Výsledky Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapid šachu, Seč, 31.5.-1.6.2008

Výsledky na chess-results.com:

OMEGA plus OPEN - Mistrovství ČR šestičlenných družstev starších žáků 2008
Coprosys OPEN - turnaj dvojic nadějí (žáci do 10 let)
Konečné pořadí turnaje na chess-results neodpovídá skutečnosti, protože losovací program neumí řadit podle turnajových kritérií, správné pořadí je zde
Mercia OPEN - turnaj jednotlivců (trenérů a doprovodu)

Konečné pořadí Mistrovství ČR družstev starších žáků

MČRPoř.St.c.TýmPart.+=-MP3BHmBH.BodySB.Son
111BŠŠ Frýdek-Místek A99002722728640˝286,00
228ŠK Lokomotiva Brno97112220426936˝216,25
32KSN Bratislava96121922729236198,50
344BŠŠ Frýdek-Místek B961219223˝291˝33˝200,75
457Šachklub Sokol Klatovy961219221˝28833˝203,25
565Jiskra Hořice961219209˝274˝39182,50
673SK Oaza Praha960318225˝29331˝188,50
7812SK Boršice96031821427733˝176,00
899Sokol Údlice960318209˝27035164,00
106SK Dunajská Streda952217199˝257˝34˝171,25
91115TJ Sokol Postoupky A95131623730124˝167,25
101229Biomedica Říčany951316212˝271˝28146,50
111316Sokol Bedřichov A95131620326431˝148,75
121410TJ Desko Liberec95131619825434˝147,25
131514Panda Rychnov nad Kněžnou95041523129427˝150,00
141623SK Žamberk A950415201˝26227˝133,50
151725TJ Stefanydes Polička95041519725324121,50
161824ŠK Řevnice950415193˝250˝29˝120,50
171913ŠK Staré Město942314204˝26429136,75
182019TJ Bonex Teplice942314203˝25829˝132,75
192118ŠK Duras BVK Královo Pole942314202259˝31131,25
202238Agentura 64 Grygov935114194˝24930145,00
212332ŠK Smíchov Praha942314189˝24727˝122,50
222426ŠK Vysoké Mýto942314188˝24130˝121,25
232517ŠK TJ MSA Dolní Benešov941413210˝266˝28˝122,00
242621TJ Náměšť nad Oslavou941413209˝264˝27116,50
252720Sokol Praha-Kobylisy941413198257˝26113,00
262835TJ Bohemians Praha941413197˝254˝28˝116,25
272934Dirickx Bohemia Havlíčkův Brod94141318223428˝103,25
283050Sokol Bedřichov B941413180227˝27109,00
293130Sokol Hradec Kralové A9414131752253199,00
303233DDM Třebechovice pod Orebem941413174˝227˝27˝93,75
313331ŠK Líně A94141317422528˝91,75
323427Lokomotiva Zdice941413173˝22526˝101,25
333536TJ Jiskra Ústi nad Orlicí940512176˝23225˝93,50
343639TJ Tatran Poštorná9405121702222584,00
353711ŠK Spartak Ústi nad Labem932411216˝27327110,75
363822Spartak Vlašim A9324111892452999,00
373946Sokol Hradec Králové B932411172˝219˝24˝89,00
3840282222 Polabiny Pardubice A9315101942572086,75
394144TJ Tatran Litovel93151018423022˝76,75
404237Šachklub Tábor93151017823122˝70,50
414342SK Medvědi Zvole931510177˝223˝23˝78,25
424440SK DDM Svitavy931510172˝2222582,25
434541TJ Sokol Postoupky B9315101692002453,00
444643SK KDJS Sedlčany93069186˝23820˝68,00
4547452222 Polabiny Pardubice B93069174˝225˝18˝61,00
464852TJ Sokol Zaječice93069158˝1862146,50
474947Spartak Vlašim C Pravonin93069158186˝2438,50
485055SO DDM Chrudim922581611912042,25
4951532222 Polabiny Pardubice C92167169˝20017˝33,25
505248SK Žamberk B92167166194˝18˝30,00
515351ŠK Líně B92167153˝1832130,00
525449ŠK Sokol Vyšehrad9216715218122˝29,75
535554Spartak Vlašim B92076151˝1782024,00

