Organizační komise zveřejnila seznam přestupů k 3. 10. 2011. K dnešnímu dni je registrováno celkem 15 966 členů, z toho 11 387 aktivních a 4 579 neaktivních.
Členské příspěvky:
A – 7.335 členů x 150,- = 1.100.250,- Kč B - 1.241 členů x 75,- = 93.075,- Kč C - 2.811 členů x 75,- = 210.825,- Kč Celkem: 11.387 členů 1.404.150,- Kč
příjmení a jméno | dat.naroz. | mateřský oddíl | nový oddíl | došlo | vyřízeno | poznámka | poplatek |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Adamec Miloslav | 13.2.2001 | TJ Desko Liberec | TJ Slávia Liberec | 17.5.2011 | 18.5.2011 | 200 | |
Alfimov Igor | 21.6.1995 | Agentura 64 Grygov | Klub šachistů Říčany 1925 | 22.8.2011 | 22.8.2011 | 200 | |
Aparicio Ignacio | 25.3.1967 | TJ Mittal Ostrava | ŠK Petřvald u NJ | 23.9.2011 | 27.9.2011 | technický přestup | 200 |
Augustin Martin | 1.6.1999 | ŠK Veselí n.L. | QCC České Budějovice, sport.klub | 30.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Augustin Petr | 30.3.2002 | ŠK Veselí n.L. | QCC České Budějovice, sport.klub | 18.8.2011 | 18.8.2011 | 200 | |
Babušek Miroslav | 21.2.1940 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | 1000 |
Bartoň Václav | 9.2.1947 | TJ Sokol Tišice | TJ Neratovice | 31.8.2011 | 1.9.2011 | 200 | |
Bartoš Miroslav | 9.3.1977 | ŠK Spartak Ústí n.L. | TJ SVAH Všebořice | 8.8.2011 | 9.8.2011 | 200 | |
Bayer Vlastimil | 19.7.1950 | TJ Mittal Ostrava | Sokol Polanka n/O | 1.9.2011 | 2.9.2011 | 200 | |
Bažant Zdeněk | 5.10.1930 | TJ Slovan Broumov | TJ Náchod | 22.8.2011 | 22.8.2011 | 200 | |
Bedřich Marek | 24.4.1995 | ŠO Kunovice | Šachový klub Ostrožská Nová Ves | 29.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Beil Martin | 25.8.1982 | Sokol Hošťálková | Slavia Kroměříž | 8.7.2011 | 8.7.2011 | 200 | |
Beil Ondřej | 23.2.1989 | ŠK Šternberk | Agentura 64 Grygov | 11.8.2011 | 17.8.2011 | 200 | |
Belačík Jan | 19.3.1958 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Beranová Karin | 2.8.2003 | Karlovarský šachklub Tietz | ŠK Karlovy Vary | 24.8.2011 | 25.8.2011 | 200 | |
Bláhovec Jaroslav | 13.5.1959 | TJ Lokomotiva Radlice, o.s. | ŠK Holdia DP Praha | 13.7.2011 | 13.7.2011 | 200 | |
Blahynka Martin | 11.6.1998 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | ŠK Duras BVK | 8.8.2011 | 14.6.2011 | 11.300,-odstupné zapl. | 200 |
Brát Jiří | 17.6.1958 | ŠK Holdia DP Praha | Šachový oddíl TJ DUKLA Praha | 31.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Brejnik Gustav | 17.8.2000 | Klub šachistů Štětí | TJ Slavoj Litoměřice | 16.8.2011 | 19.8.2011 | 200 | |
Broda Alexej | 26.9.1978 | ŠK Praha-Smíchov | KD Mlejn, o.p.s. | 26.5.2011 | 3.6.2011 | (1) hromadný přestup | |
Broda Michal | 26.2.1988 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Bruna Martin | 19.2.1997 | ŠK DDM Planá u Mar. Lázní | ŠK Tachov | 1.1.2011 | 1.7.2011 | 200 | |
Bureš Jiljí | 23.5.1944 | Sokol Buštěhrad | ŠK Hotel Merkur | 12.5.2011 | 13.7.2011 | 200 | |
Cagašík Tomáš | 30.1.1977 | TJ Spartak Přerov | Agentura Garde Calcio Olomouc | 23.8.2011 | 1.9.2011 | 200 | |
Caha Martin | 24.5.1996 | SK Gym.a Střední pedagog.škola Znojmo | TJ Znojmo | 30.8.2011 | 30.8.2011 | (7) hromadný přestup | |
Canibal Jaromír | 19.12.1947 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Canibal Petr | 20.9.2001 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Canibalová Barbora | 29.1.2004 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Carboch Ladislav | 4.8.1946 | ŠK Spartak Ústí n.L. | TJ Svádov-Olšinky | 19.7.2011 | 19.7.2011 | 200 | |
Ceplecha Tomáš | 11.9.1971 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | 1000 |
Cupal Miroslav | 5.2.1984 | ŠK Slavoj Velké Pavlovice | TJ Podlužan Prušánky | 29.7.2011 | 29.7.2011 | 200 | |
Čech Pavel | 16.5.1974 | ŠK Zlín | Šachový klub Zikuda Turnov-o.s. | 31.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Čechovský Miroslav | 3.11.1966 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Čermák František | 20.5.1946 | TJ Nové Město pod Smrkem | Šachový klub Frýdlant, o.s. | 19.8.2011 | 19.8.2011 | (6) hromadný přestup | |
Černý Josef | 23.1.1992 | CHESS MOST | Šachový klub Viktoria Žižkov | 26.8.2011 | 26.8.2011 | 200 | |
Červená Zuzana | 12.1.1981 | QCC České Budějovice, sport.klub | ŠK Český Krumlov | 26.8.2011 | 26.8.2011 | 200 | |
Česánek Jaroslav | 16.1.1995 | Klub šachistů Říčany 19258 | ŠK Medvědi Zvole | 30.8.2011 | 9.9.2011 | 200 | |
Česenek Jan | 14.8.1998 | TJ ŠO Chrudim | TJ Štefanydes Polička | 4.8.2011 | 4.8.2011 | 200 | |
Čujdík Jiří | 25.8.1961 | Baník Havířov | SK Stonava | 25.8.2011 | 25.8.2011 | 200 | |
Daniel Martin | 9.4.1978 | TJ Jiskra Litomyšl | TJ Bohemians Praha | 11.8.2011 | 11.8.2011 | 200 | |
Davídek Bohuslav | 27.4.1949 | SK Lokomotiva Radlice, o.s. | SK Loko Praha | 27.5.2011 | 27.5.2011 | 200 | |
Devera Martin | 19.3.2002 | ŠK Teplice | Klub šachistů Štětí | 17.5.2011 | 17.5.2011 | 200 | |
Dibák Jan | 7.9.1967 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Dittrich Jiří | 11.4.1940 | Moravská Slavia Brno | ŠK Tišnov | 23.9.2011 | 27.9.2011 | technický přestup | 200 |
Dolanský Lukáš | 6.3.2002 | TJ Spartak Kaplice | ŠACHklub Tábor | 9.5.2011 | 9.5.2011 | 200 | |
Doseděl Jiří | 18.11.1966 | TJ Jiskra Litomyšl | ŠK Vysoké Mýto | 25.8.2011 | 25.8.2011 | 200 | |
