Výsledky Mistrovství Čech 2008, Tábor, 15.-17.11.2008

Podrobné výsledky na chess-results.com:

HD8 HD10

Konečné pořadí

H - pořadí v chlapecké kategorii MČ, D - pořadí v dívčí kategorii MČ
Poř.HDSt.č.JménoRtgKlubNar.BodyBHm.BH.FidevictRp
HD10
11 24Szucs Matyas1250Sokol Hradec Kralove10.08.19994252˝42˝71515
22 13Kadlec Daniel1250SK Most15.03.200040˝503871506
33 26Vykouk Jan1250DDM Most17.03.20004353˝3661388
44 14Kastl Daniel1250SK Most28.01.1999415233˝61419
55 16Liska Jiri1250ZS Tyrsova Ceska Lipa07.09.20003847˝36˝61383
66111Janska Jitka1250ZCE Plzen07.06.199937˝48˝32˝61366
77 5Cach Jakub12502222 SK Polabiny28.08.19993746˝32˝61386
88 1Gruber Tomas1430Kaucuk Kralupy n.Vlt.11.09.199963950˝33˝51342
99 8Dupenopulos Karel1250Lokomotiva Ceska Trebova06.06.199963748˝28˝51342
1010219Pychova Nela1250Spartak Vlasim06.02.19996354530˝51325
1111 36Hora Filip1100DDM Most29.05.1999631˝402561303
1212 49Vrecion Jiri1100Lokomotiva Beroun24.09.1999630˝36˝2561297
131337Dolezalova Lada1250Sachklub Tabor25.06.199941˝533251297
1414 28Wagner Vojtech1250Ortex-Reta Hradec Kralove20.04.2000394830˝41289
1515 44Soukup Vaclav1100Spartak Usti n.L.03.04.200036˝4628˝51330
1616 10Hosnedl Adam1250Sokol Klatovy27.08.1999364727˝51297
1717 27Vystrcil Martin1250Tourist Biomedica Ricany25.02.20003645˝3151306
1818 15Kozusek Daniel1250Panda Rychnov n.Kn.19.04.199935˝4527˝51219
1919 12Jires Michal1250Panda Rychnov n.Kn.11.03.200053949˝3151226
2020 20Ruzicka Vojtech1250Tourist Biomedica Ricany17.11.1999536˝4726˝41230
2121 39Jirek Jiri1100Spartak Usti n.L.10.01.2000535442751249
2222 38Jelinek Michal1100Oaza Praha29.07.2000535432631263
2323 22Slovak Kilian1250Sokol Praha-Kobylisy26.02.2000532˝42˝2551154
2424 25Trojak Benedikt1250Sachklub Tabor07.11.1999532˝41˝2551149
2525 9Helebrand Frantisek1250Spartak Vlasim25.08.1999530˝40˝2041193
2626 18Nuc Krystof1250QCC Ceske Budejovice13.03.2000530382251174
2727 17Macner David1250Sokol Klatovy21.07.200035˝4626˝41167
2828 3Berka Jiri1250Sachklub Tabor11.01.199934˝452441189
2929 31Chvatil Simon1100Ortex-Reta Hradec Kralove23.09.199932˝41˝21˝31189
3030 6Dalecky Jan1250ZS Tyrsova Ceska Lipa14.03.199931˝39˝2341217
3131 2Baboucek Mikulas1250Sachovy klub Zdice29.08.200030˝39˝20˝41156
3232 21Rybin Jan1250Sachklub Tabor26.09.199930392241200
3333 40Kukla Jiri1100MeDDM Tyniste n.Orl.14.01.200029˝3921˝41178
343444Brunova Blanka1250DDM Plana u M.L.15.01.200029˝38˝21˝41139
3535 30Broz Jakub1100SK Karlovy Vary11.04.1999432˝41˝2241105
3636554Nemcova Kamila1000Oaza Praha06.04.200043241˝2141124
3737 33Holasek Vit1100Jiskra Usti n.Orl.03.06.199943241˝2041129
3838 37Horak Adam1100Desko Liberec07.06.2000431˝40˝20˝31129
3939 32Eidelpes Adam1100Slavoj Strojplast Tachov06.09.199943140˝2041090
4040 41Lutfalibayov Kamil1100Sokol Praha-Kobylisy17.09.199943037˝1941107
4141 51Hradecky Ondrej1000Desko Liberec07.09.1999427341841124
4242 35Homola Martin1100Sokol Cesky Brod13.07.200042430˝1241046
4343 23Svejda Jiri1250Sokol Vysehrad19.03.19993240˝23˝31092
4444648Vlkova Anezka1100Spartak Vlasim06.10.20002431˝12˝31037
4545743Pokorna Jana1100SK Rakovnik09.02.199922˝30˝13˝31009
4646829Zitkova Kristyna1250DDM Plana u M.L.23.04.1999329˝371931003
4747955Nova Milena1000Sachklub ZS Hartmanice23.03.1999328˝371631008
4848 47Vacha Marek1100Sokol Klatovy28.09.1999326˝33˝143986
