Konečné výsledky Mistrovství Čech 8 - 10 let 2005

Ve dnech 18. - 20. 11. 2005 proběhlo v Liberci Mistrovství Čech mládeže v kategoriích do 8 a 10 let. Mistry České republiky se v jednotlivých kategoriích stali: D10: Eliška Johnová (Jiskra Hořice), H10: Pavel Horníček (ŠŠ Panda Rychnov n.Kn.), H8: Václav Steinhauser (Řemdih Strmilov), D8: Barbora Novotná (ŠŠ Desko Liberec).

Konečné výsledky kategorie H10, D10

Poř.St.č.JménoD10H10RtgDat. nar.OddílBodyBHm.
1 11 Johnová Eliška 1   1250 16.05.1996 Jiskra Hořice 7,5 39,5
2 4 Horníček Pavel   1 1262 18.01.1996 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 7,5 37,5
3 15 Maříková Jana 2   1250 01.04.1996 ŠK Veselí n.L. 6,5 43,5
4 14 Mazur Dominik   2 1250 13.02.1996 Lokomotiva Most 6,5 40,0
5 16 Půlpán Jakub   3 1250 02.06.1998 TJ ŠO DDM Chrudim 6,5 39,5
6 12 Kopřiva Martin   4 1250 19.12.1996 Union Plzeň 6,0 41,0
7 2 Kalužný Matyáš   5 1356 26.09.1997 Sokol Údlice 6,0 37,0
8 3 Žolnerčík Martin   6 1323 11.02.1996 Sokol Vyšehrad 6,0 34,0
9 7 Haman Jakub   7 1250 18.10.1996 ŠK Kladno 6,0 34,0
10 45 Novák Jan   8 1000 18.08.1996 ŠŠ Desko Liberec 5,5 39,5
11 1 Hladký Petr   9 1464 03.06.1997 Spartak Chodov 5,5 37,0
12 10 Hrdina Robin   10 1250 23.06.1996 Spartak Vlašim 5,5 35,5
13 8 Hlaváček Ondřej   11 1250 03.01.1996 Slavoj Č. Budějovice 5,5 35,0
14 9 Holub Jan   12 1250 19.09.1996 Sokol Domažlice 5,5 34,5
15 13 Macháň Jan   13 1250 22.07.1997 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 5,5 34,0
16 5 Brož Jiří   14 1250 28.09.1996 DDM Karlovy Vary 5,5 32,0
17 48 Sliva Richard   15 1000 24.05.1996 Spartak Ústí n.L. 5,5 31,5
18 25 Bartoš Daniel   16 1100 10.06.1996 TJ Šachy Povrly 5,0 36,5
19 23 Šimurdová Jana 3   1250 01.07.1996 Biomedica Říčany 5,0 35,0
20 19 Stránská Kamila 4   1250 15.03.1997 Bonex Teplice 5,0 34,5
21 41 Šlampa Jan   17 1100 10.12.1996 Sokol Údlice 5,0 33,5
22 20 Vaníček Vojtěch   18 1250 23.07.1996 Jiskra N. Bydžov 5,0 33,0
23 6 Dunglová Natálie 5   1250 03.03.1996 SK Žamberk 5,0 30,5
24 51 Toman Ondřej   19 1000 04.07.1997 TJ Klášterec n.O. 5,0 28,5
25 18 Sršeň Tomáš   20 1250 18.11.1997 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 4,5 36,0
26 40 Zvára Filip   21 1100 06.04.1996 Spartak Vlašim 4,5 32,5
27 34 Pražák Matouš   22 1100 29.07.1997 Jiskra N. Bydžov 4,5 32,0
28 39 Zolman Pavel   23 1100 07.10.1996 Sokol Brandýs n.L. 4,5 31,0
29 36 Sliva Michal   24 1100 24.05.1996 Spartak Ústí n.L. 4,5 26,0
30 38 Vlčková Kateřina 6   1100 25.04.1996 Jiskra Jaroměř 4,0 31,0
31 17 Shejbalová Adéla 7   1250 18.05.1996 Biomedica Říčany 4,0 30,5
32 42 Karásek Tomáš   25 1000 29.05.1997 Jiskra N. Bydžov 4,0 29,0
33 29 Komašková Marta 8   1100 29.05.1997 Lokomotiva Beroun 4,0 28,0
34 27 Hatašová Michaela 9   1100 14.02.1997 Caissa Úholičky 4,0 26,0
35 28 Hájek Pavel   26 1100 29.01.1996 DDM Vysoké Mýto 4,0 25,0
36 37 Ulman Jakub   27 1100 26.11.1997 TJ Dobruška 4,0 24,5
37 22 Ševčík Radek   28 1250 06.11.1997 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 4,0 24,0
38 21 Vlček Vilém   29 1250 26.04.1998 Biomedica Říčany 3,5 35,0
39 26 Derco Martin   30 1100 08.03.1996 ŠK Řevnice 3,5 30,5
40 32 Pokorná Alžběta 10   1100 12.10.1996 Sokol Tábor 3,5 30,5
  35 Skalický Tomáš   31 1100 24.08.1996 Biomedica Říčany 3,5 30,5
42 24 Šrámek Richard   32 1250 27.07.1997 Jiskra Jaroměř 3,0 34,0
43 49 Suchomel Tomáš   33 1000 05.07.1997 ŠŠ Desko Liberec 3,0 31,5
44 31 Oberman Radek   34 1100 26.11.1996 Lokomotiva Beroun 3,0 28,5
45 33 Pokorný David   35 1100 20.10.1997 ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 3,0 27,5
46 47 Peřina Lukáš   36 1000 30.03.1996 Bižuterie Jablonec n.N. 3,0 25,0
47 43 Manlig Lukáš   37 1000 13.01.1996 ŠŠ Desko Liberec 3,0 23,5
48 50 Svobodová Kristýna 11   1000 02.12.1996 Bižuterie Jablonec n.N. 2,5 21,5
49 44 Novotný Jiří   38 1000 30.08.1997 ŠŠ Desko Liberec 2,0 25,5
50 30 Nyklová Klára 12   1100 15.02.1996 DDM Třebechovice p.O. 2,0 21,0
51 46 Nyklová Markéta 13   1000 04.11.1997 DDM Třebechovice p.O. 2,0 20,5
52 52 Vích David   39 1000 25.04.1996 Bižuterie Jablonec n.N. 1,5 25,5