Drábek Miloslav | 9.7.1949 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Drastichová Anežka | 5.12.2002 | Slavia Havířov | SK Slavia Orlová | 13.6.2011 | 13.6.2011 | 200 | |
Duma Tomáš | 22.4.1999 | TJ Slovan Moravská Třebová | ŠK Svitavy | 15.4.2011 | 2.5.2011 | 200 | |
Durczok Petr | 10.11.1967 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Dvořák Alois | 24.4.1951 | ŠK Mahrla Praha | TJ Praga Praha | 12.5.2011 | 12.5.2011 | 200 | |
Dvořák Jakub | 5.2.2000 | TJ Slovan Moravská Třebová | ŠK Svitavy | 15.4.2011 | 2.5.2011 | 200 | |
Dvořák Tomáš | 16.9.1982 | Beskydská šachová škola o.s. | TJ Praha-Pankrác | 16.8.2011 | 16.8.2011 | 200 | |
Fencl Pavel | 1.2.1990 | Šachový klub Zdice | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Fiala Robert | 3.11.1981 | ŠK JOLY Lysá nad Labem | TJ Šakal Kozolupy | 18.7.2011 | 18.7.2011 | 200 | |
Fiedler František | 2.7.1950 | 1. Novoborský ŠK | Cvikováček Cvikov | 31.8.2011 | 31.8.2011 | (8) hromadný přestup | 1000 |
Fokt Michal | 28.7.1982 | Sokol Český Brod | Sokol Pečky | 20.6.2011 | 20.6.2011 | 200 | |
Forman Štěpán | 4.4.1981 | Sokol Praha-Kobylisy | ŠK Mahrla Praha | 2.9.2011 | 2.9.2011 | 200 | |
Franc Ondřej | 3.6.1995 | ŠK Řevnice | Klub šachistů Říčany 1925 | 18.8.2011 | 18.8.2011 | 200 | |
Frčka Bohumír | 25.10.1953 | ŠK Český Krumlov | TJ Sokol Chvalšiny | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Funiok Marcel | 15.8.1971 | TJ Slovan Havířov | Baník Havířov | 25.8.2011 | 26.8.2011 | 200 | |
Fusková Martina | 7.5.1998 | ŠK Staré Město | Beskydská šachová škola, o.s. | 9.6.2011 | 13.6.2011 | 3.520,-odstupné zapl. | 200 |
Gdovin Ján | 18.12.1967 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Gibiec Ernest | 16.12.1958 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Gnida Patrik | 25.6.1995 | TŽ Třinec | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Grill Roman | 27.11.1960 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Gruštík Radomír | 21.7.1962 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Gřešica Roman | 27.8.2002 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Hájek Oskar | 18.6.1996 | Tatran Poštorná | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 29.8.2011 | 29.8.2011 | 200 | |
Hájek Pavel | 29.1.1996 | ŠK Vysoké Mýto | TJ Sokol Horní Čermná | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Hajtingr Oldřich | 8.3.1955 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Hála Martin | 12.5.1966 | TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou | TJ Praga Praha | 12.5.2011 | 12.5.2011 | 200 | |
Halbrštát Petr | 14.5.1967 | SK Gym.a Střední pedagog.škola Znojmo | TJ Znojmo | 30.8.2011 | 30.8.2011 | (7) hromadný přestup | |
Hartingerová Martina | 7.5.1999 | ŠK ZŠ Hrabišín | Agentura 64 Grygov | 9.8.2011 | 9.8.2011 | 200 | |
Hataš Oldřich | 22.6.1946 | Šachový klub Bohnice | TJ Sokol Praha-Vršovice | 1.7.2011 | 7.7.2011 | 200 | |
Hataš Radim | 18.3.1973 | CAISSA Úholičky | TJ Sokol Buštěhrad | 23.8.2011 | 25.8.2011 | 200 | |
Hatašová Michaela | 14.2.1997 | CAISSA Úholičky | ŠK Kladno | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Havlíček Zdeněk | 27.8.1946 | TJ Nové Město pod Smrkem | Šachový klub Frýdlant, o.s. | 19.8.2011 | 19.8.2011 | (6) hromadný přestup | |
Havlík Jan | 18.8.1987 | QCC České Budějovice, sport.klub | ŠACHklub Písek | 12.8.2011 | 17.8.2011 | 200 | |
Heindl Karel | 28.9.1942 | Sokol Bzenec | Š.K. 1923 Sokol Kyjov | 25.8.2011 | 1.9.2011 | 200 | |
Hlavatý Ladislav | 13.8.1963 | ŠO Kunovice | TJ Baník Šardice | 23.8.2011 | 23.8.2011 | 200 | |
Hlavsa Filip | 4.1.1992 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Hlína Miloš | 21.9.1977 | Klub šachistů Říčany 19258 | Sokol Tábor | 13.9.2011 | 14.9.2011 | technický přestup | 200 |
Hodan Jiří | 17.1.1994 | TJ Union Plzeň | TJ ZČE Plzeň | 22.6.2011 | 22.5.2011 | 200 | |
Hoke Petr | 12.5.1981 | Klub šachistů Štětí | TJ Slavoj Litoměřice | 16.8.2011 | 16.8.2011 | 200 | |
Holub Aleš | 8.4.1971 | Jiskra Otrokovice | Fatra-Slavia | 26.8.2011 | 26.8.2011 | 200 | |
Holub Tomáš | 22.11.1984 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Hostička František | 27.11.1952 | TJ Praga Praha | QCC České Budějovice, sport.klub | 25.8.2011 | 25.8.2011 | 200 | |
Hrabal Michal | 21.6.2003 | TJ Sokol Valašská Bystřice | Agentura 64 Grygov | 29.4.2011 | 2.5.2011 | 200 | |
Hrančík Martin | 20.3.1980 | Sokol Krucemburk | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 23.5.2011 | 24.5.2011 | 200 | |
Hroch Jiří | 19.6.1963 | ŠK Mariánské Lázně | TJ Košutka Plzeň o.s. | 2.5.2011 | 2.5.2011 | 200 | |
Hřídel Marek | 8.11.1972 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Hudcová Veronika | 8.9.2009 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Hudec Matouš | 19.9.2005 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Chmiel Pavel | 9.3.1965 | TJ Jawa Brodce | Sokol Kolín | 22.8.2011 | 7.9.2011 | 200 | |
Chowaniok Pavel | 2.6.1998 | TŽ Třinec | SK Slavia Orlová | 31.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Churová Hana | 2.6.1952 | TJ Mittal Ostrava | Sokol Polanka n/O | 1.9.2011 | 2.9.2011 | 200 | |
Chwistek Karel | 29.9.2001 | Klub šachistů Říčany 19258 | Slezan Opava | 7.9.2011 | 7.9.2011 | technický přestup | 200 |