Konečné pořadí turnaje dvojic nadějí Coprosys OPEN

Šach.JménoNRtgFEDNar.123456789BodyPart.%Rtg-ØRp
1. SK Most (15,5 Body/25 MP3)
1Kadlec Daniel1250CZE15.03.20001?1?1?1117,5983,312451518
2Kastl Daniel1250CZE28.01.19991111011118,0988,911671518
2. SK SSS Stare Mesto (15,5 Body/23 MP3)
1Mrkus Frantisek1359CZE23.04.20001011011?16,5972,212331399
2Stuchly Ondrej1250CZE14.04.19991111111119,09100,011831860
3. Jelenia Gora (13,0 Body/19 MP3)
1Dwilewicz Katarzyna1250POL14.07.1999111?001116,5972,212121378
2Dwilewicz Agata1250POL23.06.20011110101?16,5972,211501316
4. SK Duras BVK Kralovo Pole A (11,0 Body/14 MP3)
1Zeman Radek1250CZE14.08.19991F1001?1?05,0955,612141214
2Koukal Ondrej1100CZE22.09.19991F101101016,0966,711631258
5. Spartak Vlasim A (10,5 Body/14 MP3)
1Pychova Nela1250CZE06.02.19990110101015,0955,611451188
2Helebrand Frantisek1250CZE25.08.199911?01?1?05,5961,111001180
6. Sachklub Tabor B (10,5 Body/17 MP3)
1Vlach Daniel1250CZE03.02.200011011?0004,5950,011841184
2Rybin Jan1250CZE26.09.19991?01?10116,0966,711221247
7. TJ Jiskra Humpolec (10,0 Body/13 MP3)
1Krcil Ales1250CZE05.02.19991?11110117,5983,311781451
2Ptacek Jan1100CZE11.01.200010100?0002,5927,81144978
8. ZS Tyrsova Ceska Lipa (10,0 Body/13 MP3)
1Liska Jiri1100CZE07.09.200010?0?11116,0966,711281253
2Dalecky Jan1100CZE14.03.19990110000114,0944,410941051
9. Sokol Praha-Kobylisy A (10,0 Body/16 MP3)
1Slovak Kilian1250CZE26.02.20001101010105,0955,611341177
2Lutfalibayov Kamil1100CZE17.09.1999??01011105,0955,610891132
10. Panda Rychnov A (10,0 Body/15 MP3)
1Kozusek Daniel1100CZE19.04.199901111?0?05,0955,611611204
2Dostal Vojtech1100CZE10.07.19990110010115,0955,611001143
11. TJ Montako Kralupy (10,0 Body/13 MP3)
1Gruber Tomas1250CZE11.09.19991010110015,0955,611721215
2Smolik Ales1100CZE04.01.19990011110105,0955,611391182
12. SK Spartak Usti nad Labem (10,0 Body/12 MP3)
1Soukup Vaclav1000CZE03.04.200001010?1??4,5950,011721172
2Jirek Jiri1000CZE10.01.200011?1100015,5961,111221202
13. Sokol Hradec Kralove (9,5 Body/12 MP3)
1Szucs Matyas1250CZE10.08.19991111110118,0988,911441495
2Bubenicek Jan1100CZE18.09.200000?0000101,5916,71094821
14. SK TJ MSA Dolni Benesov (9,5 Body/12 MP3)
1Janos Marek1250CZE22.07.1999111???1106,5972,211841350
2Gemsa Pavel1100CZE03.02.19991000101003,0933,311561031
15. TJ Jiskra Usti nad Orlici (9,0 Body/12 MP3)
1Holasek Vit1100CZE03.06.19990101110116,0966,710781203
2Holasek Vojtech1100CZE21.02.20010001000113,0933,31061936
16. SK Ortex Reta Hradec Kralove (9,0 Body/13 MP3)
1Wagner Vojtech1250CZE20.04.20000F101001115,0955,610691164