Konečné výsledky kategorie H8, D8

Poř.St.č.JménoD8H8RtgDat. nar.OddílBody BHm.
1 30 Steinhauser Václav   1 1000 07.05.1998 Řemdih Strmilov 8,5 41,0
2 23 Pajerský Michal   2 1000 11.02.1998 ŠŠ Desko Liberec 7,0 40,5
3 5 Novák Lukáš   3 1100 16.12.1998 Sokol Tábor 7,0 39,5
4 27 Smrkovský Lukáš   4 1000 05.08.1998 ŠŠ Desko Liberec 6,5 39,5
5 6 Vašíček Tomáš   5 1100 11.09.1998 Sokol Domažlice 6,0 40,0
6 33 Vencl Jiří   6 1000 21.05.1998 ŠŠ Desko Liberec 6,0 39,0
7 2 Plačko Martin   7 1250 08.02.1998 Jiskra Jaroměř 6,0 38,0
8 1 Freisleben Matěj   8 1250 21.09.1998 Jiskra Jaroměř 6,0 37,5
9 20 Novotná Barbora 1   1000 24.07.1998 ŠŠ Desko Liberec 5,5 35,5
10 13 Jireš Michal   9 1000 11.03.2000 ŠŠ Panda Rychnov n.N. 5,5 34,5
11 26 Půlpán Matěj   10 1000 30.01.2001 TJ ŠO DDM Chrudim 5,5 32,5
12 3 Jánská Jitka 2   1100 07.06.1999 ZČE Plzeň 5,0 39,0
13 10 Gregor Jiří   11 1000 17.06.1998 TJ Dobruška 5,0 38,0
14 14 Kadlec Daniel   12 1000 15.03.2000 Lokomotiva Most 5,0 33,0
15 34 Voldán Václav   13 1000 11.02.1998 Spartak Vlašim 5,0 32,0
16 16 Košek Martin   14 1000 28.06.1999 ŠŠ Desko Liberec 5,0 29,5
17 9 Duchoň Libor   15 1000 28.02.2000 Sokol Údlice 4,5 33,5
18 4 Macková Veronika 3   1100 01.04.1998 TJ Praga Praha 4,5 31,5
19 12 Jech Jonáš   16 1000 21.12.1998 ŠŠ Desko Liberec 4,5 31,0
20 29 Starýchfojtů Josef   17 1000 28.09.1998 ŠK Řevnice 4,5 28,5
21 37 Žďánský Filip   18 1000 14.05.1999 ŠŠ Desko Liberec 4,0 32,5
22 11 Horák Adam   19 1000 07.06.2000 ŠŠ Desko Liberec 4,0 32,0
23 21 Novotný Zdeněk   20 1000 07.01.1998 Lokomotiva Liberec 4,0 31,0
24 7 Alferi Marcel   21 1000 11.08.1998 KC Kaskáda Bílina 4,0 29,0
25 22 Nováková Klára 4   1000 07.10.1999 ŠŠ Desko Liberec 4,0 29,0
26 25 Pop Tomáš   22 1000 30.12.1999 ŠŠ Desko Liberec 4,0 28,5
27 18 Mikuláš David   23 1000 14.09.1998 ŠŠ Panda Rychnov n.N. 3,5 29,0
28 31 Trojan Vojtěch   24 1000 18.08.1999 ŠŠ Desko Liberec 3,5 27,0
29 17 Manligová Eliška 5   1000 29.01.1999 ŠŠ Desko Liberec 3,5 26,0
30 32 Vavera Vojtěch   25 1000 22.04.1998 ŠŠ Desko Liberec 3,5 26,0
31 38 Čeřovský Jakub   26 1000 02.02.2000 ŠŠ Desko Liberec 3,5 26,0
32 24 Plašek Vojtěch   27 1000 12.10.1999 ŠŠ Desko Liberec 3,5 22,0
33 36 Šubrt Martin   28 1000 25.06.1999 ŠŠ Desko Liberec 3,5 21,5
34 19 Mislerová Kristýna 6   1000 12.03.1999 ŠŠ Desko Liberec 3,0 27,5
35 8 Bárta Daniel   29 1000 04.03.1999 ŠŠ Desko Liberec 2,5 26,5
36 28 Soukup Jonáš   30 1000 25.05.1999 ŠŠ Desko Liberec 2,0 24,5
37 15 Konopásek Vojtěch   31 1000 21.03.2000 ŠŠ Desko Liberec 2,0 23,0
38 35 Zemanová Petra 7   1000 23.09.1998 DDM N.Město p.S. 0,5 24,0