Chwistek Marek | 5.4.2004 | Klub šachistů Říčany 19258 | Slezan Opava | 7.9.2001 | 7.9.2011 | technický přestup | 200 |
Indra Antonín | 8.12.1975 | 2222 ŠK Polabiny | ŠO DDM Hlinsko | 23.8.2011 | 25.8.2011 | 200 | |
Ingr František | 29.1.1943 | Š.K. 1923 Sokol Kyjov | KVASACO Vacenovice | 8.7.2011 | 8.7.2011 | 200 | |
Jakša Petr | 17.11.1969 | TJ Desko Liberec | TJ Slávia Liberec | 6.9.2011 | 6.9.2011 | 200 | |
Jána Martin | 15.2.1994 | TJ Náměšť n/Oslavou | TJ Jiskra Humpolec | 31.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Janata David | 14.9.1992 | 1. Novoborský ŠK | Cvikováček Cvikov | 31.8.2011 | 31.8.2011 | (8) hromadný přestup | |
Janata Michal | 6.11.1987 | 1. Novoborský ŠK | Cvikováček Cvikov | 31.8.2011 | 31.8.2011 | (8) hromadný přestup | |
Janata Petr | 22.9.1963 | 1. Novoborský ŠK | Cvikováček Cvikov | 31.8.2011 | 31.8.2011 | (8) hromadný přestup | |
Jandl Vojtěch | 23.6.1998 | ŠACHklub Tábor | Šachový spolek Bechyně | 8.6.2011 | 22.6.2011 | 200 | |
Janzendörfer Zdeněk | 9.1.1963 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Jareš Jiří | 15.10.1958 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Jemelka Jan | 7.5.1974 | SK Přerov | TJ Spartak Přerov | 10.8.2011 | 10.8.2011 | 200 | |
Jeníček Emil | 24.1.1961 | TJ Sokol Litvínov-Lom. | CHESS MOST | 30.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Jersák Jiří | 27.11.1950 | ŠK MOSAD Česká Kamenice | TJ Slavia SČE Děčín | 14.7.2011 | 14.7.2011 | 200 | |
Jícha Tomáš | 11.10.1978 | ŠK Praha-Smíchov | KD Mlejn, o.p.s. | 26.5.2011 | 3.6.2011 | (1) hromadný přestup | |
Jírovský Miloš | 17.3.1974 | ŠK Mahrla Praha | ŠK Rapid Pardubice, o.s. | 27.7.2011 | 28.7.2011 | 200 | |
Jureček Daniel | 20.7.1970 | ŠK West 1999 Opava | Orel Opava | 18.7.2011 | 18.7.2011 | (4) hromadný přestup | 1000 |
Juřek Josef | 18.8.1954 | Agentura 64 Grygov | ŠK AD Jičín | 11.7.2011 | 12.7.2011 | 200 | |
Kabelka Ondřej | 3.5.1999 | ŠK AD Jičín | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | 31.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Kačírek Petr | 5.2.1976 | Šachový klub Zikuta Turnov - o.s. | TJ Slavia Hradec Králové | 8.8.2011 | 8.8.2011 | 200 | |
Kalas Libor | 20.11.1968 | Agentura Garde Calcio Olomouc | Agentura 64 Grygov | 11.8.2011 | 11.8.2011 | 200 | |
Kalík Josef | 1.12.1944 | ŠK Praha-Smíchov | KD Mlejn, o.p.s. | 26.5.2011 | 3.6.2011 | (1) hromadný přestup | |
Kameník Robert | 11.1.1975 | ŠK Mahrla Praha | TJ Sokol Mělník | 26.8.2011 | 29.8.2011 | 200 | |
Kanči Michal | 7.11.1948 | TJ Nové Město pod Smrkem | Šachový klub Frýdlant, o.s. | 19.8.2011 | 19.8.2011 | (6) hromadný přestup | |
Kastner Kamil | 30.4.1986 | 2222 ŠK Polabiny | TJ Spartak Vlašim | 31.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Katolický Ondřej | 19.2.1993 | TJ Bučovice | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 11.5.2011 | 16.8.2011 | 200 | |
Kavický Petr | 21.2.1973 | TJ Nové Město pod Smrkem | Šachový klub Frýdlant, o.s. | 19.8.2011 | 19.8.2011 | (6) hromadný přestup | |
Kenovský Zdeněk | 26.9.1952 | TJ Spartak Třebíč | ŠK Caissa Třebíč | 3.6.2011 | 3.6.2011 | (2) hromadný přestup | 1000 |
Klenner Richard | 23.2.1967 | Sokol Bzenec | TJ ŠK Veselí n/M | 1.8.2011 | 1.8.2011 | 200 | |
Klicnar Martin | 15.3.1972 | TJ Náchod | Šachový klub Viktoria Žižkov | 29.8.2011 | 29.8.2011 | 200 | |
Klíma Lukáš | 4.10.1977 | 1. Novoborský ŠK | ŠK Slavoj Poruba | 29.6.2011 | 30.6.2011 | 200 | |
Klimša Pavel | 13.3.1981 | ŠKTP Hrabyně | Velká Polom | 23.8.2011 | 23.8.2011 | 200 | |
Kloza Jaroslav | 2.11.1939 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Kocur Valter | 5.12.1960 | MSA Dolní Benešov | ŠKTP Hrybyně | 29.8.2011 | 29.8.2011 | 200 | |
Konečný Vladimír | 23.6.1958 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Konopka Michal | 14.3.1966 | 2222 ŠK Polabiny | Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. | 30.6.2011 | 30.6.2011 | 200 | |
Konopka Lukáš | 17.12.1979 | ŠK Praha-Smíchov | Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. | 29.7.2011 | 29.7.2011 | 200 | |
Konvička Martin | 1.10.1995 | TŽ Třinec | Tatra Kopřivnice | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Kopčil Milan | 30.8.1957 | Jiskra Otrokovice | Fatra-Slavia | 26.8.2011 | 26.8.2011 | 200 | |
Kopecký Roman | 22.9.1975 | T.J. Sokol Šumperk | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | 12.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Kopřiva Pavel | 9.2.1958 | ŠK HSM Trutnov | TJ Lokomotiva Trutnov | 16.8.2011 | 16.8.2011 | 200 | |
Kotrč Michal | 19.10.1952 | TJ Praga Praha | SK Rapid Praha | 8.8.2011 | 8.8.2011 | 200 | |
Kovařík Pavel | 20.1.1998 | TJ Sokol Údlice | TJ Slavoj Litoměřice | 16.8.2011 | 16.8.2011 | 200 | |
Kozák Petr | 5.4.1978 | AŠK DA Olomouc | Sokol Skalička | 30.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Kozojed Vlastislav | 12.2.1942 | Jiskra Otrokovice | Fatra-Slavia | 26.8.2011 | 26.8.2011 | 200 | |
Kožaný Jan | 10.5.1979 | ŠK West 1999 Opava | Orel Opava | 18.7.2011 | 18.7.2011 | (4) hromadný přestup | |
Kraisl Vlastimil | 7.7.1956 | TJ Jince | Šachový klub při MĚÚ Hostomice | 3.5.2011 | 3.5.2011 | 200 | |
