Konečné výsledky Mistrovství Moravy mládeže 2001

Konečné pořadí kategorie H19

Poř.VTPříjmeníJménoOddílBodyBuchstrBucholzProgres
1. 3 ŠNEVAJS HEŘMAN A64 Grygov 35½ 44½ 41
2. 4 UHEREK MICHAL DDM Frýdek-Místek 8 36 48 38½
3. MAMULA LUBOMÍR TJ Nový Jičín 38½ 51 32½
4. 3 SEIDL ANTONÍN DDM Mor.Budějovice 37½ 50 33
5. 4 ŠIKULA FRANTIŠEK DDM Frýdek-Místek 5 36 44½ 27
6. 4 STŘELEC MAREK ŠK Chemis Zlín 5 36 44½ 26
7. 4 ŠTEFANKO IGOR Jiskra Staré Město 5 33½ 42 25
8. 4 MIKULAŠTÍK DAVID Jiskra Staré Město 35 44 23½
9. 4 DIHEL MARTIN MSA Dolní Benešov 33½ 44 20½
10. 4 FIALA VOJTĚCH Loko Brno 28 33 20
11. 4 LODER SEBASTIÁN DDM Frýdek-Místek 27½ 34 21
12. 5 BUREŠ JAROSLAV SK Železárny 4 36½ 45 23
13. 4 SVOBODA KAREL Loko Brno 4 31 40½ 20
14. 4 ŠUDOMA MAREK ŠK Chemis Zlín 4 24½ 29 17
15. 4 GRONYCH LEOŠ ŠK Šumperk 26½ 34½ 19
16. 4 KUDĚLÁSEK JAN Slezan Opava 2 26½ 31½ 12
17. 4 SLAVÍK MARTIN Sokol Postoupky 1 27 35½ 6

Konečné pořadí kategorie H15

Poř.VTPříjmeníJménoOddílBodyBuchstrBucholzProgres
1. HOLEKSA ZDENĚK DDM Frýdek-Místek 7 41½ 53½ 38
2. KUNČAR PETR TJ Bučovice 40 51 33½
3. MIKULEC JIŘÍ DDM Frýdek-Místek 37½ 48½ 33½
4. BARTOŇ ONDŘEJ ŠK Šumperk 6 41 52½ 33½
5. KULOVANÁ EVA TJ Náměšť nad 6 40½ 51½ 33½
6. RUBAL ADAM ŠK Chemis Zlín 6 39 50 32½
7. VESELÝ LIBOR VOKD Poruba 6 37 47½ 31½
8. WEIDA PETR SK Železárny 6 35½ 46 30
9. MIGDAL MILAN DDM Frýdek-Místek 38 49 29½
10. BIOLEK RICHARD A64 Grygov 38 47½ 28
11. SLAVÍČEK MARTIN DDM Frýdek-Místek 36½ 48 29½
12. KUBA JINDŘICH Slavoj Bruntál 36 46½ 27½
13. VALÍČKOVÁ PETRA TŽ Třinec 34½ 45½ 25½
14. PERTLOVÁ SOŇA TŽ Třinec 34½ 45 28
15. KRČAL MICHAL ŠK Chemis Zlín 34½ 43½ 28½
16. VALÍČKOVÁ MARTINA TŽ Třinec 5 37½ 47 29½
17. JANYŠKA PAVEL Slavoj Bruntál 5 36 45 29½
18. VAVŘÍK JIŘÍ Jiskra Staré Město 5 35 44½ 25½
19. ŘÍMAN VÁCLAV DDM Frýdek-Místek 5 32 42 26
20. MARTIŠEK JIŘÍ Sokol Postoupky 5 28½ 37 22½
21. MOURYC TOMÁŠ Sokol Bedřichov 34 42½ 23
22. KOPR EDUARD Tatran Poštorná 33½ 43 24½
23. DVOULETÝ PAVEL Jiskra Staré Město 33 40½ 24
24. MACÍČEK JAN DDM Frýdek-Místek 31½ 40½ 24
25. 3 FREIBERK MICHAL Tatran Litovel 31½ 40½ 19½
26. PROKOPEC ZDENĚK Sokol Postoupky 29½ 37 19½
27. TRUBAČÍK JOSEF Jiskra Staré Město 29 38 20
28. MAREK MILAN Tatra Kopřivnice 4 32 41½ 19½
29. 3 BAROŠ PAVEL Tatra Kopřivnice 4 30 39 17½
30. 3 CALETKA RADOMÍR Slezan Opava 4 29½ 38 22
31. STODŮLKA VÁCLAV Jiskra Staré Město 4 29 38 18
32. 4 VOLČÍK STANISLAV SK Boršice 4 29 34½ 20
33. STANĚK KAREL Sokol Postoupky 4 28½ 37½ 17
34. ZAPLETAL MILAN Tatran Litovel 4 27 33 13½
35. HROMEK ONDŘEJ Slavia Havířov 4 25½ 33 18
36. 3 VÁVRA PETR TJ Vlčnov 28 33 17½
37. ŠEMNICKÁ ELIŠKA Sokol Postoupky 27½ 35 17
38. 4 BAŽÍK PETR ŠK Hodonín 27½ 32½ 15½
39. 3 OLŠAR ROBIN Slezan Opava 26 31 16
40. MIKA TOMÁŠ Tatran Litovel 24½ 29½ 12½
41. 3 MAREK JINDŘICH Sokol Zastávka 3 24 28½ 12½
42. 4 JELEČEK MARTIN DDM Moravské 3 22 27 12
43. SLÍVA ONDŘEJ Tatra Kopřivnice 30½ 39 17
44. FRANZ ADAM Sokol Bedřichov 25½ 32 13
45. 3 HALUŠKA VLADIMÍR Sokol Bedřichov 24 28½

