Konečné výsledky Mistrovství Čech 8 - 10 let 2000

Konečné pořadí H8

Poř.Jméno hráčeBodyWtg. ELO
1. Petényi Tamás 9 51 51.00 1361
2. Straka Vojtěch 7 51,5 35.50 1339
3. Jančařík Joel 7 49,5 34.50 1317
4. Braun Marek 6 53 31.00 1350
5. Charvát Jiří 6 49,5 27.50 1294
6. Olšarová Karolína 6 46,5 30.50 1383
7. Vlček Jan 6 46 26.00 1272
8. Rubeš Vítek 6 42,5 27.50 1339
9. Sladovník Roman 6 39,5 24.50 1317
10. Němcová Karolína 5 50,5 22.50 1283
11. Vaněk Tomáš 5 49,5 25.50 1283
12. Steinhauserová Anna 5 49 23.00 1306
13. Reichel Jan 5 49 23.00 1294
14. Nosek Igor 5 45,5 21.50 1283
15. Škut Michal 5 45 20.00 1272
16. Kracík Tomáš 5 44,5 22.50 1250
17. Stejskal Jakub 5 44 22.00 1294
18. Koref Tomáš 5 43 23.00 1328
19. Šimurdová Zdeňka 5 34,5 16.50 1272
20. Šmahel Michal 4,5 41,5 16.00 1283
21. Koblasa Petr 4,5 39 16.75 1261
22. Palková Nikola 4,5 39 15.25 1317
23. Lorenc David 4 45 18.75 1306
24. Drozd Jan 4 41,5 14.50 1306
25. Paukert Jindřich 4 40,5 14.50 1294
26. Kolář Daniel 4 37,5 13.00 1287
27. Jirásek Jan 4 36,5 12.50 1283
28. Horníček Pavel 4 36,5 10.50 1287
29. Zahradník Tomáš 4 35 8.25 1262
30. Ulman Richard 4 34,5 12.75 1272
31. Konečný Lukáš 4 32,5 9.50 1294
32. Paseka Jan 3,5 35,5 9.50 1261
33. Med Matěj 3 37,5 7.00 1317
34. Švec Jan 3 31 5.50 1262
35. Drejsl Jan 3 28 4.50 1300
36. Němec David 2,5 30,5 4.00 1262
37. Rücker Tomáš 2,5 28,5 4.00 1262
38. Souček Václav 2 30,5 3.25 1262
39. Král Jiří 2 29 3.00 1250

Hráči mimo soutěž: Petényi Tamás - SR, Olšarová Karolína - MŠS

Konečné pořadí H10

Poř.Jméno hráčeBodyWtg. ELO
1. Steinhauser Dominik 7,5 55,5 45.50 1506
2. Svoboda Václav 7 51,5 38.50 1333
3. Šulista Daniel 7 51 36.50 1461
4. Karbusický Ondřej 6,5 55,5 37.75 1506
5. Nersisijan Telman 6,5 49,5 33.00 1472
6. Koref Martin 6,5 49 31.50 1483
7. Dvořáček Zdeněk 6 49,5 30.25 1450
8. Zelená Monika 6 47 28.00 1394
9. Kříž Daniel 6 42,5 27.25 1189
10. Hrouda Tomáš 6 40 24.00 1439
11. Reichel Tomáš 5,5 50 29.00 1417
12. Bílek Martin 5,5 49 27.75 1468
13. Chlad Lukáš 5,5 42,5 23.25 1406
14. Kůs Martin 5 50,5 25.75 1267
15. Stodola Jakub 5 47 23.50 1457
16. Kalecký Karel 5 45 18.50 1439
17. Žitný Dominik 5 43,5 19.00 1412
18. Rosenbaum Vít 5 43 22.25 1412
19. Baťka Jan 5 41 21.50 1284
20. Michna Jan 5 41 20.75 1372
21. Lédr Tomáš 5 41 19.50 1445
22. Vala Filip 5 40,5 17.25 1278
23. Kolář Jan 5 40,5 17.00 1406
24. Háva Radim 5 38 19.50 1394
25. Klesa Josef 5 35,5 13.50 1383
26. Bárta Martin 4,5 46 21.25 1233
27. Jirouš Filip 4,5 42,5 18.50 1200
28. Škutová Sněžana 4,5 41 16.50 1368
29. Vancl Jakub 4 43 17.00 1361
30. Kocourková Zuzana 4 40,5 16.00 1372
31. Dolejší Filip 4 39 12.00 1196
32. Horníček Petr 4 38 12.50 1372
33. Vaníček Lukáš 4 37,5 10.00 1383
34. Beneš Martin 4 36,5 12.00 1361
35. Solnář Josef 4 33,5 12.00 1361
36. Říhová Kamila 4 31 11.00 1375
37. Černý Jakub 4 31 10.50 1350
38. Hlaváček Jakub 4 29,5 6.50 1362
39. Jodas Jan 3,5 38 10.00 1368
40. Jelínková Lucie 3 40,5 10.50 1350
41. Pechová Barbora 3 40 10.00 1350
42. Dvořák David 3 39,5 10.50 1372
43. Neslová Nelly 3 34 8.50 1339
44. Bartoníčková Lucie 3 31,5 4.50 1337
45. Jirkal Tomáš 2,5 34,5 8.00 1328
46. Rada Ondřej 2,5 27,5 2.25 1337
47. Sochor Vojtěch 2,5 24,5 2.25 1325
48. Šnorbert Jakub 2 27,5 5.00 1350
49. Pánek Martin 1 27 0.00 1336