Krajčovič Filip | 20.2.1977 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Král Jaroslav | 16.11.1939 | TJ SSZŠ Litvínov | TJ Sokol Litvínov-Lom. | 30.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Krásný Drahomír | 16.2.1994 | TJ Sokol Údlice | TJ Klášterec nad Ohří | 1.6.2011 | 3.6.2011 | 200 | |
Kratochvíl Miloš | 4.2.1966 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Krch Ladislav | 15.8.1969 | TJ Nové Město pod Smrkem | Šachový klub Frýdlant, o.s. | 19.8.2011 | 19.8.2011 | (6) hromadný přestup | |
Krňávek Lubomír | 15.5.1953 | TJ Sokol Praha-Vršovice | TJ Praga Praha | 11.7.2011 | 11.7.2011 | 200 | |
Krolop Petr | 3.6.1957 | ŠK Dubňany o.s. | ŠK Hodonín | 18.7.2011 | 19.7.2011 | 200 | |
Krondráf Karel | 29.12.1970 | TJ Žďár nad Sázavou | ŠK DDM Bystřice nad Perštejnem | 30.5.2011 | 2.6.2011 | 200 | |
Křižka Václav | 10.8.1961 | ŠK Domanín | KVASACO Vacenovice | 8.7.2011 | 8.7.2011 | 200 | |
Kubečka David | 20.9.1976 | TJ Sokol Praha-Vršovice | SK OAZA Praha | 27.6.2011 | 27.6.2011 | 200 | |
Kubiena Vladimír | 12.8.1952 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | -5 | |
Kučera Daniel | 5.5.1975 | Šachklub Jilemnice | TJ Spartak Vrchlabí | 14.6.2011 | 14.6.2011 | 200 | |
Kulovaný Radomír | 26.2.1963 | TJ Spartak Třebíč | ŠK Caissa Třebíč | 3.6.2011 | 3.6.2011 | (2) hromadný přestup | |
Kutálek Jan | 16.11.1998 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Kutálková Šárka | 16.11.1998 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Kykal Vojtěch | 20.11.1997 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | TJ Lázně Bělohrad | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Kyselý Ivan | 15.6.1965 | TJ Sokol Údlice | TJ Slovan Jirkov | 5.7.2011 | 8.7.2011 | 200 | |
Lacina Adolf | 4.7.1955 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Lacina Filip | 29.6.1990 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Lacko Dušan | 14.6.1979 | ŠK Duras BVK | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald | 29.7.2011 | 4.8.2011 | 200 | |
Lahner Jakub | 14.1.1984 | Beskydská šachová škola o.s. | 2222 ŠK Polabiny | 22.8.2011 | 22.8.2011 | 200 | |
Landa Jiří | 25.4.1969 | DDM Písek | ŠACHklub Písek | 4.8.2011 | 8.8.2011 | 200 | |
Langr Tomáš | 23.1.1970 | 1. Novoborský ŠK | Cvikováček Cvikov | 31.8.2011 | 31.8.2011 | (8) hromadný přestup | |
Ledvina Libor | 10.9.1961 | TJ KOVO Ždánice | Š.K. 1923 Sokol Kyjov | 25.8.2011 | 1.9.2011 | 200 | |
Lisý Jiří | 19.1.1996 | 1.Novoborský ŠK | ŠK Spartak Ústí n/L. | 5.1.2011 | 3.1.2011 | technický přestup | 200 |
Liška Robert | 20.3.1999 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | Sokol ČOS Vranovice | 2.5.2011 | 2.5.2011 | 200 | |
Londinová Jana | 15.6.1977 | 2222ŠK Polabiny | ŠO DDM Hlinsko | 23.8.2011 | 25.8.2011 | 200 | |
Lužík Libor | 18.10.1973 | T.J. Sokol Šumperk | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | 12.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Lužíková Nikola | 18.1.1996 | T.J. Sokol Šumperk | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | 12.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Lys Josef | 8.6.1957 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Macíček Jakub | 19.9.1990 | TŽ Třinec | Beskydská šachová škola, o.s. | 29.7.2011 | 29.7.2011 | 4.260,-odstupné zapl. | 200 |
Macíček Jan | 20.10.1986 | TJ Mořkov | Beskydská šachová škola, o.s. | 10.8.2011 | 10.8.2011 | 200 | |
Macháň Jan | 22.7.1997 | Šachová škola Panda Rychnov n/K | 2222 ŠK Polabiny | 24.5.2011 | 25.5.2011 | 9.640,-odstupné zapl. | 200 |
Malčánek Jan | 15.5.1993 | CHESSMONT Rožnov p.R | TJ Sokol Valašská Bystřice | 1.7.2011 | 7.7.2011 | 200 | |
Malinovský Petr | 30.4.1960 | Lokomotiva Krnov | TJ Město Albrechtice | 2.9.2011 | 5.9.2011 | 200 | |
Malý Marek | 30.9.1993 | T.J. Sokol Šumperk | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | 12.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Marek Milan | 3.3.1957 | Agentura Garde Calcio Olomouc | KD Mlejn, o.p.s. | 2.8.2011 | 17.8.2011 | 200 | |
Mareš Ilja | 20.3.1954 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem | ŠK Lípa | 24.6.2011 | 24.6.2011 | 200 | |
Markovský Jaroslav | 4.7.1952 | TJ Nové Město pod Smrkem | Šachový klub Frýdlant, o.s. | 19.8.2011 | 19.8.2011 | (6) hromadný přestup | |
Martinek Pavel | 26.2.1965 | ŠK West 1999 Opava | Orel Opava | 18.7.2011 | 18.7.2011 | (4) hromadný přestup | |
Martinek Petr | 31.5.1960 | ŠK West 1999 Opava | Orel Opava | 18.7.2011 | 18.7.2011 | (4) hromadný přestup | |
Maříková Jana | 1.4.1996 | ŠK Veselí n.L. | TJ Náměšť n/Oslavou | 16.5.2011 | 17.5.2011 | 200 | |
Matějček František | 21.2.1946 | ŠK Dobruška | Sokol Sendražice | 23.8.2011 | 23.8.2011 | 200 | |
Matějíčková Lucie | 23.3.1991 | Slezan Opava | ŠO U Lípy Malé Hoštice | 1.9.2011 | 2.9.2011 | 200 | |
Matějka Jan | 30.8.1990 | QCC České Budějovice, sport.klub | Sokol Praha-Kobylisy | 30.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Matějka Radek | 30.7.1976 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Matys Jakub | 13.7.2000 | Klub šachistů Říčany 19258 | ŠK Sokol Vyšehrad | 8.8.2011 | 9.8.2011 | 200 | |
Michálek Jan | 28.5.1969 | ŠK Mahrla Praha | TJ Šakal Kozolupy | 4.5.2011 | 10.5.2011 | 200 | |
Mikulů Lukáš | 4.2.1991 | SK Gym.a Střední pedagog.škola Znojmo | TJ Znojmo | 30.8.2011 | 30.8.2011 | (7) hromadný přestup | |
Milián Milan | 4.8.1951 | Slavoj Bruntál | TJ Město Albrechtice | 2.9.2011 | 5.9.2011 | 200 | |
