V čele českého žebříčku LOK ČR k 5.5.2008 je David Navara - 2613, ŠK Mahrla Praha před Zbyňkem Hráčkem - 2596, 1. Novoborský ŠK a Vlastimilem Babulou - 2589, Agentura 64 Grygov. V kategorii žen vede Jana Jacková - 2378, Beskydská šachová škola o.s. a v kategorii H20 Viktor Láznička - 2562, ŠK Rapid Pardubice, o.s. ...
# | Jmeno | Rok.nar. | VT | ELO ČR | Oddil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Navara David | 85 | GM | 2613 | ŠK Mahrla Praha |
2 | Hráček Zbyněk | 70 | GM | 2596 | 1. Novoborský ŠK |
3 | Babula Vlastimil | 73 | GM | 2589 | Agentura 64 Grygov |
4 | Láznička Viktor | 88 | GM | 2562 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. |
5 | Štoček Jiří | 77 | GM | 2555 | TJ Ostrov |
6 | Oral Tomáš | 77 | GM | 2551 | Tatran Litovel |
7 | Hába Petr | 65 | GM | 2543 | 1. Novoborský ŠK |
8 | Votava Jan | 74 | GM | 2539 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. |
9 | Polák Tomáš | 74 | GM | 2523 | ŠK Zlín |
10 | Mirumian Viguen | 77 | IM | 2518 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. |
11 | Rausis Igors | 61 | GM | 2518 | Beskydská šachová škola o.s. |
12 | Cvek Robert | 79 | GM | 2513 | 1. Novoborský ŠK |
13 | Kalod Radek | 78 | GM | 2496 | 1. Novoborský ŠK |
14 | Jansa Vlastimil | 42 | GM | 2495 | ŠK Mahrla Praha |
15 | Jirovský Miloš | 74 | GM | 2487 | ŠK Mahrla Praha |
16 | Bernášek Jan | 86 | IM | 2484 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. |
17 | Vološin Leonid | 64 | GM | 2472 | Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. |
18 | Meduna Eduard | 50 | GM | 2466 | ŠK Mahrla Praha |
19 | Velička Petr | 67 | GM | 2464 | ŠK H Fuchs Ostrava |
20 | Žilka Štěpán | 88 | IM | 2460 | Tatran Litovel |
21 | Blatný Pavel | 68 | GM | 2459 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
22 | Mokrý Karel | 59 | GM | 2458 | Agentura 64 Grygov |
23 | Jirka Jiří | 83 | IM | 2457 | TJ Bohemians Praha |
24 | Šimáček Pavel | 79 | IM | 2455 | 1. Novoborský ŠK |
25 | Vokáč Marek | 58 | GM | 2455 | 1. Novoborský ŠK |
26 | Berezjuk Sergej | 60 | IM | 2454 | Beskydská šachová škola o.s. |
27 | Petr Martin | 88 | IM | 2454 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. |
28 | Rašík Vítězslav | 73 | IM | 2447 | ŠK H Fuchs Ostrava |
29 | Lechtýnský Jiří | 47 | GM | 2441 | Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. |
30 | Orság Milan | 64 | IM | 2440 | ŠK Dům armády Praha |
31 | Biolek Richard | 70 | IM | 2438 | Agentura 64 Grygov |
32 | Klíma Lukáš | 77 | IM | 2437 | 1. Novoborský ŠK |
33 | Doležal Radoslav | 77 | IM | 2432 | ŠK Mahrla Praha |
34 | Hausner Ivan | 52 | IM | 2422 | ŠK Mahrla Praha |
35 | Černoušek Lukáš | 83 | IM | 2417 | SK Litoměřice |
36 | Chytilek Roman | 76 | IM | 2417 | ŠK Zlín |
37 | Cífka Stanislav | 87 | FM | 2416 | ŠK Mahrla Praha |
38 | Civín Tomáš | 76 | M | 2416 | ŠK Mahrla Praha |
39 | Zvára Petr | 75 | FM | 2416 | TJ Bohemians Praha |
40 | Neuman Petr | 78 | IM | 2414 | TJ Bohemians Praha |
41 | Čech Pavel | 74 | IM | 2412 | ŠK Zlín |
42 | Talla Vladimír | 73 | IM | 2412 | ŠK H Fuchs Ostrava |
43 | Špaček Petr | 54 | IM | 2408 | Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. |
44 | Konopka Michal | 66 | IM | 2407 | Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. |
45 | David Pavel | 65 | IM | 2405 | ŠK Zlín |
46 | Kaňovský David | 86 | IM | 2404 | Agentura 64 Grygov |
47 | Michenka Jozef | 55 | IM | 2403 | Tatran Litovel |
48 | Zpěvák Pavel | 58 | IM | 2403 | ŠK Staré Město |
49 | Nun Jiří | 57 | IM | 2396 | TJ Slavia Hradec Králové |
50 | Sosna Jan | 60 | IM | 2390 | ŠK Zlín |
51 | Bažant Petr | 82 | M | 2389 | ŠK Zlín |
52 | Kubala Martin | 77 | IM | 2388 | Beskydská šachová škola o.s. |
53 | Malinovský Karel | 88 | FM | 2385 | Agentura 64 Grygov |
54 | Plát Vojtěch | 94 | FM | 2381 | ŠK Sokol Klatovy |
55 | Kulhánek Tomáš | 78 | IM | 2379 | 1. Novoborský ŠK |
56 | Jacková Jana | 82 | IM | 2378 | Beskydská šachová škola o.s. |
57 | Ambrož Jan | 54 | IM | 2375 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
58 | Kačírek Petr | 76 | FM | 2372 | Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. |
59 | Sodoma Jan | 83 | M | 2372 | TJ Bohemians Praha |
60 | Šuráň Jan | 77 | FM | 2367 | TJ Bohemians Praha |
61 | Tričkov Vasil | 69 | IM | 2364 | TJ Bohemians Praha |
62 | Přibyl Josef | 47 | IM | 2363 | ŠK Holdia DP Praha |
63 | Roško Luboš | 87 | M | 2361 | 2222 ŠK Polabiny |
64 | Vesselovsky Serguei | 52 | IM | 2361 | Jäkl Karviná |
65 | Jasný Stanislav | 78 | FM | 2358 | Beskydská šachová škola o.s. |
66 | Langner Ladislav | 69 | IM | 2358 | TŽ Třinec |
67 | Možný Miloš | 54 | IM | 2358 | Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. |
68 | Turner Jan | 73 | M | 2357 | TJ Slavoj Strojplast Tachov |
69 | Žůrek Milan | 66 | IM | 2357 | Tatran Litovel |
70 | Červený Petr | 87 | M | 2355 | ŠK Duras BVK |
71 | Vojta Tomáš | 76 | FM | 2355 | TJ Spartak Vlašim |
72 | Neckář Lubomír | 50 | IM | 2353 | ŠK JOLY Lysá nad Labem |
73 | Stratil Ladislav | 68 | IM | 2353 | Tatran Litovel |