Konečné pořadí kategorie H13

Poř.VTPříjmeníJménoOddílBodyBuchstrBucholzProgres
1. HROUZA ONDŘEJ Slavoj Bruntál 40½ 51½ 42
2. SLOVÁK PETR DDM Frýdek-Místek 36 47½ 30
3. KRATOCHVÍL KAREL Loko Brno 35½ 46½ 31½
4. MUDRA TOMÁŠ ŠK Rosice 6 40 51½ 33½
5. BEIL ONDŘEJ A64 Grygov 6 39 50½ 30½
6. HORSÁK JAN Jiskra Staré Město 6 39 50 30
7. HEJNÝ JAROSLAV ZŠ Brankovice 6 37 48 32
8. KRAJCAR ROBERT Slavoj Bruntál 6 36½ 47 29½
9. ŠŤASTNÝ RADEK ZŠ Brankovice 35 46 31
10. PONÍŽIL CYRIL ŠK Chemis Zlín 32 41½ 25
11. MUCK JAROSLAV DDM Frýdek-Místek 31 40 23½
12. VÁCLAVÍK ALEŠ DDM Frýdek-Místek 5 35½ 45 28
13. ŠMÍD JAN Jiskra Staré Město 5 33½ 42½ 27½
14. 3 MRÁKA MICHAL Tatran Poštorná 5 32½ 42½ 27
15. KULOVANÝ RADEK TJ Náměšť nad 5 31½ 40½ 22
16. PERTL NIKOLA TŽ Třinec 5 31 40½ 26½
17. ROUBALÍK JAKUB ŠK Chemis Zlín 35 44½ 27
18. BRODA MICHAL Jäkl Karviná 33½ 43½ 25
19. CIBULKA MICHAL Slezan Opava 33 42 25
20. DĚCHTĚRENKO FILIP Sokol Bedřichov 32½ 40 21½
21. VRZAL TOMÁŠ Tatran Poštorná 30½ 41 21
22. 3 KUBICA RADEK NH Ostrava 29½ 37 19½
23. DVOŘÁK PETR Sokol Postoupky 28½ 38 19
24. 3 ŠENKÝŘ MARTIN ŠK Chemis Zlín 26½ 34½ 19
25. GRONYCH BOŘEK ŠK Šumperk 26 34½ 19½
26. DOUBEK TOMÁŠ A64 Grygov 4 36 46½ 25½
27. VĚŽNÍK PETR Tatran Poštorná 4 35 45½ 25
28. VYSLOUŽIL LUKÁŠ A64 Grygov 4 29 37 16½
29. POKLADNÍK MARTIN TJ Sloup 4 29 36 20½
30. ZAVADIL ROMAN ZŠ Brankovice 4 28 34½ 16½
31. POCHYLÝ BRONISLAV Tatran Poštorná 31½ 39 19½
32. STODŮLKA RADEK Jiskra Staré Město 29½ 39 20
33. 3 DRÁB TOMÁŠ Loko Brno 29½ 38½ 18½
34. 3 RAKÚS PAVEL MSA Dolní Benešov 28 35½ 14
35. 3 CIFFRA MICHAL ŠK Šumperk 26½ 31 14
36. FURCH TOMÁŠ Sokol Vranovice 25 33 11½
37. 3 TESAŘ MARTIN ŠK Chemis Zlín 3 27½ 33 15
38. 3 MATUŠKA JAN Sokol Jedovnice 3 24½ 31½ 12
39. PETR JIŘÍ SP Přerov 20½ 27 17½
40. 3 TRUNDA OTAKAR SK Železárny 2 27 32½ 14
41. 4 BASOVNÍK MAREK Sokol Postoupky 2 26 32½ 13

