Seznam postupujících na MČR v rapid šachu 2007, Jaroměř, 22.-23.9.2007
Postupy na MČR v rapid šachu 2007
Jaroměř, 22.-23.9.2007
červeně přímé postupy
zeleně divoké karty
podtrženě divoké karty pořadatele
Č. | Kraj | |
H10 |
1 | Ústecký | Kalužný Matyáš | Fryček David | Toman Ondřej | | | | |
2 | Zlínský | Tománek Pavel | Zatloukal Jakub | Juřena Matyáš | | | | |
3 | Moravskoslezský | Pavelek Tomáš | Chromík Tomáš | Szotkowsky Jakub | Kubík Michal | Marek Matyáš | Pečinka Ondřej | |
4 | Jihočeský | Novák Lukáš | Steinhauser Václav | | | | | |
5 | Karlovarský | Vopička Miroslav | | | | | | |
6 | Královehradecký | Gregor Jiří | Ševčík Radek | Pražák Matouš | Jan Macháň | Jakub Ulman | | |
7 | Pardubický | Vu Antonín | Marek Dominik | Půlpán Matěj | Jursa Vít | | | |
8 | Praha | Petr Jan | Dunder Ondřej | | | | | |
9 | Liberecký | Suchomel tomáš | Pajerský Michal | Smrkovský Lukáš | Novotný jiří | | | |
10 | Plzeňský | Vašíček Tomáš | | | | | | |
11 | Středočeský | Vlček Vilém | Zadina Tomáš | | | | | |
12 | Jihomoravský | Boček Tadeáš | Zuziak Petr | Suchomel Jiří | Martin Blahynka | | | |
13 | Olomoucký | Navrátil Jiří | Vyhnálek Lukáš | | | | | |
14 | Vysočina | Mičulka David | Novotný Richard | | | | | |
D10 |
1 | Ústecký | Stránská Kamila | | | | | | |
2 | Zlínský | Fusková Martina | Náplavová Erika | | | | | |
3 | Moravskoslezský | Nováková Vendula | Zemková Klára | Labudová Alžběta | | | | |
4 | Jihočeský | Doležalová Lada | | | | | | |
5 | Karlovarský | 0 | | | | | | |
6 | Královehradecký | Nyklová Markéta | Piroutková Martina | Lenka Rojíková | | | | |
7 | Pardubický | Bielčiková Sára | | | | | | |
8 | Praha | Macková Veronika | | | | | | |
9 | Liberecký | Novotná Barbora | Mislerová Kristýna | Manligová Eliška | | | | |
10 | Plzeňský | Jánská Jitka | | | | | | |
11 | Středočeský | Pýchová Nela | Komašková Marta | Hatašová Michaela | | | | |
12 | Jihomoravský | Weberová Michaela | Ivana Bílková | | | | | |
13 | Olomoucký | Stratilová Veronika | | | | | | |
14 | Vysočina | Creweová Nicole | | | | | | |
H12 |
1 | Ústecký | Rubeš Jan | Šlampa Jan | Tilgner Marcel | Sliva Michal | Novák Michal | | |
2 | Zlínský | Volčík Luděk | Pfeffer Dominik | Karlík Ondřej | Palášek Jan | | | |
3 | Moravskoslezský | Kozel Jiří | Pavlíček Tomáš | Valenčík Michal | Langer Jakub | | | |
4 | Jihočeský | Hlaváček Ondřej | | | | | | |
5 | Karlovarský | Brož Jiří | | | | | | |
6 | Královehradecký | Kraus Tomáš | Horníček Pavel | Vaníček Vojtěch | Šedivý Martin | Hartman Vítek | Jaroslav Flašar | Jiří Petráněk |
7 | Pardubický | Kapoun Vít | Kubalík Michal | | | | | |
8 | Praha | Žolnerčík Martin | | | | | | |
9 | Liberecký | Václavíček Lukáš | Třešňák Filip | Suchomel Aleš | | | | |
10 | Plzeňský | Kopřiva Martin | | | | | | |
11 | Středočeský | Haman Jakub | Skalický Tomáš | Balogh Eugen | Franc Ondřej | Pospíšil Martin | | |