74 | Dobrovolský Ladislav | 50 | IM | 2351 | ŠK Šenov |
75 | Mudrák Josef | 61 | FM | 2350 | Slavia Kroměříž |
76 | Jüptner Jan | 80 | FM | 2346 | TJ Spartak Vrchlabí |
77 | Pisk Petr | 74 | IM | 2344 | ŠK Zlín |
78 | Polášek Jaroslav | 57 | IM | 2344 | TJ Praha-Pankrác |
79 | Sabol Marian | 66 | FM | 2343 | ŠK Vysoké Mýto |
80 | Sluka Radek | 76 | M | 2341 | Agentura 64 Grygov |
81 | Trapl Jindřich | 42 | IM | 2341 | TJ Bonex Teplice |
82 | Bažant Petr | 57 | M | 2340 | ŠK Staré Město |
83 | Rojíček Vojtěch | 90 | FM | 2340 | Beskydská šachová škola o.s. |
84 | Chloupek Stanislav | 73 | M | 2338 | ŠK Sokol Vyšehrad |
85 | Novák Pavel | 80 | M | 2337 | Sokol Plzeň 1 |
86 | Prandstetter Eduard | 48 | IM | 2336 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. |
87 | Virostko Petr | 81 | M | 2336 | Beskydská šachová škola o.s. |
88 | Jirovský Pavel | 73 | IM | 2331 | Sokol Kolín |
89 | Břečka Ivan | 77 | M | 2329 | TJ Mittal Ostrava |
90 | Neděla Vlastimil | 72 | IM | 2328 | ŠK H Fuchs Ostrava |
91 | Walek Milan | 69 | FM | 2328 | TŽ Třinec |
92 | Sharashenidze Akaki | 83 | M | 2326 | TŽ Třinec |
93 | Krejčí Jan | 92 | FM | 2324 | Tatran Litovel |
94 | Kučera Petr | 64 | FM | 2324 | 1. Novoborský ŠK |
95 | Příborský Ivo | 86 | M | 2323 | Sokol Plzeň 1 |
96 | Řehořek Martin | 64 | M | 2323 | ŠK EMERGE Mladá Boleslav |
97 | Šimek Petr | 60 | FM | 2322 | QCC České Budějovice, sportovní klub |
98 | Priehoda Vítězslav | 60 | IM | 2321 | ŠK JOLY Lysá nad Labem |
99 | Stehno Pavel | 83 | M | 2321 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. |
100 | Bernard Borek | 82 | M | 2320 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. |
# | Jmeno | Rok.nar. | VT | ELO ČR | Oddil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jacková Jana | 82 | IM | 2378 | Beskydská šachová škola o.s. |
2 | Němcová Kateřina | 90 | WIM | 2293 | SK OAZA Praha |
3 | Kulovaná Eva | 87 | WIM | 2286 | ŠK Gordic Jihlava |
4 | Richtrová Eliška | 59 | WGM | 2265 | QCC České Budějovice, sportovní klub |
5 | Sikorová Olga | 75 | WIM | 2251 | TŽ Třinec |
6 | Blažková Petra | 78 | WIM | 2247 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
7 | Kubíková Hana | 62 | WFM | 2216 | TJ Praga Praha |
8 | Kořenová Martina | 75 | WIM | 2202 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
9 | Havlíková Kristýna | 92 | WFM | 2200 | ŠK Sokol Klatovy |
10 | Pirklová Hana | 82 | Mž | 2190 | Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou |
11 | Čedíková Kateřina | 81 | WIM | 2188 | ŠK Sokol Klatovy |
12 | Orságová Silvie | 75 | WIM | 2175 | ŠK Dům armády Praha |
13 | Hitzgerová Gabriela | 79 | WIM | 2175 | TJ Bohemians Praha |
14 | Olšarová Karolína | 93 | Mž | 2175 | SK Slavia Orlová |
15 | Pertlová Soňa | 88 | WFM | 2168 | TŽ Třinec |
16 | Folková Martina | 73 | Mž | 2165 | Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou |
17 | Eretová Jana | 73 | Mž | 2138 | ŠK Sokol Klatovy |
18 | Medunová Věra | 65 | WIM | 2113 | SK Stonava |
19 | Urbánková Eva | 74 | Mž | 2111 | TJ Praha-Pankrác |
20 | Svobodová Michaela | 66 | WFM | 2105 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
21 | Holušová Táňa | 86 | WFM | 2102 | Beskydská šachová škola o.s. |
22 | Jínová Lucie | 83 | Mž | 2099 | 1. Novoborský ŠK |
23 | Kubíková Alena | 88 | WFM | 2089 | Sokol Praha-Kobylisy |
24 | Jilemnická Jana | 80 | Mž | 2083 | ŠK Sokol Jablonec nad Nisou |
25 | Valíčková Martina | 86 | Mž | 2078 | TŽ Třinec |
26 | Hallerová Eva | 75 | Mž | 2077 | TJ Sokol Plzeň-Letná |
27 | Eretová Květa | 26 | WGM | 2072 | ŠK Sokol Vyšehrad |
28 | Komárková Magdaléna | 77 | Mž | 2069 | TJ Štefanydes Polička |
29 | Čejková Miroslava | 69 | Mž | 2065 | ŠK Mahrla Praha |
30 | Novosadová Kristýna | 90 | Mž | 2057 | Beskydská šachová škola o.s. |
31 | Němcová Kristýna | 88 | Mž | 2051 | SK OAZA Praha |
32 | Rožumberská Jitka | 87 | KMž | 2041 | ŠK Dům armády Praha |
33 | Olšarová Tereza | 91 | Mž | 2035 | SK Slavia Orlová |
34 | Blümelová Zdeňka | 63 | Mž | 2032 | Slavia Kroměříž |
35 | Barošová Marie | 22 | KMž | 2030 | Sokol Hutisko-Solanec |
36 | Zákoucká Adéla | 87 | KMž | 2028 | TJ Spartak Vrchlabí |
37 | Hodová Lucie | 84 | Mž | 2021 | ŠK Líně |
38 | Schirmbeck Štěpánka | 80 | Mž | 2020 | SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo |
39 | Stodolová Kristýna | 86 | KMž | 2019 | SK Viktoria Žižkov |
40 | Palková Kateřina | 90 | KMž | 2016 | ŠK Sokol Klatovy |
41 | Drašnarová Marta | 51 | KMž | 2012 | TJ Náchod |
42 | Peltanová Zuzana | 72 | Mž | 2011 | TJ Spartak Pelhřimov |
43 | Valíčková Petra | 87 | KMž | 2011 | TŽ Třinec |
44 | Marečková Martina | 90 | KMž | 2010 | Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou |
45 | Reitingerová Iveta | 89 | KMž | 2008 | ŠK Most |
46 | Bartoszová Jitka | 69 | M | 2007 | TŽ Třinec |
47 | Vavrušková Romana | 78 | Mž | 2003 | TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou |
48 | Vaňková Marcela | 66 | WFM | 1998 | Jiskra RMSK Nový Bydžov |