Konečné pořadí kategorie H11

Poř.VTPříjmeníJménoOddílBodyBuchstrBucholzProgres
1. UŘIČÁŘ JAKUB Jiskra Staré Město 7 38 48½ 37
2. PACHTA PAVEL Tatran Poštorná 40½ 52 33½
3. PRAVEC VOJTĚCH DDM Frýdek-Místek 39 49½ 35
4. MACÍČEK JAKUB DDM Frýdek-Místek 39 49½ 34½
5. KREJČÍ JAN Tatran Litovel 36 43½ 32½
6. 3 CIFFRA PETR ŠK Šumperk 6 31½ 40½ 26
7. 3 SLAVÍČEK DAVID A64 Grygov 36 46½ 28½
8. KUCHYNKA LUKÁŠ ŠK Thermopol 36 46½ 28
9. KOŠ LUKÁŠ TJ Lokomotiva Krnov 35½ 45½ 31½
10. 4 SUCHÁNEK MICHAL MSA Dolní Benešov 5 36½ 46½ 25
11. 3 KRATOCHVÍL MILAN Loko Brno 5 35½ 45½ 24
12. DVOŘÁK MARTIN Sokol Postoupky 5 34 41½ 27
13. FIC ZBYNĚK Tatran Poštorná 39½ 51 28
14. KRČEK DAVID SK Železárny 37½ 48 26½
15. HOMOLA JIŘÍ Slavoj Bruntál 33 43½ 21½
16. 4 POLEK ADAM DDM Frýdek-Místek 31 40½ 21½
17. 3 RAUŠ JAN TJ Bučovice 31 40 21
18. 3 STREČKO MAREK ŠK Jeseník 28½ 33½ 20½
19. 3 VLČKO TOMÁŠ ŠK Hodonín 25 30 16½
20. 3 BARTAS PAVEL Fatra Napajedla 4 30 37 19
21. 3 VAVŘÍNEK MICHAL MSA Dolní Benešov 4 29½ 37 19
22. 4 HLAVÁČEK PAVEL SP Přerov 4 28½ 34½ 17½
23. 3 TAPTIČ FILIP ŠK Hodonín 4 28 34½ 16½
24. 4 NOVOTNÝ PETR Jiskra Staré Město 4 27½ 34 16
25. 3 JAMBOR JIŘÍ TJ Zlaté Hory 31½ 40 19
26. 4 VRTAL NORBERT SK Boršice 30 35½ 20
27. 4 ZEMÁNEK TOMÁŠ TJ Vlčnov 3 23½ 29 14
28. 4 NĚMEC VÁCLAV MSA Dolní Benešov 2 23½ 28 11
29. 4 DOLEŽEL JIŘÍ Sokol Postoupky 1 26½ 33 5

Konečné pořadí kategorie Dívky

Poř.VTPříjmeníJménoOddílBodyBuchstr BucholzProgres
1. ZAVADILOVÁ JANA Sokol Postoupky 38½ 50 39
2. BÁLKOVÁ ANNA Tatran Poštorná 7 39½ 51½ 38½
3. CUPALOVÁ EVA Tatran Poštorná 40 50 34½
4. ZAVADILOVÁ BARBORA ZŠ Brankovice 6 37 47½ 33
5. 3 BUŘILOVÁ PETRA Loko Brno 39½ 48 28½
6. 3 GILÍKOVÁ MICHAELA Slezan Opava 37½ 48 29
7. HEJNÁ JANA ZŠ Brankovice 35 45½ 25
8. KOTEROVÁ HANA Tatran Litovel 33 41 27
9. HLADKÁ JIŘINA Sokol Vranovice 5 35 45½ 27
10. 5 SYSLOVÁ KATEŘINA Spartak Velká Bíteš 5 33 44 24
11. 3 UŘIČÁŘOVÁ MARTINA ŠK Veselí 5 32½ 41 23½
12. 4 DVOŘÁKOVÁ ANNA Sokol Jedovnice 34½ 45 25½
13. 3 ŠERÁKOVÁ TÁŇA TJ Podlužan Prušánky 33½ 41½ 23
14. 4 VALEŠOVÁ ŠÁRKA Jiskra Staré Město 28½ 37 20½
15. 4 DUNGLOVÁ EVA Sokol Postoupky 4 30 37 17
16. 4 VÁVROVÁ SOŇA TJ Vlčnov 4 27 33½ 20
17. 4 BURÁŇOVÁ SVATAVA TJ Vlčnov 4 25 31½ 16
18. 4 ZERZÁNKOVÁ ANETA TJ Náměšť nad 4 23 29 16
19. 3 HLADKÁ HELENA Sokol Vranovice 29½ 36 16
20. 3 KRČKOVÁ ŠÁRKA SK Železárny 25 31½ 17
21. 3 BYSTŘICKÁ KAMILA Loko Brno 3 32 40½ 19
22. 4 FLEKAČOVÁ ŠÁRKA TJ Vlčnov 24 31½ 13½
23. 4 LAPUNÍKOVÁ MARKÉTA Loko Brno 1 26½ 33 5
24. 4 KUNČAROVÁ RENATA TJ Vlčnov 1 26½ 33