12 | Jihomoravský | Musil Jiří | Sikora Lukáš | Stmad Ondřej | Šimoník Adam | | | |
13 | Olomoucký | Zapletal Jiří | Gnida Patrik | | | | | |
14 | Vysočina | Zezula Rudolf | Seidl Štěpán | | | | | |
D12 |
1 | Ústecký | Flachsová Lada | | | | | | |
2 | Zlínský | Blechová Lenka | Slabá Lenka | Kuciánová Martina | | | | |
3 | Moravskoslezský | Rohovská Tereza | Nováková Veronika | Vachtarčíková Žaneta | | | | |
4 | Jihočeský | Maříková Jana | | | | | | |
5 | Karlovarský | 0 | | | | | | |
6 | Královehradecký | Johnová Eliška | Vlčková Kateřina | Žitná Aneta | Klára Nyklová | | | |
7 | Pardubický | Dunglová Natálie | | | | | | |
8 | Praha | Weisová Lucie | | | | | | |
9 | Liberecký | Svobodová Kristýna | | | | | | |
10 | Plzeňský | Petrová Jana | | | | | | |
11 | Středočeský | Komašková Jana | Šimurdová Jana | Shejbalová Adéla | | | | |
12 | Jihomoravský | Zavadilová Karolína | Štěpničková Martina | Bartošová Veronika | | | | |
13 | Olomoucký | Lužíková Nikola | | | | | | |
14 | Vysočina | Krejčí Anna | | | | | | |
H14 |
1 | Ústecký | Körschner Miroslav | Stránský Vojtěch | | | | | |
2 | Zlínský | Gabriel Adam | Náplava Pavel | Pfeffer Erik | Šudoma Marek | Ryšavý Jan | | |
3 | Moravskoslezský | Mojžíšek Marek | Wálek Pavel | Rabatin Jakub | Kotrbatý Pavel | Petřík Dominik | Jan Kozel | |
4 | Jihočeský | Brych Jiří | | | | | | |
5 | Karlovarský | Vlasák Lukáš | Bartoš Miroslav | | | | | |
6 | Královehradecký | Kracík Tomáš | Šrejber Michal | Šafařík Jakub | Tazlár Petr | Tomáš Vaněk | Adam Ježek | |
7 | Pardubický | Kosek Marek | Marek Michal | | | | | |
8 | Praha | Šneiberg kryštof | Zanikov Melikset | | | | | |
9 | Liberecký | Frýda Lukáš | Michalko Marek | | | | | |
10 | Plzeňský | Váchal Pavel | | | | | | |
11 | Středočeský | Zvara David | Radek Wasserbauer | Růžička Václav | Nedoma Marek | Straka Vojtěch | | |
12 | Jihomoravský | Svoboda Karel | Prášek Tomáš | Přibyl Radek | Hošek Martin | | | |
13 | Olomoucký | Bureš Jaroslav | Jodl Daniel | Muller Daniel | | | | |
14 | Vysočina | Seidl Antonín | | | | | | |
D14 |
1 | Ústecký | Grussová helena | Šaffová Michaela | Jelínková Jana | | | | |
2 | Zlínský | Kolomazníková Barbora | Zpěváková Jana | | | | | |
3 | Moravskoslezský | Miturová Magdaléna | Olšarová Karolína | Slívová Veronika | Urgácsová Sára | Langerová Karolína | | |
4 | Jihočeský | Steinhauserová Anna | Pokorná Karolína | | | | | |
5 | Karlovarský | Špererová Kateřina | | | | | | |
6 | Královehradecký | Mochaňová Jana | Tobišková Petra | Veronika Kašparová | | | | |
7 | Pardubický | Malá Michaela | | | | | | |
8 | Praha | 0 | | | | | | |
9 | Liberecký | Zemanová Šárka | Berková Markéta | | | | | |
10 | Plzeňský | Kejhová Lenka | | | | | | |
11 | Středočeský | Rosenbaumová Anna | | | | | | |
12 | Jihomoravský | Čermáková Radka | Smrčková Světlana | | | | | |
13 | Olomoucký | Vičárová veronika | | | | | | |
14 | Vysočina | Košutová Jitka | | | | | | |