49 | Horáková Dana | 64 | WFM | 1997 | ŠK Slavoj Poruba |
50 | Buldrová Monika | 81 | Mž | 1978 | ŠK Sokol Klatovy |
# | Jmeno | Rok.nar. | VT | ELO ČR | Oddil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Láznička Viktor | 88 | GM | 2562 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. |
2 | Žilka Štěpán | 88 | IM | 2460 | Tatran Litovel |
3 | Petr Martin | 88 | IM | 2454 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. |
4 | Malinovský Karel | 88 | FM | 2385 | Agentura 64 Grygov |
5 | Plát Vojtěch | 94 | FM | 2381 | ŠK Sokol Klatovy |
6 | Rojíček Vojtěch | 90 | FM | 2340 | Beskydská šachová škola o.s. |
7 | Krejčí Jan | 92 | FM | 2324 | Tatran Litovel |
8 | Biolek Richard | 90 | M | 2318 | Agentura 64 Grygov |
9 | Příborský Jan | 88 | M | 2311 | Sokol Plzeň 1 |
10 | Ponížil Cyril | 91 | M | 2296 | ŠK Zlín |
11 | Němcová Kateřina | 90 | WIM | 2293 | SK OAZA Praha |
12 | Bureš Jaroslav | 93 | KM | 2290 | Sportovní klub Prostějov |
13 | Kočiščák Jiří | 93 | KM | 2281 | Beskydská šachová škola o.s. |
14 | Svoboda Václav | 92 | KM | 2269 | SK OAZA Praha |
15 | Vrána Jan | 88 | KM | 2228 | 1. Novoborský ŠK |
16 | Příborský Marek | 88 | KM | 2220 | Sokol Plzeň 1 |
17 | Roubalík Jakub | 91 | KM | 2218 | ŠK Zlín |
18 | Kratochvíl Milan | 91 | KM | 2213 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
19 | Havlíková Kristýna | 92 | WFM | 2200 | ŠK Sokol Klatovy |
20 | Šimůnek Filip | 89 | KM | 2186 | Sokol Plzeň 1 |
21 | Postupa Pavel | 88 | KM | 2185 | ŠK JOLY Lysá nad Labem |
22 | Kuchynka Lukáš | 92 | KM | 2182 | ŠK Hustopeče |
23 | Krčál Michal | 89 | KM | 2181 | ŠK Zlín |
24 | Olšarová Karolína | 93 | Mž | 2175 | SK Slavia Orlová |
25 | Cuhra Martin | 89 | KM | 2174 | QCC České Budějovice, sportovní klub |
26 | Pertlová Soňa | 88 | WFM | 2168 | TŽ Třinec |
27 | Zanikov Konstantin | 91 | KM | 2165 | ŠK Praha-Smíchov |
28 | Vlasák Lukáš | 93 | KM | 2164 | TJ Spartak Chodov |
29 | Oreský Jan | 90 | KM | 2162 | 1. Novoborský ŠK |
30 | Mudra Tomáš | 88 | KM | 2157 | ŠK Duras BVK |
31 | Zeinert Michal | 89 | KM | 2157 | ŠK Rapid Pardubice, o.s. |
32 | Slovák Petr | 88 | KM | 2155 | Beskydská šachová škola o.s. |
33 | Štukner Šimon | 90 | KM | 2153 | Beskydská šachová škola o.s. |
34 | Klecker Tadeáš | 93 | KM | 2151 | SK OAZA Praha |
35 | Kučera Petr | 88 | KM | 2150 | 1. Novoborský ŠK |
36 | Šenkýř Martin | 89 | KM | 2150 | ŠK Zlín |
37 | Konštacký Matěj | 91 | KM | 2150 | TJ Mořkov |
38 | Šimek Jan | 89 | KM | 2148 | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
39 | Horák Karel | 90 | KM | 2147 | ŠK Sokol Vyšehrad |
40 | Šrejber Michal | 93 | KM | 2137 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
41 | Macíček Jakub | 90 | KM | 2136 | TJ Mořkov |
42 | Trapl Dalibor | 91 | KM | 2136 | VOKD Poruba |
43 | Zwardoň Vojtěch | 90 | KM | 2130 | Jäkl Karviná |
44 | Suchánek Miroslav | 91 | KM | 2124 | MSA Dolní Benešov |
45 | Kratochvíl Karel | 88 | KM | 2122 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
46 | Rabatin Jakub | 94 | KM | 2117 | Beskydská šachová škola o.s. |
47 | Uřičář Jakub | 90 | KM | 2110 | ŠK Staré Město |
48 | Fojtů Jan | 90 | KM | 2107 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
49 | Hrouza Ondřej | 88 | KM | 2101 | Lokomotiva Krnov |
50 | Havlík Jindřich | 89 | 1 | 2096 | Sokol Plzeň 1 |
# | Jmeno | Rok.nar. | VT | ELO ČR | Oddil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Němcová Kateřina | 90 | WIM | 2293 | SK OAZA Praha |
2 | Havlíková Kristýna | 92 | WFM | 2200 | ŠK Sokol Klatovy |
3 | Olšarová Karolína | 93 | Mž | 2175 | SK Slavia Orlová |
4 | Pertlová Soňa | 88 | WFM | 2168 | TŽ Třinec |
5 | Kubíková Alena | 88 | WFM | 2089 | Sokol Praha-Kobylisy |
6 | Novosadová Kristýna | 90 | Mž | 2057 | Beskydská šachová škola o.s. |
7 | Němcová Kristýna | 88 | Mž | 2051 | SK OAZA Praha |
8 | Olšarová Tereza | 91 | Mž | 2035 | SK Slavia Orlová |
9 | Palková Kateřina | 90 | KMž | 2016 | ŠK Sokol Klatovy |
10 | Marečková Martina | 90 | KMž | 2010 | Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou |
11 | Reitingerová Iveta | 89 | KMž | 2008 | ŠK Most |
12 | Miturová Magdaléna | 93 | 1 | 1918 | Beskydská šachová škola o.s. |
13 | Sochorová Jana | 91 | 1 | 1884 | Sokol Buštěhrad |
14 | Němcová Karolína | 93 | KMž | 1880 | SK OAZA Praha |
15 | Bartošová Lucie | 89 | 1ž | 1861 | TJ Jiskra Litomyšl |
16 | Valešová Šárka | 92 | 1 | 1852 | ŠK Zlín |
17 | Pavelková Michaela | 92 | 1 | 1846 | Beskydská šachová škola o.s. |
18 | Dočekalová Zuzana | 91 | 1ž | 1843 | VOKD Poruba |
19 | Bálková Anna | 90 | Mž | 1841 | Tatran Poštorná |
20 | Prokopová Jiřina | 92 | 1ž | 1835 | Jiskra RMSK Nový Bydžov |
21 | Sabolová Gabriela | 92 | 1ž | 1826 | ŠK Vysoké Mýto |
22 | Grussová Helena | 93 | 2 | 1790 | TJ Klášterec nad Ohří |
23 | Palková Nikola | 93 | 2 | 1789 | TJ Union Plzeň |
24 | Langnerová Karolína | 94 | 1ž | 1787 | Beskydská šachová škola o.s. |
25 | Kocourková Zuzana | 92 | 1ž | 1786 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