4949 46Tvrdik Simon1100DDM Most05.12.1999326˝331331008
50501053Kretikova Katerina1000Sachklub ZS Hartmanice23.06.1999325˝34143997
51511152Kalinova Eliska1000Spartak Usti n.L.14.05.2000322˝29102913
5252 56Parizek Martin1000Desko Liberec29.09.200032228˝133981
53531245Sulcova Lenka1100DDM Plana u M.L.07.10.199922˝3010˝1868
5454 34Holy Lukas1100Sokol Klatovy20.07.200022431˝92858
55551342Petrikova Katerina1100DDM Plana u M.L.06.11.1999223˝32˝122869
56561457Rerabkova Eliska1000Tourist Biomedica Ricany19.12.200021925˝0772
57571558Zemenova Veronika1000Tourist Biomedica Ricany29.12.200017˝24˝40637
58581650Wojnarova Aneta1100SK Lisa Praha19.08.2000124˝33˝81920
HD8
1  1Dwilewicz Agata1250Jelenia Gora23.06.2001938˝47˝4591783
21 24Mencl Filip1000SK Line04.04.2002736˝463171320
32 5David Matej1100Spartak Vlasim31.08.200131˝39˝2961227
43 3Hurdzan Tomas1250Sokol Klatovy06.01.2001642563361219
54 4Oplustil David1250Sokol Postoupky26.04.2001640˝533561192
65 40Sykora Marek1000Bizuterie Jablonec n.N.12.02.2002639503661269
76 2Eret Matous1250SK Sokol Klatovy04.01.2002637˝50˝3461214
87 29Pastrnek Michal1000Tourist Biomedica Ricany04.09.200163443˝2861208
9819Petraskova Zuzana1100Tourist Biomedica Ricany26.01.2001633˝42˝2461125
109 31Pelnar Jan1000Sokol Domazlice07.02.200139˝5333˝51236
1110 14Zahradnik Ales1100Sachy Povrly17.05.2001334228˝51169
1211 6Dolansky Lukas1100DDM Cesky Krumlov06.03.20023341˝28˝51102
1312 27Novotny Vojtech1000Desko Liberec14.12.2001536˝48˝2851143
1413 12Soukup Jiri1100SK Pyrit Pribram16.03.2001535472851071
1514226Nemcova Karin1000Oaza Praha24.05.2002534˝4425˝41099
1615 17Havelka Jonas1000DDM Ceske Budejovice29.01.200153443˝2451093
1716 23Mazourek Bedrich1000Bohemians Praha09.07.2001533˝432351115
1817 13Steinbauer Filip1100Sachklub Ceske Budejovice04.09.2001532˝42˝2551110
1918310Petrova Eva1100Sokol Klatovy26.02.2001532422551054
2019 11Slavik Matej1100DDM Plana u M.L11.05.2001529˝37˝2251054
2120 16Cach Ondrej10002222 SK Polabiny10.06.20013444˝2541033
2221 15Zitny Michal1100Lokomotiva Brno23.07.200133432541039
2322 25Moller Ondrej1000Jiskra Jaromer20.03.200225321841039
2423 7Holasek Vojtech1100Jiskra Usti Nad Orlici21.02.2001436˝46˝244990
2524 38Suster Martin1000Sachklub Tabor17.07.200243442˝2141001
2625 30Paulus Vaclav1000DDM Varnsdorf16.09.2001431391741001
2726420Korenova Magdalena1000Tourist Biomedica Ricany14.10.200143039˝2141018
2827 37Skuthan Radek1000DDM Most15.04.200243037˝2141001
2928 36Sila Frantisek1000Sokol Praha-Kobylisy03.03.2001426˝33˝144979
3029 21Kosner Richard1000Sokol Cerveny Kostelec17.11.200131˝40˝213992
3130535Rosenbaumova Lea1000Sachovy klub Zdice12.11.200231˝39˝173942
323168Koucha Maryam Amina1100Sokol Klatovy11.08.20012735173931
3332 28Otruba Marek1000Tourist Biomedica Ricany30.03.200126˝33˝153953
3433 39Svacina Miroslav1000Sachklub Tabor05.02.20022228153931
3534722Matickova Silvie1000Sachklub ZS Hartmanice17.06.200233143183947
3635 33Prcek Jakub1000Zahaji16.10.200232734163919
3736842Vitova Anna1000ZS M.Horakove Hr. Kralove06.05.2001323˝29˝103875
3837941Tumova Anna1000Sachklub Tabor18.09.20013232911˝2875
3938 19Kacl David1000SK Dolni Mecholupy02.09.200122532112802
4039 32Popsimov Boris1000SK Dolni Mecholupy20.07.2001222291802
4140 18Jinda Martin1000Sachklub Tabor29.01.200222128˝102791
4241 34Prucha Jiri1000Sachklub Tabor 121˝28˝31660