akademie Chodov | 0 | SPŠ Ostrov | 0 |
Královéhradecký kraj | ZŠ a MŠ Gočárova Hradec Králové | 9 | Gymnázium B. Němcové Hradec Králové | 10 | VOŠ a SPŠ Jičín | 9 |
ZŠ K.V.Raise Lázně Bělohrad | 17 | Gymnázium F.M.Pelcla Rychnov nad Kněžnou | 26 | Gymnázium F.M.Pelcla Rychnov nad Kněžnou | 13 |
Liberecký kraj | ZŠ Lesní Liberec | 8 | Gymnázium F.X.Šaldy Liberec | 7 | Gymnázium a SOŠPg Liberec | 9 |
ZŠ Partyzánská Česká Lípa | 8 | ZŠ náměstí Míru Nový Bor | 9 | Gymnázium Česká Lípa | 4 |
Moravskoslezský kraj | ZŠ a MŠ E.Krásnohorské F.-Místek | 11 | Gymnázium P.Bezruče F.-Místek | 13 | Gymnázium a OA Orlová
| 12 |
ZŠ Frýdlant nad Ostravicí | | 6. ZŠ Frýdek-Místek | | Gymnázium P.Bezruče F.-Místek | |
Olomoucký kraj | ZŠ Severovýchod Zábřeh | 10 | ZŠ Česká Ves | 8 | Gymnázium Šumperk | 6 |
ZŠ Droždín | 25 | Gymnázium Hranice | 21 | Reálné gymnázium Prostějov | 18 |
Pardubický kraj | ZŠ Třemošnice | 7 | Gymnázium Ústí nad Orlicí | 8 | Sportovní gymnázium Pardubice | 10 |
ZŠ Felberova Svitavy | 18 | Gymnázium Lanškroun | 37 | Gymnázium Chrudim | 0 |
Plzeňský kraj | ZŠ Nepomuk | 11 | Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. | 9 | Gymnázium Klatovy | 4 |
22. ZŠ Plzeň | 14 | ZŠ Nepomuk | 21 | Gymnázium Plzeň, Mikulášské nám. | 6 |
Praha | ZŠ Nebušice | 16 | ZŠ PORG | 12 | Gymnázium Jana Keplera | 9 |
ZŠ Burešova | 0 | GEKOM | 0 | Gymnázium Českolipská | 0 |
Středočeský kraj | ZŠ Václava Havla Poděbrady | 14 | ZŠ Stříbrná Skalice | 14 | Gymnázium Kladno | 9 |
ZŠ Týnec nad Sázavou | 0 | Gymnázium Jana Palacha Mělník | 0 | Gymnázium Vlašim | 0 |
Ústecký kraj | ZŠ Masarykova Litoměřice | 9 | Gymnázium Jateční Ústí nad Labem | 14 | Gymnázium Most | 11 |
4. ZŠ Václava Talicha Most | 25 | Gymnázium Most | 23 | Gymnázium Chomutov | 16 |
Vysočina | ZŠ Buttulova Chotěboř | 9 | Gymnázium Humpolec | 10 | Gymnázium Jihlava | |
ZŠ Smetanova Chotěboř | 18 | ZŠ Hálkova Humpolec | 21 | Gymnázium Třebíč | 16 |
Zlínský kraj | ZŠ Staré Město | 8 | ZŠ Hošťálková | 8 | Gymnázium Uherské Hradiště | 7 |
ZŠ Jasenná | 29 | Gymnázium Uherské Hradiště | 32 | Masarykovo gymnázium Vsetín | 12 |
400 | Družstva v krajském kole celkem | 142 | Družstva v krajském kole celkem | 143 | Družstva v krajském kole celkem | 115 |
549 | Družstva v okresních kolech celkem | 195 | Družstva v okresních kolech celkem | 242 | Družstva v okresních kolech celkem | 112 |
DK (pořadatel) | ZŠ U Stadionu Litoměřice | | ZŠ Ronov nad Doubravou | | Gymnázium Jateční Ústí nad Labem | |
DK (KM ŠSČR) | ZŠ Praha Lupáčova | | ZŠ Liteň | | Gymnázium Teplice | |
DK (KM ŠSČR) | neudělena | | ZŠ Hlinsko | | Gymnázium Zastávka | |