26 | Kolomazníková Barbora | 93 | 1ž | 1785 | ŠK Zlín |
27 | Maříková Jana | 96 | 2 | 1783 | ŠK Veselí n.L. |
28 | Slívová Veronika | 93 | 2 | 1773 | TJ Slovan Havířov |
29 | Čuprová Iva | 91 | 1ž | 1738 | MKS Vyškov |
30 | Nytrová Adéla | 92 | 1 | 1697 | Agentura 64 Grygov |
31 | Škutová Sněžena | 91 | 2 | 1687 | ŠK Sokol Klatovy |
32 | Johnová Eliška | 96 | 2 | 1679 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
33 | Skočková Kateřina | 88 | 2 | 1671 | VOKD Poruba |
34 | Odehnalová Leona | 89 | 2 | 1660 | Sokol Tábor |
35 | Gilíková Michaela | 88 | 2 | 1658 | Slezan Opava |
36 | Říhová Kamila | 91 | 2 | 1649 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
37 | Tomečková Aneta | 93 | 1ž | 1647 | Sokol Postoupky |
38 | Ševčíková Marie | 92 | 2 | 1645 | ŠK Duras BVK |
39 | Škorvagová Martina | 92 | 2 | 1630 | ŠK Sokol Klatovy |
40 | Petrážová Kateřina | 88 | 2 | 1608 | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
41 | Phamová Xuan Mai | 94 | 2 | 1602 | ŠK Zlín |
42 | Špererová Kateřina | 93 | 2 | 1555 | ŠK Karlovy Vary |
43 | Steinhauserová Anna | 94 | 2 | 1549 | ŘEMDIH Strmilov |
44 | Šimurdová Zdeňka | 93 | 2 | 1544 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
45 | Janouchová Marcela | 92 | 3 | 1543 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
46 | Šoltysová Andrea | 92 | 3 | 1543 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
47 | Hejná Jana | 88 | 3 | 1535 | TJ Bučovice |
48 | Zrůstová Helena | 88 | 2 | 1533 | DDM Kolín |
49 | Skalová Nikola | 88 | 3 | 1515 | Jiskra RMSK Nový Bydžov |
50 | Nováková Veronika | 95 | 2 | 1513 | Beskydská šachová škola o.s. |
# | Jmeno | Rok.nar. | VT | ELO ČR | Oddil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Plát Vojtěch | 94 | FM | 2381 | ŠK Sokol Klatovy |
2 | Rojíček Vojtěch | 90 | FM | 2340 | Beskydská šachová škola o.s. |
3 | Krejčí Jan | 92 | FM | 2324 | Tatran Litovel |
4 | Biolek Richard | 90 | M | 2318 | Agentura 64 Grygov |
5 | Ponížil Cyril | 91 | M | 2296 | ŠK Zlín |
6 | Němcová Kateřina | 90 | WIM | 2293 | SK OAZA Praha |
7 | Bureš Jaroslav | 93 | KM | 2290 | Sportovní klub Prostějov |
8 | Kočiščák Jiří | 93 | KM | 2281 | Beskydská šachová škola o.s. |
9 | Svoboda Václav | 92 | KM | 2269 | SK OAZA Praha |
10 | Roubalík Jakub | 91 | KM | 2218 | ŠK Zlín |
11 | Kratochvíl Milan | 91 | KM | 2213 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
12 | Havlíková Kristýna | 92 | WFM | 2200 | ŠK Sokol Klatovy |
13 | Kuchynka Lukáš | 92 | KM | 2182 | ŠK Hustopeče |
14 | Olšarová Karolína | 93 | Mž | 2175 | SK Slavia Orlová |
15 | Zanikov Konstantin | 91 | KM | 2165 | ŠK Praha-Smíchov |
16 | Vlasák Lukáš | 93 | KM | 2164 | TJ Spartak Chodov |
17 | Oreský Jan | 90 | KM | 2162 | 1. Novoborský ŠK |
18 | Štukner Šimon | 90 | KM | 2153 | Beskydská šachová škola o.s. |
19 | Klecker Tadeáš | 93 | KM | 2151 | SK OAZA Praha |
20 | Konštacký Matěj | 91 | KM | 2150 | TJ Mořkov |
21 | Horák Karel | 90 | KM | 2147 | ŠK Sokol Vyšehrad |
22 | Šrejber Michal | 93 | KM | 2137 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
23 | Macíček Jakub | 90 | KM | 2136 | TJ Mořkov |
24 | Trapl Dalibor | 91 | KM | 2136 | VOKD Poruba |
25 | Zwardoň Vojtěch | 90 | KM | 2130 | Jäkl Karviná |
26 | Suchánek Miroslav | 91 | KM | 2124 | MSA Dolní Benešov |
27 | Rabatin Jakub | 94 | KM | 2117 | Beskydská šachová škola o.s. |
28 | Uřičář Jakub | 90 | KM | 2110 | ŠK Staré Město |
29 | Fojtů Jan | 90 | KM | 2107 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
30 | Pecha Tomáš | 92 | KM | 2094 | Beskydská šachová škola o.s. |
31 | Pečinka Martin | 90 | 1 | 2088 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
32 | Tuma Jakub | 92 | KM | 2085 | ŠK Most |
33 | Petráž Martin | 91 | 1 | 2069 | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
34 | Fiala Václav | 91 | 1 | 2063 | SK Boršice |
35 | Novosadová Kristýna | 90 | Mž | 2057 | Beskydská šachová škola o.s. |
36 | Kratochvíl Josef | 92 | KM | 2054 | TJ Náměšť n/Oslavou |
37 | Mrázek Lumír | 93 | 1 | 2044 | SK Slavia Orlová |
38 | Horsák Jan | 90 | 1 | 2037 | ŠK Staré Město |
39 | Olšarová Tereza | 91 | Mž | 2035 | SK Slavia Orlová |
40 | Sirota Sergej | 90 | 1 | 2028 | 1. Novoborský ŠK |
41 | Růžička Václav | 94 | 1 | 2021 | ŠK Kladno |
42 | Dvořák Martin | 91 | 1 | 2020 | Sokol Postoupky |
43 | Jančařík Joel | 93 | 1 | 2019 | Sokol Praha-Kobylisy |
44 | Palková Kateřina | 90 | KMž | 2016 | ŠK Sokol Klatovy |
45 | Kraus Tomáš | 95 | 1 | 2016 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
46 | Klement Lukáš | 92 | 1 | 2012 | ŠK Most |
47 | Marečková Martina | 90 | KMž | 2010 | Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou |
48 | Straka Vojtěch | 93 | 1 | 2010 | SK OAZA Praha |
49 | Půlpán Jakub | 98 | 1 | 2005 | TJ ŠO a DDM Chrudim |
50 | Vala Filip | 92 | 1 | 2004 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
# | Jmeno | Rok.nar. | VT | ELO ČR | Oddil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Němcová Kateřina | 90 | WIM | 2293 | SK OAZA Praha |
2 | Havlíková Kristýna | 92 | WFM | 2200 | ŠK Sokol Klatovy |