2Dus Albert1100CZE06.10.19990F101001014,0944,410501050
17. Lokomotiva Zdice A (9,0 Body/12 MP3)
1Baboucek Mikulas1100CZE29.08.20001010100115,0955,611501193
2Civin Dominik1100CZE20.04.20001010110004,0944,411171074
18. TJ Tatran Postorna (9,0 Body/11 MP3)
1Ciprys Matej1000CZE19.01.200210010101?4,5950,011331133
2Ciprysova Ivana1000CZE13.08.19991?01001104,5950,010831083
19. TJ Desko Liberec (9,0 Body/11 MP3)
1Hejduk Miroslav1100CZE16.07.19991011001004,0944,411441101
2Horak Adam1100CZE07.06.20000010011115,0955,610941137
20. TJ Sokol Postoupky (9,0 Body/11 MP3)
1Zavadil Filip1250CZE10.03.20001000110014,0944,411171074
2Polisensky Jan1100CZE09.05.19991??1100015,0955,611001143
21. Spartak Vlasim B (9,0 Body/12 MP3)
1Filip Marek1000CZE29.10.19990010100013,0933,31106981
2David Matej1000CZE31.08.20010110110116,0966,710561181
22. Sachklub Tabor A (9,0 Body/11 MP3)
1Dolezalova Lada1250CZE25.06.19990100001002,0922,212291009
2Trojak Benedikt1250CZE07.11.19991111111007,0977,811331353
23. SK Jicin (8,5 Body/10 MP3)
1Kabelka Ondrej1000CZE03.05.19990000?01102,5927,81100934
2Sajdl Jan1000CZE23.08.20001001011116,0966,710721197
24. Lokomotiva Zdice B (8,0 Body/11 MP3)
1Vykulil David1000CZE19.04.20001F001001014,0944,410881001
2Rosenbaumova Lea1000CZE12.11.20021F001010014,0944,41050963
25. Sokol Praha-Kobylisy B (8,0 Body/12 MP3)
1Ostry Michal1100CZE01.01.1999011?001003,5938,911781098
2Sladkovsky Jaromir1100CZE27.06.19990111?01004,5950,011111111
26. SK Revnice (7,5 Body/9 MP3)
1Visna Matej1100CZE13.05.199901?0011003,5938,911121032
2Paukert Vojtech1100CZE09.07.20000100101014,0944,410721029
27. Sachklub Sokol Klatovy (7,5 Body/11 MP3)
1Vacha Marek1100CZE28.09.19990100?00102,5927,81128962
2Kanak Nicholas1100CZE28.07.20000100111105,0955,610831126
28. Spartak Vlasim C (6,0 Body/9 MP3)
1Lanka Petr1000CZE28.08.20000010011003,0933,31072947
2Lanka Pavel1000CZE28.08.20000010011003,0933,31044919
29. SK Line A (5,0 Body/6 MP3)
1Silhavy Pavel1000CZE11.07.19990000?10001,5916,71089816
2Silhava Aneta1000CZE30.11.1999?001100103,5938,91044964
30. SK Line B (3,5 Body/5 MP3)
1Vosta Matej1000CZE12.11.19990010000102,0922,21061841
2Klik Michal1000CZE02.04.200100?0100001,5916,71033760
31. SK Duras BVK Kralovo Pole B (3,0 Body/3 MP3)
1Chlubny Jan1000CZE20.06.20010001100002,0922,21089869
2Zavadil Matyas1000CZE14.05.20030000010001,0911,11044693
Mimo sout?ž: Hradec + Jicin (4,0 Body/3 MP3)
1Ulrich Jan1100CZE25.08.19990F001?10013,5938,91038995
2Kabelka Tomas1000CZE28.09.20020F0?0000000,595,61038594