Mitura Karel | 13.9.1991 | Beskydská šachová škola o.s. | Slavoj Český Těšín | 1.3.2011 | 2.5.2011 | 200 | |
Molík Zdeněk | 28.6.1977 | SK Gym.a Střední pedagog.škola Znojmo | TJ Znojmo | 30.8.2011 | 30.8.2011 | (7) hromadný přestup | |
Molík Zdeněk | 4.6.1958 | SK Gym.a Střední pedagog.škola Znojmo | TJ Znojmo | 30.8.2011 | 30.8.2011 | (7) hromadný přestup | |
Montag Petr | 1.1.1971 | ŠK West 1999 Opava | Orel Opava | 18.7.2011 | 18.7.2011 | (4) hromadný přestup | |
Mrázek Roman | 16.6.1973 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Mrózek Jan | 12.9.1950 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Náplava Milan | 5.6.1971 | Jiskra Otrokovice | Fatra-Slavia | 26.8.2011 | 26.8.2011 | 200 | |
Navara David | 27.3.1985 | ŠK Mahrla Praha | 1. Novoborský ŠK | 10.8.2011 | 10.8.2011 | 200 | |
Navrátil Marek | 21.2.1995 | Sokol Postoupky | Slavia Kroměříž | 7.7.2011 | 7.7.2011 | 200 | |
Navrátilík Pavel | 31.3.1964 | ŠK Holešov | Sokol Postoupky | 13.7.2011 | 13.7.2011 | 200 | |
Neděla Vlastimil | 21.9.1972 | TŽ Třinec | ŠK Slavoj Poruba | 29.6.2011 | 30.6.2011 | 200 | |
Nekvinda Michal | 15.11.1995 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | 31.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Němec Jakub | 8.5.1977 | Jiskra Otrokovice | Fatra-Slavia | 26.8.2011 | 26.8.2011 | 200 | |
Němec Stanislav | 15.4.1967 | ŠK Mahrla Praha | TJ Sokol Mělník | 26.8.2011 | 29.8.2011 | 200 | |
Nezval Martin | 5.10.1997 | ŠK Duras BVK | Moravská Slavia Brno | 31.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Novák Miroslav | 8.9.1947 | ŠK SIGMIA Olomouc | AŠK DA Olomouc | 30.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Nováková Anna | 1.8.2000 | Beskydská šachová škola o.s. | TJ ŠK Veselí n/M | 1.8.2011 | 1.8.2011 | 200 | |
Novotný David | 10.9.1999 | ŠK PORG Praha | Sokol Praha-Kobylisy | 30.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Novotný Leoš | 10.4.1970 | TJ Spartak Třebíč | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 8.6.2011 | 8.6.2011 | 200 | |
Novotný Richard | 16.4.1997 | TJ Spartak Třebíč | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 8.6.2011 | 8.6.2011 | 200 | |
Novotný Robert | 1.6.1971 | ŠK PORG Praha | Sokol Praha-Kobylisy | 30.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Nový Filip | 19.2.2000 | ŠK Sokol Vyšehrad | SK OAZA Praha | 23.5.2011 | 23.5.2011 | 200 | |
Odehnalová Leona | 13.11.1989 | Sokol Tábor | ŠACHklub Tábor | 30.5.2011 | 30.5.2011 | 200 | |
Olšar Jaroslav | 2.3.1959 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Pačovský Jiří | 1.7.1959 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. | ŠK PORG Praga | 27.6.2011 | 29.6.2011 | 200 | |
Paganik Pavel | 17.11.1963 | TJ Slovan Jirkov | CHESS MOST | 19.8.2011 | 19.8.2011 | 200 | |
Paldus Petr | 5.2.1962 | TJ Desko Liberec | TJ Slávia Liberec | 6.9.2011 | 6.9.2011 | 200 | |
Papáček Aleš Manuel | 1.7.2003 | SK LISA, o.s. | ŠK Veselí n.L. | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Pardy Jiří | 21.4.1954 | ŠK West 1999 Opava | Orel Opava | 18.7.2011 | 18.7.2011 | (4) hromadný přestup | |
Pardy Jiří | 2.12.1981 | ŠK West 1999 Opava | Orel Opava | 18.7.2011 | 18.7.2011 | (4) hromadný přestup | |
Paroulek Pavel | 30.12.1981 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | Sokol Skalička | 26.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Pataridis Janis | 1.2.1937 | Šachový klub Černý Baron, o.s. | ŠK Kostelec nad Čern.lesy | 8.8.2011 | 9.8.2011 | 200 | |
Paukert Jindřich | 16.2.1994 | ŠK Kladno | ŠK Řevnice | 18.8.2011 | 18.8.2011 | 200 | |
Pavelka Pavel | 2.3.1944 | ŠK Praha-Smíchov | KD Mlejn, o.p.s. | 26.5.2011 | 3.6.2011 | (1) hromadný přestup | |
Pavera Vít | 23.5.1978 | ŠK West 1999 Opava | Orel Opava | 18.7.2011 | 18.7.2011 | (4) hromadný přestup | |
Pavlíček Lukáš | 15.9.2003 | ŠK Svitavy | TJ Štefanydes Polička | 23.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Pavlík Otto | 9.4.1959 | TJ Nové Město pod Smrkem | Šachový klub Frýdlant, o.s. | 19.8.2011 | 19.8.2011 | (6) hromadný přestup | |
Pekáč Martin | 15.2.1968 | MSA Dolní Benešov | ŠO U Lípy Malé Hoštice | 31.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Peška Antonín | 8.10.1948 | TJ Sokol Holešov | ŠK Holešov | 30.6.2011 | 30.6.2011 | 200 | |
Petr Martin | 23.8.1988 | 2222 ŠK Polabiny | ŠK Rapid Pardubice, o.s. | 27.7.2011 | 1.8.2011 | 16.700,-odstupné zapl. | 200 |
Petruň Milan | 9.3.1980 | TJ Lanškroun | Šachklub města Dobrovice | 4.8.2011 | 8.8.2011 | 200 | |
Petružálek Jiří | 29.3.1949 | ŠK Bohemia Pardubice o.s. | ŠK Rapid Pardubice, o.s. | 31.8.2011 | 1.9.2011 | 200 | |
Pilch Jan | 21.11.1946 | Slavia Havířov | Baník Havířov | 18.7.2011 | 19.7.2011 | 200 | |
Píša Ivo | 17.5.1956 | Sokol Pečky | ŠO Stavby mostů Praha | 30.8.2011 | 1.9.2011 | 200 | |
Plzák Jan | 3.8.1980 | TJ Sokol Plzeň-Letná | TJ Košutka Plzeň o.s. | 2.5.2011 | 2.5.2011 | 200 | |
Polák Petr | 22.10.1968 | ŠK West 1999 Opava | Orel Opava | 18.7.2011 | 18.7.2011 | (4) hromadný přestup | |
Porteš Pavel | 12.5.1960 | ŠK Praha-Smíchov | KD Mlejn, o.p.s. | 26.5.2011 | 3.6.2011 | (1) hromadný přestup | |