3 | Olšarová Karolína | 93 | Mž | 2175 | SK Slavia Orlová |
4 | Novosadová Kristýna | 90 | Mž | 2057 | Beskydská šachová škola o.s. |
5 | Olšarová Tereza | 91 | Mž | 2035 | SK Slavia Orlová |
6 | Palková Kateřina | 90 | KMž | 2016 | ŠK Sokol Klatovy |
7 | Marečková Martina | 90 | KMž | 2010 | Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou |
8 | Miturová Magdaléna | 93 | 1 | 1918 | Beskydská šachová škola o.s. |
9 | Sochorová Jana | 91 | 1 | 1884 | Sokol Buštěhrad |
10 | Němcová Karolína | 93 | KMž | 1880 | SK OAZA Praha |
11 | Valešová Šárka | 92 | 1 | 1852 | ŠK Zlín |
12 | Pavelková Michaela | 92 | 1 | 1846 | Beskydská šachová škola o.s. |
13 | Dočekalová Zuzana | 91 | 1ž | 1843 | VOKD Poruba |
14 | Bálková Anna | 90 | Mž | 1841 | Tatran Poštorná |
15 | Prokopová Jiřina | 92 | 1ž | 1835 | Jiskra RMSK Nový Bydžov |
16 | Sabolová Gabriela | 92 | 1ž | 1826 | ŠK Vysoké Mýto |
17 | Grussová Helena | 93 | 2 | 1790 | TJ Klášterec nad Ohří |
18 | Palková Nikola | 93 | 2 | 1789 | TJ Union Plzeň |
19 | Langnerová Karolína | 94 | 1ž | 1787 | Beskydská šachová škola o.s. |
20 | Kocourková Zuzana | 92 | 1ž | 1786 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
21 | Kolomazníková Barbora | 93 | 1ž | 1785 | ŠK Zlín |
22 | Maříková Jana | 96 | 2 | 1783 | ŠK Veselí n.L. |
23 | Slívová Veronika | 93 | 2 | 1773 | TJ Slovan Havířov |
24 | Čuprová Iva | 91 | 1ž | 1738 | MKS Vyškov |
25 | Nytrová Adéla | 92 | 1 | 1697 | Agentura 64 Grygov |
26 | Škutová Sněžena | 91 | 2 | 1687 | ŠK Sokol Klatovy |
27 | Johnová Eliška | 96 | 2 | 1679 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
28 | Říhová Kamila | 91 | 2 | 1649 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
29 | Tomečková Aneta | 93 | 1ž | 1647 | Sokol Postoupky |
30 | Ševčíková Marie | 92 | 2 | 1645 | ŠK Duras BVK |
31 | Škorvagová Martina | 92 | 2 | 1630 | ŠK Sokol Klatovy |
32 | Phamová Xuan Mai | 94 | 2 | 1602 | ŠK Zlín |
33 | Špererová Kateřina | 93 | 2 | 1555 | ŠK Karlovy Vary |
34 | Steinhauserová Anna | 94 | 2 | 1549 | ŘEMDIH Strmilov |
35 | Šimurdová Zdeňka | 93 | 2 | 1544 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
36 | Janouchová Marcela | 92 | 3 | 1543 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
37 | Šoltysová Andrea | 92 | 3 | 1543 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
38 | Nováková Veronika | 95 | 2 | 1513 | Beskydská šachová škola o.s. |
39 | Sabolová Kristýna | 95 | 2 | 1505 | ŠK Vysoké Mýto |
40 | Zavadilová Karolína | 95 | 3 | 1498 | ŠK Duras BVK |
41 | Březinová Jana | 90 | 3 | 1496 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
42 | Rosenbaumová Anna | 93 | 3 | 1493 | TJ Lokomotiva Zdice |
43 | Novotná Kristýna | 93 | 3 | 1490 | ŠK Karlovy Vary |
44 | Strouhalová Lenka | 93 | 3 | 1486 | ŠK Zlín |
45 | Écsiová Dominika | 92 | 3 | 1482 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
46 | Zpěváková Jana | 94 | 3 | 1478 | ŠK Staré Město |
47 | Fusková Martina | 98 | 3 | 1478 | ŠK Staré Město |
48 | Cholevová Kristýna | 90 | 3 | 1477 | Šach.spol. Frýdek-Místek |
49 | Smolíková Barbora | 90 | 3 | 1477 | TJ Kaučuk Kralupy nad Vltavou |
50 | Jínová Denisa | 94 | 3 | 1475 | ŠK ZŠ Tyršova Česká Lípa |
# | Jmeno | Rok.nar. | VT | ELO ČR | Oddil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Plát Vojtěch | 94 | FM | 2381 | ŠK Sokol Klatovy |
2 | Krejčí Jan | 92 | FM | 2324 | Tatran Litovel |
3 | Bureš Jaroslav | 93 | KM | 2290 | Sportovní klub Prostějov |
4 | Kočiščák Jiří | 93 | KM | 2281 | Beskydská šachová škola o.s. |
5 | Svoboda Václav | 92 | KM | 2269 | SK OAZA Praha |
6 | Havlíková Kristýna | 92 | WFM | 2200 | ŠK Sokol Klatovy |
7 | Kuchynka Lukáš | 92 | KM | 2182 | ŠK Hustopeče |
8 | Olšarová Karolína | 93 | Mž | 2175 | SK Slavia Orlová |
9 | Vlasák Lukáš | 93 | KM | 2164 | TJ Spartak Chodov |
10 | Klecker Tadeáš | 93 | KM | 2151 | SK OAZA Praha |
11 | Šrejber Michal | 93 | KM | 2137 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
12 | Rabatin Jakub | 94 | KM | 2117 | Beskydská šachová škola o.s. |
13 | Pecha Tomáš | 92 | KM | 2094 | Beskydská šachová škola o.s. |
14 | Tuma Jakub | 92 | KM | 2085 | ŠK Most |
15 | Kratochvíl Josef | 92 | KM | 2054 | TJ Náměšť n/Oslavou |
16 | Mrázek Lumír | 93 | 1 | 2044 | SK Slavia Orlová |
17 | Růžička Václav | 94 | 1 | 2021 | ŠK Kladno |
18 | Jančařík Joel | 93 | 1 | 2019 | Sokol Praha-Kobylisy |
19 | Kraus Tomáš | 95 | 1 | 2016 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
20 | Klement Lukáš | 92 | 1 | 2012 | ŠK Most |
21 | Straka Vojtěch | 93 | 1 | 2010 | SK OAZA Praha |
22 | Půlpán Jakub | 98 | 1 | 2005 | TJ ŠO a DDM Chrudim |
23 | Vala Filip | 92 | 1 | 2004 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
24 | Svoboda Karel | 93 | 1 | 2002 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
25 | Kracík Tomáš | 93 | 1 | 1999 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem |
26 | Pilch Roman | 92 | 1 | 1993 | TŽ Třinec |
27 | Körschner Miroslav | 93 | KM | 1989 | ŠK Most |
