Přihlášení a nepřihlášení hráči na mistrovství Čech do 10 let

Aktuální seznam přihlášených a nepřihlášených hráčů na mistrovství Čech do 10 let, které se uskuteční ve dnech 13. - 17. listopadu v Doksech. Seznam ke stažení - ZDE

Číslo Důvod Příjmení, jméno Přihlášen Nar. Oddíl
1 MČech 2014 H10 Hák David Ne 2006 ŠACHklub Tábor
2 MČech 2014 H10 Hrbek Štěpán Ne 2006 ŠK ERA Poštovní spořitelna
3 MČech 2014 H10 Hlavina Matouš Ano 2006 Sokol Nebušice
4 MČech 2014 H10 Stoček Martin Ano 2006 2222 ŠK Polabiny
5 MČech 2014 H10 Koršinskij Nikolas Ano 2006 SK OAZA Praha
6 MČech 2014 H10 Reschel Jan Ano 2006 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
7 MČech 2014 H8 David Adam Ano 2008 ŠK Libštát
8 MČech 2014 H8 Koršinskij Marek Ne 2007 SK OAZA Praha
9 MČech 2014 H8 Šnajdr Dominik Ne 2007 ŠK Sokol Klatovy
10 MČech 2014 H8 Winter Ondřej Ano 2007 ŠK Lípa
11 MČech 2014 H8 Dolenský Filip Ne 2007 ŠK Libštát
12 MČech 2014 H8 Nejedlý Radek Ano 2008 TJ CHS Chotěboř
15 KP Praha Procházka Vojtěch Ano 2006 ŠK ERA Poštovní spořitelna
16 KP Středočeský Vrátil Tomáš Ano 2006 Sokol Brandýs nad Labem
17 KP Jihočeský Chmelík Benedikt Ano 2006 ŠACHklub Písek
18 KP Plzeňský Šůla Jan Ano 2006 Šk 64 Plzeň
19 KP Karlovarský Špička Petr Ano 2007 ŠK Karlovy Vary
20 KP Ústecký Václavík Jan Ano 2006 ŠK Teplice
21 KP Liberecký Papoušek Michal Ano 2006 ŠK DDM Varnsdorf
22 KP Královéhradecký Stejskal Michal Ano 2006 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
23 KP Pardubický Ďuriančík Michal Ano 2006 ŠK Svitavy
24 Praha 1 Rous Dominik Ano 2006 ŠK PORG Praha
25 Praha 2 Říha Štěpán Ano 2007 TJ Bohemians Praha
26 Praha 3 Hataš Petr Ano 2006 ŠK ERA Poštovní spořitelna
27 Středočeský 1 Tutr Tomáš Ano 2007 Šachový klub Velvary
28 Středočeský 2 Laniak Marek Ano 2006 SK Milovice
29 Středočeský 3 Pecka Jan Ano 2006 Sokol Brandys nad Labem
30 Středočeský 4 Švarc Kryštof Ano 2009 Sokol Buštěhrad
31 Středočeský 5 Beran Jakub Ano 2006 Sokol Bakov nad Jizerou
32 Středočeský 6 Pešek Antonín Ano 2007 SK Milovice
33 Středočeský 7 Sedmihradský Tomáš Ano 2008 SK Spartak Čelákovice
34 Středočeský 8 Seidl Jan Ano 2007 TJ Kralupy nad Vltavou
35 Středočeský 9 Švejdar Petr Ano 2006 Sokol Bakov nad Jizerou
36 Jihočeský 1 Steinbauer Sebastian Ano 2006 ŠO Hraničář Horní Stropnice
37 Jihočeský 2 Paštěka Kryštof Ne 2006 ŠACHklub Tábor
38 Jihočeský 3 Hájíček Jakub Ano 2006 ŠK Veselí nad Lužnicí
39 Plzeňský 1 Handlovský Jáchym Ano 2006 Sokol Domažlice
40 Karlovarský 1 Očenášek Jan Ne 2006 Karlovarský šachklub Tietz
41 Karlovarský 2 Wildhaber Tomáš Ano 2006 ŠK Spartak Chodov
42 Ústecký 1 Slíva Ondřej Ano 2006 ŠK Teplice
43 Ústecký 2 Werner Hong Quan Dan Ne 2007 ŠK Spartak Ústí nad Labem
44 Liberecký 1 Hauser Matthias Ano 2006 TJ Desko Liberec
45 Liberecký 2 Rydvan Václav Ano 2006 TJ Desko Liberec
46 Královéhradecký 1 Gloser Tomáš Ano 2006 ŠK Lípa
47 Královéhradecký 2 Schmutzer Jakub Ne 2007 SK RETA-ORTEX Hradec Králové
48 Pardubický 1 Pilař Vít Ano 2006 2222 ŠK Polabiny
49 Pardubický 2 Juchelka Marek Ano 2006 2222 ŠK Polabiny
50 Pardubický 3 Zelenka Adam Ano 2006 ŠO Hlinsko
51 DK KM ŠSČR        
52 DK Pořadatel 1        
53 DK Pořadatel 2