Potůček Milan | 2.7.1941 | TcJ Sokol Benešov | TJ Sokol Neveklov | 30.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Práza Antonín | 12.1.2001 | Šachový klub Viktoria Žižkov | Sokol Praha-Kobylisy | 12.8.2011 | 12.8.2011 | 200 | |
Práza Jan | 1.4.1998 | Šachový klub Viktoria Žižkov | Sokol Praha-Kobylisy | 12.8.2011 | 12.8.2011 | 200 | |
Prokeš Karel | 14.2.1947 | ŠK VA Brno | ŠK Tetčice | 21.6.2011 | 21.6.2011 | 200 | |
Prokůpek Marek | 4.4.1981 | Slavia Kroměříž | ŠK Slavoj Velké Pavlovice | 12.8.2011 | 12.8.2011 | 200 | |
Přibylová Sofie | 1.4.2002 | ŠK PORG Praha | TJ Sokol Lány | 1.8.2011 | 1.8.2011 | 200 | |
Ptáček Tomáš | 13.3.1998 | Sokol Hradec Králové | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové | 30.5.2011 | 2.6.2011 | 200 | |
Pták Pavel | 17.6.1947 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Pukl Rostislav | 9.2.1982 | Sokol Bzenec | ŠK Staré Město | 29.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Randliszek Pavel | 14.4.1986 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Richterová Nataša | 15.6.1996 | ŠK Duras BVK | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 29.8.2011 | 29.8.2011 | 200 | |
Rousis Igors | 7.4.1961 | Beskydská šachová škola o.s. | Šachový klub Geofin Ostrava | 30.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Rozšafný Michal | 13.2.1994 | TJ Sokol Údlice | CHESS MOST | 19.8.2011 | 19.8.2011 | 200 | |
Rusín Tomáš | 23.10.1984 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Rusnák Jan | 10.12.1986 | ŠK Vysoké Mýto | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Růžička Petr | 22.1.1973 | Tatra Kopřivnice | Agentura 64 Grygov | 10.8.2011 | 10.8.2011 | 200 | |
Růžička Václav | 13.10.1968 | ŠK Kladno | DDM Praha 6 | 13.7.2011 | 2.8.2011 | 200 | |
Řehoř Dominik | 10.9.1998 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | Sokol ČOS Vranovice | 2.5.2011 | 2.5.2011 | 200 | |
Řehořek Martin | 26.9.1964 | SK Litoměřice | Sokol Mladá Boleslav | 2.8.2011 | 2.8.2011 | 200 | |
Řehůřek Lukáš | 6.11.1980 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | ŠK Bystrc Oilers | 16.6.2011 | 17.6.2011 | 200 | |
Řičánek Miloslav | 2.3.1946 | TJ Praga Praha | TJ Lokomotiva Liberec | 19.9.2011 | 19.9.2011 | technický přestup | 200 |
Říha František | 7.3.1946 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Sabolová Kristýna | 6.3.1995 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | ŠK Vysoké Mýto | 25.8.2011 | 25.8.2011 | 200 | |
Senft Michal | 9.7.2000 | ŠK Tachov | TJ ZČE Plzeň | 14.1.2011 | 17.1.2011 | technický přestup | 200 |
Sharashenidze Akaki | 9.4.1983 | TŽ Třinec | ŠK PORG Praha | 27.6.2011 | 27.6.2011 | 200 | |
Schever Leopold | 17.6.1937 | TJ Nové Město pod Smrkem | Šachový klub Frýdlant, o.s. | 19.8.2011 | 19.8.2011 | (6) hromadný přestup | 1000 |
Schill Daniel | 19.11.1996 | ŠK KDJS Sedlčany | TJ Sokol Neveklov | 26.8.2011 | 26.8.2011 | 200 | |
Schneider Michal | 1.11.1957 | SK Gym.a Střední pedagog.škola Znojmo | TJ Znojmo | 30.8.2011 | 30.8.2011 | (7) hromadný přestup | |
Schula Michal | 18.6.1971 | TJ Praha-Pankrác | ŠK Mahrla Praha | 2.9.2011 | 2.9.2011 | 200 | |
Schuster Petr | 17.10.1942 | Sokol Střelice | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 29.8.2011 | 29.8.2011 | 200 | |
Schwab Zdeněk | 29.6.1939 | ŠK Zlín | ŠK Zlínterm | 9.6.2011 | 17.6.2011 | 200 | |
Slavík Josef | 14.7.1949 | ŠK Líně | TJ Lokomotiva Plzeň | 17.8.2011 | 17.8.2011 | 200 | |
Slavík Vladimír | 18.9.1948 | TJ ČECHIE Zastávka | MKS Vyškov | 22.6.2011 | 27.6.2011 | 200 | |
Slížek Josef | 12.11.1935 | TJ Sokol Valašská Bystřice | CHESSMONT Rožnov p.R. | 29.6.2011 | 29.6.2011 | 200 | |
Smolka Josef | 9.10.1929 | TJ Jawa Brodce | ŠO Stavby mostů Praha | 1.8.2011 | 1.8.2011 | 200 | |
Sobek Jaroslav | 8.10.1955 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Sobek Martin | 13.5.1985 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Sobek Rostislav | 21.11.1953 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Sochna Dušan | 15.8.1963 | Sokol Bzenec | TJ ŠK Veselí n/M | 1.8.2011 | 1.8.2011 | 200 | |
Sojka Aleš | 29.1.1977 | ŠK Holešov | Slavia Kroměříž | 18.8.2011 | 18.8.2011 | 200 | |
Sokolovská Jitka | 22.2.1953 | ŠK Teplárna Praha-Malešice | TJ Spartak Pelhřimov | 29.8.2011 | 2.9.2011 | 200 | |
Solný Michal | 15.8.1973 | ŠK West 1999 Opava | Orel Opava | 18.7.2011 | 18.7.2011 | (4) hromadný přestup | |
Souček Jaroslav | 17.9.1955 | ŠK West 1999 Opava | Orel Opava | 18.7.2011 | 18.7.2011 | (4) hromadný přestup | |
Spal Milan | 13.5.1959 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Sporka Božetěch | 10.3.1953 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Spurný Ondřej | 3.5.1975 | Sokol Přemyslovice | ŠK PORG Praha | 18.7.2011 | 18.7.2011 | 200 | |
Staněk Petr | 8.8.1982 | Sokol Postoupky | TJ Jiskra Jaroměř | 15.9.2011 | 15.9.2011 | technický přestup | 200 |
Staněk Stanislav | 29.5.1964 | Podhradní Lhota | Moravská Slavia Brno | 29.6.2011 | 29.6.2011 | 200 | |
Stankovič David | 14.4.2002 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | Sokol ČOS Vranovice | 2.5.2011 | 2.5.2011 | 200 | |
Steiner Juraj | 13.8.1948 | ŠK Řevnice | Steinitz - Makabi Praha | 22.8.2011 | 23.8.2011 | 200 | |