28 | Škut Michal | 93 | 1 | 1982 | ŠK Sokol Klatovy |
29 | Hubáček Ondřej | 92 | 1 | 1977 | Sokol Hradec Králové |
30 | Šnevajs Heřman | 92 | 1 | 1977 | Agentura 64 Grygov |
31 | Gabriel Adam | 93 | 1 | 1976 | SK Boršice |
32 | Nguyen Dinh Phong | 93 | 1 | 1976 | ŠK Sokol Klatovy |
33 | Braun Marek | 94 | KM | 1973 | TJ Desko Liberec |
34 | Seidl Antonín | 93 | 1 | 1970 | Sokol Bedřichov |
35 | Bílek Martin | 92 | 1 | 1964 | SK OAZA Praha |
36 | Bednář Marcel | 92 | 1 | 1948 | ŠK Holdia DP Praha |
37 | Baláček Tadeáš | 95 | 1 | 1944 | Sokol Kolín |
38 | Náplava Pavel | 94 | 1 | 1942 | SK Boršice |
39 | Kawulok Marek | 93 | 1 | 1937 | TŽ Třinec |
40 | Třešňák Filip | 95 | 1 | 1934 | TJ Krásná Lípa |
41 | Rubeš Jan | 95 | 1 | 1933 | TJ Bonex Teplice |
42 | Volčík Luděk | 95 | 1 | 1932 | SK Boršice |
43 | Steinhauser Dominik | 92 | 1 | 1931 | ŘEMDIH Strmilov |
44 | Bujnošek Tomáš | 95 | 1 | 1922 | Beskydská šachová škola o.s. |
45 | Premus Jan | 93 | 1 | 1919 | Slezan Opava |
46 | Miturová Magdaléna | 93 | 1 | 1918 | Beskydská šachová škola o.s. |
47 | Kříž Daniel | 92 | 1 | 1917 | SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany |
48 | Škoda Martin | 93 | 1 | 1914 | Sokol Bedřichov |
49 | Kozel Jan | 93 | 1 | 1913 | Beskydská šachová škola o.s. |
50 | Kriebel Tadeáš | 95 | 1 | 1899 | MSA Dolní Benešov |
Nguyen Martin | 92 | 2 | 1889 | TJ Spartak Vlašim |
# | Jmeno | Rok.nar. | VT | ELO ČR | Oddil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Škorvagová Martina | 92 | 2 | 1630 | ŠK Sokol Klatovy |
2 | Novotná Kristýna | 93 | 3 | 1490 | ŠK Karlovy Vary |
3 | Strouhalová Lenka | 93 | 3 | 1486 | ŠK Zlín |
4 | Kejhová Lenka | 93 | 3 | 1404 | TJ Union Plzeň |
5 | Urgácsová Sára | 93 | 3 | 1385 | TJ Slovan Havířov |
6 | Nguyenová Adéla | 93 | 3 | 1366 | TcJ Sokol Benešov |
7 | Šotolová Anna | 96 | 3 | 1277 | Klub šachistů Štětí |
8 | Havlíková Kristýna | 92 | WFM | 2200 | ŠK Sokol Klatovy |
9 | Olšarová Karolína | 93 | Mž | 2175 | SK Slavia Orlová |
10 | Miturová Magdaléna | 93 | 1 | 1918 | Beskydská šachová škola o.s. |
11 | Němcová Karolína | 93 | KMž | 1880 | SK OAZA Praha |
12 | Valešová Šárka | 92 | 1 | 1852 | ŠK Zlín |
13 | Pavelková Michaela | 92 | 1 | 1846 | Beskydská šachová škola o.s. |
14 | Prokopová Jiřina | 92 | 1ž | 1835 | Jiskra RMSK Nový Bydžov |
15 | Sabolová Gabriela | 92 | 1ž | 1826 | ŠK Vysoké Mýto |
16 | Grussová Helena | 93 | 2 | 1790 | TJ Klášterec nad Ohří |
17 | Palková Nikola | 93 | 2 | 1789 | TJ Union Plzeň |
18 | Langnerová Karolína | 94 | 1ž | 1787 | Beskydská šachová škola o.s. |
19 | Kocourková Zuzana | 92 | 1ž | 1786 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
20 | Kolomazníková Barbora | 93 | 1ž | 1785 | ŠK Zlín |
21 | Maříková Jana | 96 | 2 | 1783 | ŠK Veselí n.L. |
22 | Slívová Veronika | 93 | 2 | 1773 | TJ Slovan Havířov |
23 | Nytrová Adéla | 92 | 1 | 1697 | Agentura 64 Grygov |
24 | Johnová Eliška | 96 | 2 | 1679 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
25 | Tomečková Aneta | 93 | 1ž | 1647 | Sokol Postoupky |
26 | Ševčíková Marie | 92 | 2 | 1645 | ŠK Duras BVK |
27 | Phamová Xuan Mai | 94 | 2 | 1602 | ŠK Zlín |
28 | Špererová Kateřina | 93 | 2 | 1555 | ŠK Karlovy Vary |
29 | Steinhauserová Anna | 94 | 2 | 1549 | ŘEMDIH Strmilov |
30 | Šimurdová Zdeňka | 93 | 2 | 1544 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
31 | Janouchová Marcela | 92 | 3 | 1543 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
32 | Šoltysová Andrea | 92 | 3 | 1543 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
33 | Nováková Veronika | 95 | 2 | 1513 | Beskydská šachová škola o.s. |
34 | Sabolová Kristýna | 95 | 2 | 1505 | ŠK Vysoké Mýto |
35 | Zavadilová Karolína | 95 | 3 | 1498 | ŠK Duras BVK |
36 | Rosenbaumová Anna | 93 | 3 | 1493 | TJ Lokomotiva Zdice |
37 | Écsiová Dominika | 92 | 3 | 1482 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
38 | Zpěváková Jana | 94 | 3 | 1478 | ŠK Staré Město |
39 | Fusková Martina | 98 | 3 | 1478 | ŠK Staré Město |
40 | Jínová Denisa | 94 | 3 | 1475 | ŠK ZŠ Tyršova Česká Lípa |
41 | Kuchynková Lucie | 95 | 3 | 1468 | ŠK Hustopeče |
42 | Synková Barbora | 92 | 3 | 1465 | ŠK TJ Baník Příbram |
43 | Malá Michaela | 93 | 3 | 1460 | SK Žamberk |
44 | Nováková Vendula | 97 | 2 | 1460 | Beskydská šachová škola o.s. |
45 | Glaserová Lucie | 93 | 3 | 1456 | TJ Slavoj České Budějovice |
46 | Neščáková Monika | 92 | 3 | 1447 | ŠK Sokol Klatovy |
47 | Hlaváčková Jana | 95 | 3 | 1435 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
48 | Zörklerová Eliška | 93 | 3 | 1434 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
49 | Šaffová Michaela | 94 | 2 | 1429 | TJ Sokol Litvínov-Lom. |
50 | Rohovská Tereza | 95 | 3 | 1429 | Beskydská šachová škola o.s. |
# | Jmeno | Rok.nar. | VT | ELO ČR | Oddil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Plát Vojtěch | 94 | FM | 2381 | ŠK Sokol Klatovy |
2 | Rabatin Jakub | 94 | KM | 2117 | Beskydská šachová škola o.s. |
3 | Růžička Václav | 94 | 1 | 2021 | ŠK Kladno |
4 | Kraus Tomáš | 95 | 1 | 2016 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
5 | Půlpán Jakub | 98 | 1 | 2005 | TJ ŠO a DDM Chrudim |
6 | Braun Marek | 94 | KM | 1973 | TJ Desko Liberec |
7 | Baláček Tadeáš | 95 | 1 | 1944 | Sokol Kolín |
8 | Náplava Pavel | 94 | 1 | 1942 | SK Boršice |
9 | Třešňák Filip | 95 | 1 | 1934 | TJ Krásná Lípa |
10 | Rubeš Jan | 95 | 1 | 1933 | TJ Bonex Teplice |
11 | Volčík Luděk | 95 | 1 | 1932 | SK Boršice |
12 | Bujnošek Tomáš | 95 | 1 | 1922 | Beskydská šachová škola o.s. |
13 | Kriebel Tadeáš | 95 | 1 | 1899 | MSA Dolní Benešov |
14 | Pavelek Tomáš | 97 | 2 | 1887 | Beskydská šachová škola o.s. |
15 | Seidl Štěpán | 95 | 1 | 1881 | Sokol Bedřichov |
16 | Langner Jakub | 95 | 1 | 1859 | Beskydská šachová škola o.s. |
17 | Kozel Jiří | 96 | 2 | 1850 | Beskydská šachová škola o.s. |
18 | Haman Jakub | 96 | 2 | 1837 | ŠK Kladno |
19 | Svoboda Matěj | 97 | 1 | 1835 | Beskydská šachová škola o.s. |
20 | Zezula Rudolf | 95 | 2 | 1821 | TJ Náměšť n/Oslavou |
21 | Čižinský Petr | 95 | 2 | 1810 | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
22 | Chmel Kristián | 94 | 2 | 1809 | Sokol Praha-Kobylisy |
23 | Zvára David | 94 | 2 | 1802 | TJ Spartak Vlašim |
24 | Langnerová Karolína | 94 | 1ž | 1787 | Beskydská šachová škola o.s. |
25 | Lhotka Jiří | 95 | 2 | 1787 | Sokol Praha-Kobylisy |
26 | Maříková Jana | 96 | 2 | 1783 | ŠK Veselí n.L. |
27 | Navrátil Jiří | 97 | 2 | 1772 | Agentura 64 Grygov |
28 | Mikeš Jan | 96 | 2 | 1765 | ŠK Spartak Ústí n.L. |
29 | Walek Pavel | 94 | 1 | 1742 | Beskydská šachová škola o.s. |
30 | Vlasák Martin | 95 | 2 | 1734 | ŠK Spartak Ústí n.L. |
31 | Týn Marek | 95 | 2 | 1733 | TJ Slovan Havířov |
32 | Suchomel Aleš | 95 | 2 | 1728 | TJ Desko Liberec |
33 | Karlík Ondřej | 95 | 2 | 1726 | Zbrojovka Vsetín |
34 | Zapletal Jiří | 95 | 2 | 1722 | Sokol Přemyslovice |
35 | Blahynka Martin | 98 | 2 | 1718 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
36 | Mičulka David | 98 | 2 | 1708 | TJ Náměšť n/Oslavou |
37 | Pfeffer Dominik | 95 | 2 | 1707 | SK Boršice |
38 | Pospíšil Martin | 95 | 2 | 1707 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
39 | Ryšavý Jan | 94 | 2 | 1706 | Sokol Postoupky |
40 | Dobeš Vojtěch | 96 | 2 | 1699 | ŠK Staré Město |
41 | Fiala Petr | 95 | 2 | 1697 | Beskydská šachová škola o.s. |
42 | Rous Daniel | 96 | 2 | 1696 | ŠK PORG Praha |
43 | Lakota Tomász | 96 | 2 | 1691 | SK Slavia Orlová |
44 | Bernat Václav | 94 | 2 | 1690 | ŠK Vpřed Praha 4 |
45 | Vyhnálek Lukáš | 97 | 2 | 1687 | Tatran Litovel |
46 | Chromík Tomáš | 97 | 2 | 1681 | Beskydská šachová škola o.s. |
47 | Strnad Ondřej | 95 | 2 | 1679 | ŠK Duras BVK |
48 | Johnová Eliška | 96 | 2 | 1679 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
49 | Musil Jiří | 95 | 2 | 1672 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
50 | Ta Van Duy | 96 | 2 | 1671 | ŠK Most |
# | Jmeno | Rok.nar. | VT | ELO ČR | Oddil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Langnerová Karolína | 94 | 1ž | 1787 | Beskydská šachová škola o.s. |
2 | Maříková Jana | 96 | 2 | 1783 | ŠK Veselí n.L. |
3 | Johnová Eliška | 96 | 2 | 1679 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
4 | Phamová Xuan Mai | 94 | 2 | 1602 | ŠK Zlín |
5 | Steinhauserová Anna | 94 | 2 | 1549 | ŘEMDIH Strmilov |
6 | Nováková Veronika | 95 | 2 | 1513 | Beskydská šachová škola o.s. |
7 | Sabolová Kristýna | 95 | 2 | 1505 | ŠK Vysoké Mýto |
8 | Zavadilová Karolína | 95 | 3 | 1498 | ŠK Duras BVK |
9 | Zpěváková Jana | 94 | 3 | 1478 | ŠK Staré Město |
10 | Fusková Martina | 98 | 3 | 1478 | ŠK Staré Město |
11 | Jínová Denisa | 94 | 3 | 1475 | ŠK ZŠ Tyršova Česká Lípa |
12 | Kuchynková Lucie | 95 | 3 | 1468 | ŠK Hustopeče |
13 | Nováková Vendula | 97 | 2 | 1460 | Beskydská šachová škola o.s. |
14 | Hlaváčková Jana | 95 | 3 | 1435 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
15 | Šaffová Michaela | 94 | 2 | 1429 | TJ Sokol Litvínov-Lom. |
16 | Rohovská Tereza | 95 | 3 | 1429 | Beskydská šachová škola o.s. |
17 | Vlčková Kateřina | 96 | 3 | 1415 | TJ Jiskra Jaroměř |
18 | Zemková Klára | 97 | 3 | 1412 | Beskydská šachová škola o.s. |
19 | Dunglová Natálie | 96 | 3 | 1357 | SK Žamberk |
20 | Hatašová Michaela | 97 | 3 | 1347 | CAISSA Úholičky |
21 | Bartošová Veronika | 95 | 3 | 1323 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
22 | Stránská Kamila | 97 | 3 | 1307 | TJ Bonex Teplice |
23 | Štěrbová Monika | 94 | 3 | 1305 | TJ Uranové doly Hamr |
24 | Valterová Veronika | 95 | 3 | 1302 | ŠK Spartak Ústí n.L. |
25 | Škorvagová Jana | 94 | 3 | 1296 | ŠK Sokol Klatovy |
26 | Šotolová Anna | 96 | 3 | 1277 | Klub šachistů Štětí |
27 | Voldánová Barbora | 94 | 3 | 1276 | ŠK Bohemia Pardubice o.s. |
# | Jmeno | Rok.nar. | VT | ELO ČR | Oddil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Půlpán Jakub | 98 | 1 | 2005 | TJ ŠO a DDM Chrudim |
2 | Pavelek Tomáš | 97 | 2 | 1887 | Beskydská šachová škola o.s. |