Stetz Jan | 24.2.1955 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Stodolová Kristýna | 27.12.1986 | TJ Štefanydes Polička | TJ Spartak Vlašim | 31.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Streďák Josef | 4.7.1953 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Sucharda David | 3.9.1999 | Sokol Hradec Králové | Podzvičinská šachová škola | 9.6.2011 | 13.6.2011 | 200 | |
Suchomel Jan | 19.2.1998 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sázavou | 12.6.2011 | 13.6.2011 | 200 | |
Suchomel Jaromír | 8.5.1971 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | ŠK Sklo-Bohenmia Světlá n.Sáz. | 31.8.2011 | 5.9.2011 | 200 | |
Suchomelová Simona | 19.2.1998 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sázavou | 12.6.2011 | 13.6.2011 | 200 | |
Sukaný Adam | 20.6.1998 | TJ Spartak Třebíč | ŠK Caissa Třebíč | 3.6.2011 | 3.6.2011 | (2) hromadný přestup | |
Sukaný Albert | 27.10.1996 | TJ Spartak Třebíč | ŠK Caissa Třebíč | 3.6.2011 | 3.6.2011 | (2) hromadný přestup | |
Svíženský Luboš | 19.3.1981 | ŠK Vinohrady Brno | Sokol Praha-Kobylisy | 30.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Sýkora Milan | 5.2.1996 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | TJ Žďár nad Sázavou | 30.8.2011 | 6.9.2011 | 200 | |
Szirmai Emil | 14.3.1954 | TJ Bohemians Praha | Steinitz - Makabi Praha | 22.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Szotek Josef | 30.7.1954 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Szücz Matyáš | 10.8.1999 | Sokol Hradec Králové | ŠK Lípa | 9.5.2011 | 9.5.2011 | 2.500,-odstupné zapl. | 200 |
Šafařík Vojtěch | 25.12.1995 | Sokol Bzenec | Jiskra Strážnice | 31.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Šebesta Josef | 16.12.1946 | Sokol Bzenec | KVASACO Vacenovice | 8.7.2011 | 8.7.2011 | 200 | |
Šedivý Martin | 26.4.1995 | Jiskra RMSK Nový Bydžov | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Šerek Ondřej | 22.2.2000 | Beskydská šachová škola o.s. | TJ Fulnek | 23.9.2011 | 27.9.2011 | technický přestup | 200 |
Šimeček Bohumil | 20.5.1967 | TJ Sokol Praha-Vršovice | SK Loko Praha | 29.4.2011 | 2.5.2011 | 200 | |
Šimek Vladimír | 1.3.1949 | Sokol Písek | ŠACHklub Písek | 1.7.2011 | 7.7.2011 | (3) hromadný přestup | |
Šindelář Pavel | 15.12.1949 | Klub šachistů Říčany 19258 | FIMA ČSOB | 29.8.2011 | 29.8.2011 | 200 | |
Šindler Michal | 26.11.1983 | VOKD Poruba | Klub šachistů Říčany 1925 | 26.7.2011 | 26.7.2011 | 200 | |
Šišák Richard | 1.1.1968 | ŠK Střelnice Kadaň | ŠK DDM Postoloprty | 6.6.2011 | 14.6.2011 | 200 | |
Škaroupka Jiří | 28.11.1972 | SK Gym.a Střední pedagog.škola Znojmo | TJ Znojmo | 30.8.2011 | 30.8.2011 | (7) hromadný přestup | |
Šklíba Martin | 22.11.1981 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | 25.8.2011 | 25.8.2011 | 200 | |
Škorpík Josef | 11.2.2001 | ŠK Dubňamy o.s. | ŠK při ZŠ a MŠ Ratíškovice | 11.7.2011 | 11.7.2011 | 200 | |
Šobáň Jaroslav | 14.6.1972 | Agentura 64 Grygov | Agentura Garde Calcio Olomouc | 26.8.2011 | 29.8.2011 | 200 | |
Šourek Martin | 13.10.1995 | ŠACHklub Tábor | Klub šachistů Říčany 1925 | 22.8.2011 | 22.8.2011 | 200 | |
Štampovský Libor | 23.11.1971 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Štefan Jaroslav | 10.6.1988 | TJ Lázně Bělohrad | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší | 24.8.2011 | 25.8.2011 | 200 | |
Štěrba Erik | 30.1.1957 | ŠK Praha-Smíchov | KD Mlejn, o.p.s. | 26.5.2011 | 3.6.2011 | (1) hromadný přestup | 1000 |
Štoček Jiří | 10.5.1977 | 1. Novoborský ŠK | ŠK JOLY Lysá nad Labem | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Štola Stanislav | 8.3.1956 | ŠK Praha-Smíchov | KD Mlejn, o.p.s. | 26.5.2011 | 3.6.2011 | (1) hromadný přestup | |
Štork Rostislav | 28.10.1969 | TJ Spartak Třebíč | ŠK Caissa Třebíč | 3.6.2011 | 3.6.2011 | (2) hromadný přestup | |
Štverák Milan | 26.4.1957 | Zbrojovka Vsetín | Sokol Skalička | 26.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Šuráň Jan | 25.6.2003 | TJ Bohemians Praha | ŠK PORG Praha | 30.6.2011 | 30.6.2011 | 200 | |
Švanda Josef | 21.3.1956 | SK Gym.a Střední pedagog.škola Znojmo | TJ Znojmo | 30.8.2011 | 30.8.2011 | (7) hromadný přestup | |
Švanda Pavel | 29.3.1957 | ŠK Gordic Jihlava | ŠK Caissa Třebíč | 26.7.2011 | 27.7.2011 | 200 | |
Talpa Pavel | 8.10.1974 | SK Gym.a Střední pedagog.škola Znojmo | TJ Znojmo | 30.8.2011 | 30.8.2011 | (7) hromadný přestup | |
Tauš Martin | 16.12.1976 | TJ Mittal Ostrava | VOKD Poruba | 1.8.2011 | 1.8.2011 | 200 | |
Tenk Petr | 1.2.1967 | TJ Košutka Plzeň o.s. | TJ ZČE Plzeň | 6.5.2011 | 6.5.2011 | 200 | |
Tenkl Jaroslav | 13.9.1977 | TJ Spartak Třebíč | ŠK Caissa Třebíč | 3.6.2011 | 3.6.2011 | (2) hromadný přestup | |
Tesař Martin | 29.7.1977 | Sokol Bakov nad Jizerou | Šachklub města Dobrovice | 22.8.2011 | 22.8.2011 | 200 | |
Tichý Miroslav | 28.3.1976 | Sportovní klub Prostějov | SK ROŠADA Prostějov | 30.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Tichý Petr | 4.10.1973 | ŠK AD Jičín | ŠK Spartak Čelákovice | 30.8.2011 | 30.8.2011 | 200 | |
Tilgner Marcel | 6.8.1995 | ŠK Teplice | CHESS MOST | 19.8.2011 | 22.8.2011 | 200 | |
Tobišková Petra | 8.5.1994 | Šachová škola Panda Rychnov n/K | ŠK Lípa | 26.7.2011 | 26.7.2011 | 200 | |
Tomíšek Petr | 29.7.1953 | TJ Sokol Struhařov | TJ Praha-Pankrác | 8.7.2011 | 8.7.2011 | 200 | |
Trapl Dalibor | 29.8.1991 | TJ Mittal Ostrava | VOKD Poruba | 1.8.2011 | 1.8.2011 | 200 | |