3 | Kozel Jiří | 96 | 2 | 1850 | Beskydská šachová škola o.s. |
4 | Haman Jakub | 96 | 2 | 1837 | ŠK Kladno |
5 | Svoboda Matěj | 97 | 1 | 1835 | Beskydská šachová škola o.s. |
6 | Maříková Jana | 96 | 2 | 1783 | ŠK Veselí n.L. |
7 | Navrátil Jiří | 97 | 2 | 1772 | Agentura 64 Grygov |
8 | Mikeš Jan | 96 | 2 | 1765 | ŠK Spartak Ústí n.L. |
9 | Blahynka Martin | 98 | 2 | 1718 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
10 | Mičulka David | 98 | 2 | 1708 | TJ Náměšť n/Oslavou |
11 | Dobeš Vojtěch | 96 | 2 | 1699 | ŠK Staré Město |
12 | Rous Daniel | 96 | 2 | 1696 | ŠK PORG Praha |
13 | Lakota Tomász | 96 | 2 | 1691 | SK Slavia Orlová |
14 | Vyhnálek Lukáš | 97 | 2 | 1687 | Tatran Litovel |
15 | Chromík Tomáš | 97 | 2 | 1681 | Beskydská šachová škola o.s. |
16 | Johnová Eliška | 96 | 2 | 1679 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
17 | Ta Van Duy | 96 | 2 | 1671 | ŠK Most |
18 | Homola Jan | 97 | 2 | 1648 | Tatran Litovel |
19 | Skalka Jan | 96 | 2 | 1639 | TJ ŠK Veselí n/M |
20 | Toman Ondřej | 97 | 2 | 1636 | TJ Sokol Údlice |
21 | Hrdina Robin | 96 | 2 | 1624 | TJ Spartak Vlašim |
22 | Szotkowski Jakub | 97 | 2 | 1624 | TŽ Třinec |
23 | Kalužný Matyáš | 97 | 2 | 1621 | TJ Sokol Údlice |
24 | Šlampa Jan | 96 | 2 | 1619 | TJ Sokol Údlice |
25 | Říha Jaroslav | 96 | 2 | 1619 | ŠK Spartak Ústí n.L. |
26 | Kula Dominik | 98 | 2 | 1613 | Beskydská šachová škola o.s. |
27 | Hlaváček Ondřej | 96 | 2 | 1612 | QCC České Budějovice, sportovní klub |
28 | Palášek Jan | 96 | 2 | 1611 | Sokol Postoupky |
29 | Dvořák Adam | 98 | 2 | 1605 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
30 | Novotný Richard | 97 | 2 | 1598 | TJ Spartak Třebíč |
31 | Václavíček Lukáš | 96 | 2 | 1597 | TJ Desko Liberec |
32 | Mazur Dominik | 96 | 2 | 1593 | ŠK Most |
33 | Horníček Pavel | 96 | 2 | 1583 | Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou |
34 | Sliva Richard | 96 | 2 | 1573 | ŠK Spartak Ústí n.L. |
35 | Petr Jan | 98 | 2 | 1570 | TJ Bohemians Praha |
36 | Vaníček Vojtěch | 96 | 2 | 1564 | Jiskra RMSK Nový Bydžov |
37 | Macháň Jan | 97 | 2 | 1564 | Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou |
38 | Štefaník Richard | 98 | 3 | 1546 | ŠK Staré Město |
39 | Sliva Michal | 96 | 3 | 1542 | ŠK Spartak Ústí n.L. |
40 | Pražák Matouš | 97 | 3 | 1538 | Sokol Hradec Králové |
41 | Brož Jiří | 96 | 3 | 1509 | ŠK Karlovy Vary |
42 | Novák Jiří | 96 | 2 | 1501 | SK Slavia Orlová |
43 | Skalický Tomáš | 96 | 3 | 1493 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
44 | Walek Petr | 96 | 3 | 1482 | TJ Spartak Třebíč |
45 | Fusková Martina | 98 | 3 | 1478 | ŠK Staré Město |
46 | Rýdl Jiří | 98 | 3 | 1478 | TJ Neratovice |
47 | Kubík Michael | 97 | 3 | 1476 | Beskydská šachová škola o.s. |
48 | Marek Matyáš | 99 | 3 | 1472 | Beskydská šachová škola o.s. |
49 | Sršeň Tomáš | 97 | 3 | 1462 | Šachová škola Panda Rychnov nad Kněžnou |
50 | Nováková Vendula | 97 | 2 | 1460 | Beskydská šachová škola o.s. |
# | Jmeno | Rok.nar. | VT | ELO ČR | Oddil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Maříková Jana | 96 | 2 | 1783 | ŠK Veselí n.L. |
2 | Johnová Eliška | 96 | 2 | 1679 | TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
3 | Fusková Martina | 98 | 3 | 1478 | ŠK Staré Město |
4 | Nováková Vendula | 97 | 2 | 1460 | Beskydská šachová škola o.s. |
5 | Vlčková Kateřina | 96 | 3 | 1415 | TJ Jiskra Jaroměř |
6 | Zemková Klára | 97 | 3 | 1412 | Beskydská šachová škola o.s. |
7 | Dunglová Natálie | 96 | 3 | 1357 | SK Žamberk |
8 | Hatašová Michaela | 97 | 3 | 1347 | CAISSA Úholičky |
9 | Stránská Kamila | 97 | 3 | 1307 | TJ Bonex Teplice |
10 | Šotolová Anna | 96 | 3 | 1277 | Klub šachistů Štětí |
# | Jmeno | Rok.nar. | VT | ELO ČR | Oddil |
---|---|---|---|---|---|
1 | Půlpán Jakub | 98 | 1 | 2005 | TJ ŠO a DDM Chrudim |
2 | Blahynka Martin | 98 | 2 | 1718 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
3 | Mičulka David | 98 | 2 | 1708 | TJ Náměšť n/Oslavou |
4 | Kula Dominik | 98 | 2 | 1613 | Beskydská šachová škola o.s. |
5 | Dvořák Adam | 98 | 2 | 1605 | Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. |
6 | Petr Jan | 98 | 2 | 1570 | TJ Bohemians Praha |
7 | Štefaník Richard | 98 | 3 | 1546 | ŠK Staré Město |
8 | Fusková Martina | 98 | 3 | 1478 | ŠK Staré Město |
9 | Rýdl Jiří | 98 | 3 | 1478 | TJ Neratovice |
10 | Marek Matyáš | 99 | 3 | 1472 | Beskydská šachová škola o.s. |
11 | Starýchfojtů Josef | 98 | 3 | 1415 | ŠK Řevnice |
12 | Gregor Jiří | 98 | 3 | 1409 | TJ Jiskra Jaroměř |
13 | Vlček Vilém | 98 | 3 | 1407 | TJ Tourist Biomedica Říčany |
14 | Vu Antonín | 98 | 3 | 1394 | TJ Lanškroun |
15 | Steinhauser Václav | 98 | 3 | 1393 | ŘEMDIH Strmilov |
16 | Pečinka Ondřej | 98 | 3 | 1381 | Beskydská šachová škola o.s. |
17 | Vašíček Tomáš | 98 | 3 | 1380 | Sokol Domažlice |
18 | Mrkus František | 00 | 3 | 1359 | ŠK Staré Město |
19 | Novák Lukáš | 98 | 3 | 1352 | ŠACHklub Tábor |
20 | Hanzlík Tomáš | 98 | 3 | 1299 | ŠK Most |
21 | Smrkovský Lukáš | 98 | 3 | 1271 | TJ Desko Liberec |