Trejbal Tomáš | 29.8.1984 | TJ Lokomotiva Liberec | Šachový klub Frýdlant, o.s. | 19.8.2011 | 19.8.2011 | 200 | |
Trnka Tomáš | 22.2.1947 | PROSTOR Šach | Tatran Poštorná | 2.9.2011 | 2.9.2011 | 200 | |
Tůma Jan | 13.8.1997 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | TJ Štefanydes Polička | 24.8.2011 | 25.8.2011 | 200 | |
Tyburec Zdeněk | 19.12.1954 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Tyleček Drahomír | 14.8.1958 | TJ Mittal Ostrava | TJ Mariánské Hory | 25.5.2011 | 25.5.2011 | 200 | |
Utratil Ferdinand | 28.4.1943 | TJ Sokol Tišice | TJ Neratovice | 31.8.2011 | 1.9.2011 | 200 | |
Vacek Jaroslav | 8.10.1950 | Sokol Červený Kostelec | TJ Slavia Hradec Králové | 11.7.2011 | 11.7.2011 | 200 | |
Václavíček Lukáš | 4.9.1996 | TJ Desko Liberec | 2222 ŠK Polabiny | 18.5.2011 | 18.5.2011 | 200 | |
Vaculík Jakub | 31.3.1997 | T.J. Sokol Šumperk | TJ Sokol Lázně Velké Losiny | 12.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Válek Vladislav | 16.1.1992 | TJ Lokomotiva Liberec | Šachový klub Frýdlant, o.s. | 19.8.2011 | 19.8.2011 | 200 | |
Valtera Jiří | 4.4.1944 | Sokol Český Brod | TJ Kralupy nad Vltavou | 19.8.2011 | 19.8.2011 | 200 | |
Vaněček Ivo | 7.10.1937 | CAISSA Úholičky | Šachový klub při MĚÚ Hostomice | 5.8.2011 | 5.8.2011 | 200 | |
Vass Peter | 13.9.1968 | Šachový klub Černý Baron, o.s. | USK Praha | 31.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Vašina František | 28.2.1930 | Slavia Kroměříž | Sokol Kvasice | 29.7.2011 | 29.7.2011 | 200 | |
Vávra Radim | 15.7.1972 | 2222 ŠK Polabiny | ŠK Rapid Pardubice, o.s. | 31.8.2011 | 1.9.2011 | 200 | |
Věchet Stanislav | 13.9.1949 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. | ŠK Hustopeče | 26.7.2011 | 26.7.2011 | 200 | |
Velík Jan | 31.7.1974 | TJ AERO Odolena Voda | TJ Sokol Struhařov | 6.5.2011 | 6.5.2011 | 200 | |
Vémola Šimon | 23.11.2003 | ŠK Vinohrady Brno | Sportovní klub Vyškov | 23.8.2011 | 23.8.2011 | 200 | |
Vémola Štěpán | 9.3.2001 | ŠK Vinohrady Brno | Sportovní klub Vyškov | 23.8.2011 | 28.3.2011 | 200 | |
Vesecký Martin | 16.7.1992 | Sokol Pečky | Sokol Kolín | 17.6.2011 | 17.6.2011 | 200 | |
Vesselovsky Serguei | 26.1.1952 | Jäkl Karviná | Beskydská šachová škola, o.s. | 14.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Vimmer Miloš | 13.9.1948 | ŠK Kladno | ŠO TP NOVA Kladno | 19.8.2011 | 19.8.2011 | 200 | |
Viták Pavel | 19.1.1978 | TJ Praha-Pankrác | CHESSMONT Rožnov p.R. | 29.6.2011 | 29.6.2011 | 200 | |
Vítek Jan | 27.4.1955 | Sportovní klub Újezd nad Lesy | TJ Praga Praha | 12.5.2011 | 12.5.2011 | 200 | |
Vlach Karel | 6.3.1979 | ŠK Zlín | CAISSA Úholičky | 26.8.2011 | 26.8.2011 | 200 | |
Vlasák Lukáš | 8.12.1993 | ŠK Sokol Klatovy | Tatran Litovel | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Vlček Bohumír | 5.10.1950 | 1. Novoborský ŠK | Cvikováček Cvikov | 31.8.2011 | 31.8.2011 | (8) hromadný přestup | |
Vokáč Marek | 6.12.1958 | 1. Novoborský ŠK | ŠK Mahrla Praha | 2.9.2011 | 2.9.2011 | 200 | |
Vrecion Jiří | 24.9.1999 | Šachový klub Zdice | ŠK Řevnice | 16.8.2011 | 16.8.2011 | 200 | |
Walowy Bohumír | 4.10.1944 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Wiedermann Jan | 24.11.1952 | ŠK Global Sokolov | TJ Baník Habartov | 21.6.2011 | 21.6.2011 | 200 | |
Wrzecionko David | 9.9.1976 | Viktorie Bohumín | SKK-ZP Rokycany | 26.5.2011 | 7.7.2011 | 200 | |
Zapletal Jiří | 22.9.1962 | Loko Zábřeh | Agentura Garde Calcio Olomouc | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Zeinert Michal | 15.9.1989 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 30.8.2011 | 30.8.2011 | 6.400,-odstupné zapl. | 200 |
Zeman Arnošt | 16.4.1957 | TJ Štefanydes Polička | Šachový klub Lokomotiva Brno o.s. | 29.8.2011 | 8.9.2011 | 200 | |
Zerzánková Aneta | 27.8.1990 | TJ Spartak Třebíč | ŠK Caissa Třebíč | 3.6.2011 | 3.6.2011 | (2) hromadný přestup | |
Zikmund Daniel | 20.8.1972 | ŠK Praha-Smíchov | Šachový klub Sobotka, o.s. | 31.8.2011 | 31.8.2011 | 200 | |
Zimniok Lubomír | 24.9.1965 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Zimniok Zdeněk | 10.1.1969 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Zimnioková Jarmila | 20.2.1961 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Zimnioková Markéta | 27.1.1994 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Zvardoň Petr | 3.2.1960 | Sokol Francova Lhota | Sokol Hošťálková | 27.7.2011 | 27.7.2011 | 200 | |
Zwardoň Vojtěch | 24.4.1990 | Jäkl Karviná | Šachový klub Karviná o.s. | 15.8.2011 | 15.8.2011 | (5) hromadný přestup | |
Žalčík Vincent | 17.5.1957 | T.J. Sokol Morkovice | Sokol Litenčice | 24.8.2011 | 24.8.2011 | 200 | |
Žatečková Karolína | 5.7.1998 | SK Děčín | TJ Sokol Údlice | 25.5.2011 | 26.5.2011 | 200 | |
Žitná Aneta | 20.4.1995 | Šachová škola Panda Rychnov n/K | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem | 30.6.2011 | 30.6.2011 | 200 | |
63000 |
Přestupy prozatím nevyřízené:
Jméno, příjmení | dat.naroz. | Mateřský oddíl | Nový oddíl | došlo | vyřízeno | poznámka | poplatek |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Havlíčková Martéta | 23.4.1978 | TJ Semily | ŠK PS Tuhaň | 31.8.2011 | nevyřízeno | až po schůzi VV ŠSČR | 200 |
Skrbek Milan | 19.4.1975 | TJ Semily | ŠK PS Tuhaň | 31.8.2011 | nevyřízeno | až po schůzi VV ŠSČR | 200 |